Настільна гра Вкрадене мистецтво / Art Robbery

0    Відео
код: 8728
Це мала бути звичайна ніч для містера Абернатті. Ще одна з багатьох ночей за ці 10 років, протягом яких він віддано охороняв стіни музею мистецтв, вивчивши та полюбивши за цей час кожен його куток, кожну потертість паркету, зроблену натовпами роззяв, та, звісно ж, кожен експонат колекції. Але під час чергового обходу будівлі, минаючи «Девіда» Сміхеланджело – біля якого, до речі, він дуже любив вести розлогі монологи, посьорбуючи каву – літній джентльмен помітив щось недобре. Дещо змінилося в рисах його мармурового товариша. Однак, коли охоронець із жахом усвідомив, що трапилося, було занадто пізно: ані справжньої скульптури, ані багатьох інших витворів мистецтва давно не було на території музею. У той момент, як Абернатті добіг до телефону, підступні злодії вже розпочали поділ награбованого…

Тип: карткова, сімейна, hand management, take that
Видавець: Pakufuda (Україна), Helvetiq
Кількість гравців: 2-5
Час гри: ~ 20
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Вкрадене мистецтво можна тут

Увага! Ця гра є малою локалізацією — грою з коробкою мовою оригіналу та роздрукованими україномовними правилами.

Настільна гра Art Robbery (Вкрадене мистецтво) – це достойний представник у рядах швидких карткових філерів з механіками Hand Management та Take That, у якому компанії від 2 до 5 гравців належить стати злодіями, що ділять добро після успішного пограбування музею мистецтв, намагаючись відхопити якомога більший шмат від спільного пирога. Але не варто сподіватися на те, що поділ пройде так гладко – кожен із вас є професіоналом у своїй справі, тож не дивуйтеся, якщо раптово не дорахуєтеся частини своєї долі, та готуйтеся відплатити «колегам» тією ж монетою, не забуваючи при цьому про необхідність надійного алібі.

Всередині коробки з грою ви знайдете купку карток, жменьку жетонів здобичі та фігурку собаки. Перед початком гри всі жетони здобичі необхідно розділити на 4 стоси за типами – по 1-му стосу на раунд – сторонами з цифрами долілиць. Фігурка собаки розміщується в центрі столу, після чого створюється колода карт, з якої всі гравці беруть по 5 карток, а з решти формується спільний запас.

Перший гравець відкриває всі жетони здобичі зі стосу першого пограбування долілиць у центрі столу, після чого розігрує карту з руки, а далі забирає той жетон, число на якому збігається з числом щойно розіграної картки. Жетони здобичі можна брати як з центру столу, так і красти в інших гравців (як правило, чим більше число на жетоні, тим краще). Після цих дій гравець поповнює свою руку до 5 карт із запасу та передає хід далі по колу. Раунд завершується, коли на столі не лишається жетонів поточного пограбування. Гравці складають у стос свою здобич, яку відтепер не можна красти, та починають новий раунд.

В колоді вам можуть трапитися як звичайні карти з числами, так і особливі:

  • сторожовий пес, що дозволяє взяти до себе фігурку собаки, який захистить вашу здобич від крадіжки
  • наглядачка, з якою можна потягнути жетон із її зображенням, що принесе 5 балів наприкінці гри за певних умов
  • жадібний крадій, який дозволить взяти зі столу (але не в іншого гравця) будь-який жетон

На деяких жетонах здобичі є білі цятки – вони позначають алібі. Головною метою гри є не тільки збір якомога більшого числа цінностей, а й таких цяток. Після останнього 4-го раунду людина із найменшим числом алібі буде спіймана поліцією та не братиме участь у підрахунку переможних балів із жетонів здобичі, а гравець з найбільшою кількістю балів оголошується переможцем.

Якщо ви шукаєте стильну, просту, але вкрай веселу та захоплюючу настільну гру, яка кожного разу буде бажаним гостем у будь-якій компанії, то ми наполегливо рекомендуємо Вкрадене мистецтво. Далеко не кожен філер здатен викликати такий спектр емоцій за одну партію, при тому не перетворивши спокійний вечір на власну кримінальну драму серед гравців. Але ж якщо ви знаходитесь у пошуках більш конфліктного та кумедного ігроладу, можете придивитися до великого та могутнього Манчкіну.

Комплектація настільної гри «Вкрадене мистецтво» (Art Robbery):

  • 55 карт (36 числових карт, 19 спеціальних карт)
  • 36 тайлів здобичі
  • 1 фігурка сторожового пса
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
650грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись