Настільна гра Dungeon Lords / Володарі Підземелля

13
код: 466
Настільна гра Dungeon Lords / Володарі Підземелля
кількість гравців
2-4
вік
12+
час гри
60-90
Eng
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
     Слизькі сходинки вели вглиб вельми небезпечної, на перший погляд, печери. На розставлених вздовж стін жаровнях шипіли і поблискували вуглинки, ледь освітлюючи похмурі кам'яні стіни тунелю. Хтось безперечно підтримував вогонь в цих страхітливих світильниках... Їх було четверо: воїн, злодій, лікар та маг. Всі дипломовані шукачі пригод з вченою ступінню геройських премудростей. Воїн, що очолює процесію в натертих до блиску латах переступив поріг, зачепившись величезним плюмажем за невисокий портик, який прикрашав статую горгульї. Його гострий нюх зразу вловив присутність темних сил. Раптом попереду пролунав повний здивування вереск, щось з дзвоном упало на підлогу і якась низькоросла істота зникла в пітьмі. Схоже, вони прийшли за адресою: найжахливіше підзвемелля, повне кошмарних тварин, смертоносних пасток та невимовних кошмарів манило героїв. Адже окрім всього іншого там повинне було б бути ще й золото!

Тип: фентезійна кумедна пригода під землею
Видавець: Z-Man Games (США), Czech Games Edition
Час гри: від 60 до 90 хвилин
К-сть гравців: 2 - 4 гравці
Вік: від 12
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут


     В настільній грі “Dungeon Lords” учасники виступають в ролі темних лордів, що сидять на тронах в своїх підземеллях та вселяючих страх в серця жителів наземних королівств. Але бути головним поганцем означає не лише роздавати ляпаси леухи бісенятам, що плутаються під ногами, приємно проводити час на святкових бенкетах в компанії темних володарок та грати в крикет з придворними демонами. На плечах злого генія лежить велика відповідальність: планувати набіги, платити податок на злодіяння і платню ордам хаосу, культивувати отруйну плісінь на стінах каземату і т.д. і т.п.. Але більш за все набридають герої, які так і норовлять добратися до нащої скарбниці. Протягом року гравці будуть оптимізувати власні підземелля, щоб наприкінці битися з силами добра і доказати: “підступність та хитрість перемагають відвагу та доблесть”, і ніяк не навпаки!
     Перед грою вам доведеться витратити трохи часу на загальну підготовку. Розгорніть і викладіть в центр столу два ігрових поля. Одне з них, основне, використовуються для вибору дій. Друге служить для обліку ігрового процесу і сутичок. При грі менш ніж вчотирьох вам також знадобиться частина персональних полів для віртуальних гравців. Розмістіть на основному полі резерви їжі, золота, тунелів, бісенят і жетонів тролів. Тут же передбачені місця для крат сутичок, пасток та особисте шатро паладина. Помістіть маркери злометра в початкове положення. Установіть маркер прогресу на початкову область шкали прогресу, яка оприділяє черговість ігрових дій в раунді. Окрім цього, на шкалі розміщуються жетони випадкових подій. Кожен гравець отримує особисте поле, карти наказів, три фігурки міньйонів і стартові ресурси. Для розміщення інших ігрових компонентів в комплекті передбачено спеціальне поле "далеких земель". Виберіть першого гравця. Тепер ви готові сіяти хаос в містах та селах! 

 

     Гра розбита на два етапи, кожен з яких відповідає кожному року вашого правління. Кожен рік складається з чотирьох сезонів та закінчується візитом героїв на чолі з могутнім паладином, який, з метою проведення роз'яснюючих робіт, відвідає найзлішого та найтемнішого володаря. Спочатку ви отримаєте доступ до не надто потужних сил, але досить таки смертоносних пасток та монстрів. Але і герої поки слабо навчені геройській майстерності. На другий рік до вас приєднаються могутні дракони, големи та демони, але і герої, набравшись досвіду в боях і підвищивши свій рівень, є серйозною загрозою. Це буде потім, а за рік, протягом кожного сезону, гравці будуть готувати піздемелля до вторгнення героїв:
- Підготовка. Спочатку випадково вибираються доступні для купівлі кімнати і монстри, відкривається випадкова подія і визначається набір героїв, які відвідають ваші підземелля в пошуках золота і слави.
- Накази. Гравці таємно вибирають 3 будь-які накази, які їх підлеглі будуть виконувати в цьому сезоні. Причому наперед потрібно вибрати і показати гравцям 2 накази, які вам доступні не будуть. Після чого гравці, в порядку черги, відкривають вибрані карти і розкладають міньйонів на основному полі. Потім наказа виконуються. В результаті гравці отримують нових монстрів, бісенят, провізію, карти пасток і золото, будують тунелі та кімнати, а також змінюють свою репутацію.
- Виробництво та видатки. Спочатку всі посторонні кімнати виробляють вказані ресурси, при умові достатньої кількості робочої сили. Далі частина вибраних в попередньому етапі дій зміщується таким чином, що вони стають недоступними в наступному сезоні. Після цього відбувається визначена раніше подія. І, нарешті, настає час сплачувати за рахунками, коли монстри приходять до вас з порожніми тарілками, а підземні податкові інспектори з великою стопкою квитанцій. Якщо голодні монстри просто йдуть з підземелля, то боргові розписки сильно псують вашу репутацію і знижують шанс на перемогу. Наприкінці кожного сезону до вашого підземелля прибуває по одному герою. Сильні герої відправляються до хранителів з гіршою репутацією. Як тільки ви досить виділились, щоп потрапити до кола інтересів паладина, останній тут же вибирається зі свого шатра і направляється в ваш бік. 

 

      Коли рік підходить до завершення, герої, що зібрались біля входу, виламують двері і дружно ввалюються до вас в підземелля Між ними і монстрами зав'язується бій з використанням магії, пасток, військових хитрощів та брудних прийомів. Сама сутичка проходить в декілька етапів. Спочатку гравці вибирають область в підземеллі, що буде атакуватися, а також пастки та монстрів, які будуть її захищати. Далі відкривається карта сутички, яка певним чином модифікує бій. Після цього спрацьовує пастка і швидке заклинання, атакують монстри, використовується звичайне заклинання, жерці лікують поранених бійців, герої отримують і розприділяють бали втоми. І, нарешті, якщо хоча ю один герої виживає в цій сутичці, дана область підземелля вважається захопленою. Партія героїв йде в певній послідовності, що залежить від їх здібностей. Наприклад, безстрашні воїни очолюють процесію, а злодіїї нейтралізують пастки і замикають загін. Монстри (і привиди) в свою чергу також володіють певними вміннями: ситий троль сильніший від голодного, вампір може нападати і повертатися в стрій, гоблін проводить додаткову атаку і т.д. Сутичка завершується або загибеллю всієї партії шукачів пригод, або після четвертого раунду, коли герої розоряють підземелля і відправляються назад в таверну святкувати перемогу. 

 

      Після того, як наприкінці другого ходуе герої нападуть ще раз, гра закінчується і починається підрахунок балів. Учасники отримують бали за переможених героїв, вцілілі кімнати, монстрів в лігві, а також титули. Останні видаються за особливі заслуги. Наприклад, “Лордом темних справ” стає той, чий маркер піднявся найвище на злометрі. Захоплені області підземелля і боргові розписки, навпаки, знижують ваш рейтинг. В результаті учасник, який набрав найбільшу кількість балів, стає “Його підземною величністю”. Учасники, що отримали позитивну кількість балів, здають тест і отримують ліцензію на володіння справжнім підземеллям. Інші ж відправляються по домах зализувати рани і готуватися до нових випробувань. 

 

 
     Комплектація настільної гри “Dungeon Lords”
 • Центральне ігрове поле
 • Двостороння шкала прогресу
 • Поле “далеких земель”
 • 4 двосторонніх полів підземель (по 1 кожного кольору)
 • 32 карти наказів (по 8 кожного кольору)
 • 8 допоміжних карток (по 2 кожного кольору)
 • 18 карт сутичок
 • 27 карт пасток
 • 9 карток особливих подій
 • 24 карток монстрів (або привидів)
 • 16 плиток кімнат
 • 32 картки шукачів пригод
 • 2 картки паладинів
 • 3 картки подій
 • 42 жетони тунелів
 • 3 жетони тролів
 • 20 жетони предметів
 • 12 фішок міньйонів (по 3 кожного кольору)
 • 4 лічильники злометра (по 1 кожного кольору)
 • 1 жетон першого гравця і 1 маркер прогресу
 • Близько 40 мініатюр бісенят
 • Близько 30 дерев'яних фішок їжі
 • Близько 30 дерев'яних монет
 • Близько 40 пластикових маркерів пошкоджень
 • Книга правил
     Щодо компонентів даної гри можна сказати, що вони зроблені з любов'ю. Стильні і одночасно кумедні ілюстрації прикрашають якісні картки монстрів і героїв. Але, видавлюючи жетони з картонних плашок, будьте особливо акуратні, щоб не пошкодити верхній шар. Незважаючи на те, що для позначення багатьох дій на картах і картках використані інтуїтивно зрозумілі значки, невелика частина елементів містить текст. Тому для гри необхідне базове знання англійської мови. До комплекту гри входять 85 карт, для захисту яких ми рекомендуємо придбати спеціальні протектори. .
       Настільну гру “Dungeon Lords” заслужено відносять до категорії “хардкорних євро”. Це говорить про відсутність в ігровому процесі прямої агресії, а атакож комплексні правила. Дійсно, при мершому знайомстві може здатися, що гра рясніє складними вираховуваннями і іншими неочевидними нюансами. Але ви здивуєтесь, з якою легкістю відбувається занурення в ігровий процес. В більшій степені цьому сприяє фірмова атмосфера гумору і невимушеності, якою буквально просочені всі аспекти гри “Dungeon Lords” стануть чудовим подарунком для всіх поціновувачів веселих і розумних економічних стратегій з незвичним і яскравим світом. Особливо вона порадує тих, для кого словосполучення “Dungeon Keeper” не є пустим звуком. Думаю, ви зрозуміли про що я!
Додати відгук

Сергей (07-11-2017 | 12:31)

Подскажите пожалуйста, как игра играется на двоих?
Играть вдвоем можно, но интереснее играть большим количеством игроков.

Анатолий (14-05-2015 | 17:54)

Скажите, а возможно ли заказать игру?
Здравствуйте, Анатолий. Да, возможно. Напишите запрос нам на почту - info@igromag.ua пожалуйста.

Сергей (26-03-2013 | 12:25)

Добрый день. Подскажите когда ожидается игра и будет ли к ней дополнение?
Добрый день. Ближайшим временем не ожидаем.

Татьяна (29-11-2012 | 22:24)

Сообщите когда игра будет в наличии)
И НА КАКОМ ЯЗ.ИГРА?
Таня, игра очень хорошая, и в ней только чуть-чуть английского языка, поэтому в нее смело можно играть с базовым английским.

Юрий (24-11-2012 | 00:07)

С нетерпением буду ждать сообщения от вас. Буду благодарен:)
Юра, игра уже в пути к нам. Скоро будет.

Юрий (17-11-2012 | 17:39)

Подскажите когда будет эта игра, и если можно напишите мне когда она появится =) Буде благодарен. У вас классная подборка игр!
Юрий, ожидаем игру на протяжении 2-х недель. Если Вы не против, то по постулению игры мы Вам напишем письмо и скажем, что она прибыла уже. Хорошо?

c0nst (16-04-2012 | 20:45)

Очень интересная, атмосферная и веселая игра для компании.

Что понравилось:
- великолепные иллюстрации и качество элементов;
- оригинальная подача правил игры: читать - одно удовольствие;
- небольшой даунтайм;
- неплохой баланс - ресурсов всем постоянно хватает в упор;
- детерминированное время на партию (от 1.5 часа, если подгонять друг-друга :) до 2-2.5 часов, если не напрягаться).
Что не очень понравилось:
- меньше четырех игроков - уже не то;
- непреднамеренного взаимодействия при отдаче приказов слишком много: если не следовать какой-то определенной стратегии, все складывается намного лучше :)

А вообще - очень рекомендую. Сыграл уже 6 партий (из них 3 были скорее обучающими для разных компаний) и желание играть снова не только не пропало, а наоборот. Уже начинаешь думать, какой уровень зла держать, чтобы пришли "нужные" путешественники, за какими титулами стоит гоняться в зависимости от ситуации, какие продакшн румы выгоднее для кокретной стратегии.
c0nst, спасибо большое за замечательный и интересный комментарий к игре Dungeon Lords (Владыки Подземелья).

Показати більше
1965грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись