Настільна гра Агрополіс (UA) / Agropolis (UA)

0    Відео
код: 8883
Якщо Ви втомились бігати у джунглях з високих будинків, то саме час вирушити до села та спробувати себе у ролі фермера! Влаштуйте собі цікаву пригоду серед широкополих ланів, кукурудзяних полів, садів та виноградників. А кудкудакання непосидючих курочок та стукіт тракторів нагадають Вам, що на фермі завжди повно справ. Чи вдасться Вашій команді побудувати ферму на родючому українському чорноземі, яка буде взірцем агробізнесу?  

Тип: самостійне доповнення до гри «Мегаполіс. Повне видання»
Видавець: Geekach Games (Україна), Button Shy
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 15-20
Вік: 8+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Агрополіс можна тут

Настільна гра Агрополіс (Agropolis) — це швидка кооперативна карткова стратегія на забудову територій на фермі для 1-4 гравців. Викладайте картки із частинами ферми, будуючи певні зони (поля, виноградники тощо), та отримуйте бали за найбільші зони й виконання унікальних умов. Ця цікава, маленька, кишенькова головоломка лише на перший погляд така легка та крихітна. Спробуйте себе у агробізнесі!


Знайомимось з агрокультурою


Перед початком гри навмання оберіть три картки — це цілі та потрібна сума балів для перемоги на поточний раунд. Саме за виконані особливі умови на цих картках гравці додатково отримають переможні бали у кінці гри, а для перемоги потрібно набрати більшу суму балів, аніж на цих картках. У грі кожна картка складається із 4 секцій різних зон: 

  • поля 
  • виноградники  
  • сади 
  • загони для різної худоби із загорожею. 

Перший гравець отримує 3, а інші – по 1 картці, які не показують іншим. Залишок карток формує стос, у якому завжди видно верхню картку з секціями фермерських зон. Після свого ходу перший гравець передає залишок своїх карток наступному, а собі бере 1 картку на руку — таким чином у гравця, який ходить, завжди буде 3 картки.

У настільній грі Агрополіс, під час свого ходу, гравець може розмістити горизонтально 1 свою картку на фермі згідно з одним з правил: 

  • Нова картка повинна торкатися хоча б однією секцією до вже наявної на фермі, але не кутом.
  • Нова картка повинна накрити зверху хоча б однією своєю секцією вже наявну на фермі картку, але не повністю всю картку. Також не можна підкладати картку під вже наявну на фермі. 

Картки можна повернути на 180 градусів, але вони завжди повинні бути викладені горизонтально. Під час гри дозволяється обговорювати побудови і варіанти розміщення карток, але не показуйте їх нікому до того, як побудуєте!

Гра закінчиться, коли буде збудована ферма із 15 карт. Порахуйте отримані бали за кожну секцію у найбільших зонах ферми (винограднику, саду, полі чи загоні худоби), але за кожну секцію безперервної дороги відніміть по 1 балу. Додайте бали за виконання унікальних умов на картках цілей. Якщо сума балів за зони, дороги та виконані умови на картках більше, аніж сума балів на трьох картках цілей, вітаємо — Ви  перемогли і Ваша ферма отримує звання найефективнішої та найсучаснішої! Час розкласти картки заново та скоріш почати нову партію, адже конкуренція у цьому бізнесі завелика і є багато охочих забрати такий смачний титул найкращого фермера! 
  
У грі є можливість доповнення задля ускладнення гри — урахування витрат на різні види корму для худоби під час підрахунку балів потрібних для перемоги.

Агрополіс (Аgropolis) —  це компактна гра, що вмістилась на лише 18 картках, тому вона влізе у кишеню або гаманець, і завжди буде напоготові до використання, де б Ви не були! Кожна сторона карток використовується по-різному: як картка місцевості із зонами та картка цілей. А різні комбінації із 18 цілей роблять гру доволі реграбельною та різноманітною. Це справжній скарб у маленькій коробочці!

Гра володіє достойним ігроладом як у соло-режимі для одиноких фермерів, так і кооперативному до 4 гравців. У соло-режимі грайте за звичайними правилами, проте завжди тримайте на руці 3 картки, добираючи нові зі стосу за потреби, якщо вони ще є. Соло-гра завершується тоді, коли викладена остання п'ятнадцята картка ферми.

Комплектація настільної гри «Агрополіс (UA)» (Agropolis):

  • 18 карт
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
180грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись