Настiльна гра Качконіс (UA) / Platypus (UA)

0
код: 7653

2-8

8+

30
Укр
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
 Як одним словом ви б описали, скажімо, бобра, коли на вибір лише декілька прикметників? І при цьому вирізнити його з-поміж декількох іменників. Живий? Хм… але ж так само можна описати і комара. Волохатий? Кіт теж волохатий… Здається, потрібні ще підказки. Гайда за ними!

Тип: карткова, на логіку, дедукцію, кооперативна, для вечірки
Видавництво: Lord of Boards (Україна), Matagot (Франція)
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 8 гравців
Час гри: 30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

  Наче й не так давно французька компанія Matagot анонсувала нову кооперативну настільну гру, а ось вже вона отримала переклад завдяки українському видавництву Lord of Boards. Перед вами настільна гра для вечірок і любителів змагань – Качконіс!

В грі учасники ділитимуться на 2 команди: команду провідників і команду туристів. Туристи будуть використовувати надані провідниками підказки – прикметники для того, щоб, відкинувши непотрібні карти, залишити один іменник, який і був загаданий.


 Загалом, у грі запропоновано 3 режими: «коала», «динго» та «сідней». Правила режиму «коала» вважаються базовими, тому їх ми розглянемо детальніше.

8 карт іменників, обраних з колоди випадковим чином, розкладаються на ігровому полі під числами. Ще три карти іменників відкладаються про запас. Колода прикметників перетасовується і роздається по 8 карт кожному з учасників. Між іншим, навіть цей, базовий, режим має рівні складності – достатньо зменшити кількість карт прикметників, що роздаються на початку гри, правда, не більше ніж на 4 карти. Лишні карти іменників та прикметників повертаються в коробку.

Туристи та провідники


 Першим туристом, згідно правил, обирається найстарший гравець, він і отримує жетон туриста. Другим туристом стане його сусід зліва. Проте, якщо учасників троє – турист буде лише один. Гравець ліворуч від туристів (чи туриста) стає провідником. Спершу туристи повинні перетасувати колоду чисел та показати решті туристів верхню карту колоди – це і буде номер тієї карти, яку і повинні відгадати туристи до кінця раунду.

Далі гра відбувається так: спершу провідник намагається обрати одну з карт прикметників у своїй руці, яка найкраще описує загаданий іменник, і при цьому дозволяє виокремити його від інших іменників. Якщо гравець не може обрати таку карту, це робитиме наступний гравець ліворуч від нього (не турист). Далі туристи повинні відкинути не менше 1 іменника, що, на їхню думку, не стосуються названого прикметника. Обрані карти перевертаються долілиць.

 

Кінець раунду та кінець гри


 Якщо на ігровому полі залишилась відкритою одна, загадана карта іменника – гравці здобули перемогу в раунді і переходять до нового раунду. В той момент, коли туристи відкидають загаданий іменник, раунд вважається програним. В новому раунді з запасу береться нова карта іменника і використовується замість вгаданої/відкинутої, решта іменників повертаються в гру, а карти прикметників у руках гравців скидаються і замінюються на нові з колоди.

Гра закінчується після 4-го раунду. За кожен відгаданий іменник, команда гравців отримує по 1 переможному балу.

Якщо ви вже зіграли декілька ігор і вважаєте, що все занадто просто – спробуйте режим «динго». А якщо гравців більше 9-ти, то саме для вас режим «сідней». Причому, можна комбінувати два вищезгадані режими.

Гра Качконіс весела, динамічна та яскрава, саме те для вечірок та великих компаній, хоча в неї з задоволенням гратимуть і команди 2-3 учасників. Правила прості, легкодоступні. Ігроладом вона нагадує мегапопулярні ігри «Кодові імена: Гра слів» та «Декодер». Тож, якщо ви любитель таких ігор – нізащо не проходьте повз Качконоса!

Комплектація настільної гри «Качконіс (UA)»:

 • 1 ігрове поле
 • 1 жетон туриста
 • 120 карт іменників
 • 150 карт прикметників
 • 8 карт чисел
 • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
750грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00