Настільна гра Зникнення (UA) / ¡Extinción! (UA)

0    Відео
код: 9104
Динозаврам вдалось вижити у Загубленому світі, але вулканічна активність загрожує їм вимиранням! Ви очолюєте експедицію, яка шукає динозаврам нові домівки. Здавалось би, зараз не час конкурувати, але інші експедиції втручаються у ваші дії, аби виконати порятунок самотужки!

Тип: сімейна, доісторичні часи, карткова, збір сетів
Видавець: Games7Days (Україна), Gnomosaurus
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 15
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри Зникнення можна тут

Зникнення (¡Extinción!) — це швидка карткова гра для 2-6 гравців, які рятують динозаврів та стикаються з наслідками свого втручання.


То як грати у настільну гру Зникнення?


Мета гри — заробити якнайбільше переможних балів. Ці бали можна отримати, переміщуючи динозаврів на безпечні території. Динозаври діляться на 5 типів згідно з їх їстівними вподобаннями, й саме ці вподобання визначають підхожі території. Але таке втручання в екосистеми не може обійтись без наслідків! Вас спіткають землетруси, епідемії, втечі, голод та навіть вимирання! Кожний раз, коли після порятунку динозаврів відкривається ефект метелика «вимирання», гравець, що його запустив, втрачає всі карти з руки та динозаврів зі свого табору, а лічильник зникнення збільшується на один. Саме цей лічильник наближує кінець гри. У грі 4-6 гравцями, кінець наступає при досягненні значення 5, для трьох гравців — при значенні 4, а для дуельної партії ще швидше — при значенні 3. Саме після цього гравці рахують врятованих підопічних, аби визначити найуспішнішу експедицію.

Гравці ходять по черзі. У свій хід можна виконати одну з трьох обов’язкових дій:

  1. Розіграти 1 карту Загубленого світу у свій табір, виконавши її дії та властивості. Приманки переманюють динозаврів з інших таборів, а нові динозаври одразу ж щось з’їдають, що приносить вам ту чи іншу користь — нові карти, ображені суперники тощо.
  2. Скинути скільки завгодно карт на кладовище та взяти стільки ж карт з колоди Загубленого світу.
  3. Взяти з колоди Загубленого світу стільки карт, щоб на руці їх стало 3.

Як додаткову дію гравець за бажанням може виконати те, для чого всі ми тут зібрались — врятувати одну з груп динозаврів зі свого табору до доступної безпечної території. Територія відтепер стає зайнятою й лежить поруч разом з переможними балами, втіленими у формі врятованих динозаврів. Після цього розігрується ефект метелика з сорочки використаної місцини, трохи псуючи настрій неприємними подіями. Але зарано опускати руки — ще багато динозаврів потребують вашої допомоги!


То чому варто купити настільну гру Зникнення?


Зникнення (¡Extinción!) — захоплива й динамічна сімейна гра з неймовірно милими ілюстраціями, що сповнена неочікуваних подій та насичена взаємодією між гравцями. Якщо ви не байдужі до тематики динозаврів, Ігромаг рекомендує спробувати настільну гру «Драфтозаври», а якщо вам до вподоби псувати суперницькі плани та намагатись поцупити їхні карти — придивіться до настільної гри «Вкрадене мистецтво».

Комплектація настільної гри «Зникнення (UA)» (¡Extinción!):

  • 73 карти Загубленого Світу
  • 22 карти «Безпечне середовище»
  • 3 карти лічильника вимирання, пронумеровані від 0 до 5
  • 7 карток допомоги гравцеві
  • 1 чиста картка, щоб ви могли намалювати свого улюбленого динозавра і включити його у гру
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись