Настільна гра Мегаполіс. Повне видання (UA) / Sprawlopolis (UA)

1    Відео
код: 8882
Ви з колегами-містобудівниками отримали значне й відповідальне державне замовлення – проект вражаючого мегаполіса, що відповідає всім вимогам сучасності! Грамотне функціональне зонування території – ключ до того, щоб ваші замовники залишились задоволеними, а креслення ожили. І, будь ласка, приділіть особливу увагу транспортному сполученню.

Тип: сімейна, стратегія, карткова, драфт, будівництво територій
Видавець: Geekach Games (Україна), Button Shy
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 15-20
Вік: 8+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Мегаполіс. Повне видання можна тут

Мегаполіс. Повне видання (Sprawlopolis) – це компактна та містка настільна гра, в якій 1-4 гравці приміряють ролі містобудівників, котрі спільно працюють над особливим проектом. Правила Мегаполіса прості, а партії швидкі, але щоб перемогти, рішення щодо забудови повинні бути дуже зважені.

Настільна гра Мегаполіс одним своїм оформленням вже налаштовує на ефективні просторові рішенням – базова гра складається всього з 18 двобічних карт. З одного боку знаходяться секції міста, а зі зворотного – умови підрахунку переможних балів.


То як грати у Мегаполіс?


На початку партії 3 випадкові карти викладаються умовами догори, окреслюючи основні засади поточного містобудівного проекту. Ба більше, сума чисел на цих картах визначає, яку мінімальну кількість балів гравцям необхідно набрати для перемоги.

Інші карти беруть участь у грі лише як архітектурні креслення. Верхня карта зі стосу колоди викладається до зони будівництва, стаючи відправною точкою розбудови майбутнього величного мегаполіса. Перший гравець отримує 3 карти, інші – по 1. Перший гравець вбудовує одну зі своїх карт до міста, інші дві передає наступному гравцеві за годинниковою стрілкою й після цього добирає нову карту з колоди. Наступний гравець вчиняє так само, й місто починає зростати – парк за парком, квартал за кварталом.

Кожна карта складається з комерційної, паркової, промислової та житлової секцій – чотири стовпи, на яких тримається будь-яке місто. Карти розігруються лише горизонтально, і так, щоб хоча б одна з секцій була прилеглою до вже розміщених карт. Секціями можна перекривати секції з уже зіграних карт, але не всю карту повністю. Нові карти розміщуються поруч або зверху, але не підкладаються під існуючі карти. От і всі умови, яких потрібно дотримуватись вашій команді. Ви не можете показувати карти одне одному, але ви можете їх обговорювати, аби кооперувати ваші дії.

Гра триває поки всі карти не будуть розіграні. Наприкінці гри нараховуються бали за найбільшу зону кожного типу – по 1 переможному балу за кожну секцію, з якої вона складається. А ось кожна дорога віднімає по 1 переможному балу – безглузді глухі кути місту не потрібні, транспортні комунікації повинні забезпечувати зв'язок між якомога більшим обсягом територій.

В найпростішому розумінні містобудівних завдань, проектувальники намагаються створювати довгі дороги та великі монофункціональні масиви. Але звісно ж, все не так просто, й саме умови партії визначають пріоритети розбудови, забезпечуючи неймовірну реграбельність цієї головоломки.

Якщо ж ви хочете ще більше ускладнити своє проектувальне життя, до складу Мегаполіс. Повне видання входить цілих 6 міні-доповнень, а саме:

  • Руйнозавр, який підрізатиме переможні бали за комерційні секції у рядку та стовпчику з його картою.
  • Будівельний майданчик, який додає ділянки, що потребують подальшої добудови за певними умовами.
  • Визначні пам’ятки, які доповнюють початкову карту новими можливостями заробітку переможних балів.
  • Курорт, який обмежує розбудову міста у трьох напрямках.
  • Автомагістраль, яка розрізає місто навпіл, впроваджуючи черговість проектування, і навіть додає можливість дуельного режиму.
  • Дорожні роботи, які зобов'язують гравців розв’язувати проблеми з дорожніми заторами.


То чому варто купити настільну гру Мегаполіс. Повне видання?


Ця мінімалістична стратегія не займає багато часу й місця, але при цьому має цікавий ігролад та високий рівень реграбельності. Вона чудово підійде для того, щоб взяти її з собою у дорогу або приємно провести час у сімейному колі. Ба більше, це саме та настільна гра, яка настільки занурює у процес, що соло-режим нічим не поступається грі у компанії.

Комплектація настільної гри «Мегаполіс. Повне видання (UA)» (Sprawlopolis):

  • 18 двосторонніх карт секцій та підрахунку переможних балів
  • правила гри
Додати відгук

Тетяна (01-05-2024 | 11:26)

Дуже швидка та проста гра. Заявлена як 1-4, але цікавіше грати соло, такий собі своєрідний пасьянс. Якщо ж граєте в більшу кількість, ніж 1, то це кооперативна гра, де рішення кожного впливає на загальний результат перемоги/поразки. У грі гравцям доводиться будувати місто, викладаючи карти з різними типами кварталів (промислові, житлові, комерційні) таким чином, щоб задовольнити різноманітні вимоги та отримати якомога більше очок. Чудова маленька гра, яку легко взяти із собою в дорогу та підключити нових гравців до хобі. І ціна більш ніж доступна
+ Ціна, регравальність
- Не знайшла
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за гарний відгук. Це дійсно дуже приємна гра, в яку класно грати в соло або командою. Завжди цікаво будувати карткове місто:)
Бажаємо вам стати найвідомішим зодчим міста!

395грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись