Настільна гра Вибухові кошенята: Добро і Зло (UA) / Exploding Kittens: Good Vs Evil (UA)

0    Відео
код: 9216
Бог і Диявол перетворилися на котів і перенесли своє вічне протистояння у вашу вітальню!

Тип: карткова, гумор, тварини, для вечірок
Видавець: Rozum (Україна), Exploding Kittens
Кількість гравців: 2-5
Час гри: 15
Вік: 7+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Вибухові кошенята: Добро і Зло можна тут

Вибухові кошенята: Добро і Зло (Exploding Kittens: Good Vs Evil) — це ще одна версія надзвичайно популярної карткової гри для вечірок на 2-5 гравців, яка базується на новому шоу від Netflix про улюблених всіма кошенят, що мають загадкову схильність до вибуху. Попри нововведення, звичний ігролад на місці: у загальній колоді заховалися вкрай небезпечні вибухові кошенята, і якщо ви витягнете одне з таких, то, скоріш за все, вибухнете та покинете гру під акомпанемент глузливого реготання товаришів. Однак, якщо вам вдасться знешкотити кошеня, то ви пробудете в грі ще деякий час, намагаючись за допомогою всіх можливих методів відкласти свій останній бабах. Крім того, з багатим арсеналом різних цікавих карток, ви завжди можете «допомогти» іншим гравцям скоріше залишити це небезпечне діло, забезпечивши їм гарячі обійми з їхнім власним вибуховим кошеням, а собі — солодку перемогу.


Як грати в гру Вибухові кошенята: Добро і Зло?

 

На початку Мурбог створив Небо та землю, а потім... колоду карт? Хай там як, колода вам точно знадобиться. Затасуйте в неї потрібну кількість вибухових кошенят залежно від кількості гравців, а решту вилучіть із гри. Роздайте кожному гравцеві по 1 карті «Знешкотити» і ще 7 карт зверху. Решту карт перемішайте та покладіть у центр столу долілиць. Також розмістіть поруч особливий килимок та карти Мурбога та Чортякота. Оберіть першого гравця та починайте гру!

Хід складається всього з двох дій:

 1. Зіграти карту (одну або більше) з руки, застосувавши її ефект. Якщо немає бажання або неможливо зіграти карту, просто пасуйте.
 2. Взяти карту (лише одну) наприкінці ходу. Якщо витягли вибухове кошеня і не маєте карти «Знешкотити» — що ж, сьогодні не ваш день. 

Таким чином виживе тільки один гравець. І най переможе найхитріший!


Карти та їх ефекти


У колоді ви знайдете купу різноманітних карток, кожна з яких має свій особливий ефект. Деякі — зовсім нові, яких ви ще не бачили в котячий серії ігор, а деякі — добре знайомі, проте ефекти окремих із них мають певні нововведення. Отже, на вас чекають:

 • Вибухове кошеня. Якщо не маєте карти «Знешкотити», ви програли. Скиньте усі свої карти.
 • Знешкотити. Вкрай потужна карта, яка може врятувати від раптового вибуху та неминучого програшу. Бережіть такі, наче скарб, та не дайте іншим їх у вас поцупити.
 • Армагеддон — унікальна карта цього видання. Вона починає Армагеддон, вічну битву добра проти зла між двома гравцями. Якщо гравець зіграв Армагеддон, він забирає з ігрового килимка карти Мурбога та Чортякота, тасує їх, хутко дивиться, далі одну залишає лежати перед собою, а іншу пропонує опонентові. Той, своєю чергою, обирає, взяти запропоновану карту чи обміняти на ту, що лежить в ініціатора Армагеддону. Після цього обидві карти відкриваються, і той, в кого опинилася карта Мурбога, бере її в руку, а інший — негайно вибухає (якщо не має карти «Знешкотити»). Мурбога можна буде зіграти у свій хід як БУДЬ-ЯКУ карту з колоди, крім карти «Ніт!».
 • Накинутися. Ваш хід завершується, а наступний гравець повинен здійснити 2 ходи поспіль. Якщо й наступний гравець зіграв карту «Накинутись», ефект сумується та переходить до наступного гравця.
 • Накинутися на ціль. Головна відмінність від карти «Накинутись» у тому, що ви самі обираєте гравця, який має ходити 2 рази поспіль. Далі гра триватиме від цього гравця.
 • Дай на лапку. Оберіть гравця, який повинен буде віддати вам одну карту з руки на власний розсуд.
 • Кіт в мішку. Візьміть нижню карту з колоди та оберіть, чи забрати її собі, чи покласти на верх колоди.
 • Явити мяубутнє. Відкрийте 3 верхні карти з колоди, покажіть їх усім та поверніть назад до колоди в тому ж порядку.
 • Перетасувати. Тасуйте колоду, поки хтось не скаже вам зупинитися.
 • Ніт! Ця карта скасовує ефект будь-якої іншої карти, крім «Вибухового кошеняти» та «Знешкотити». Проте на неї також можна зіграти іншу «Ніт!».
 • Котокарти. Самі по собі не мають особливого ефекту, але якщо зіграти дві однакові, можна вкрасти випадкову карту в іншого гравця. Також крадіжка дозволяється не тільки за допомогою котокарт. За наявності у вас двох карток з однією назвою (наприклад, дві «Знешкотити»), можна здійснити випадкове викрадення, а якщо зберете три з тією самою назвою, обирайте гравця та називайте карту. Якщо він має таку, вона ваша, якщо ж такої немає, залиштеся ні з чим!

Настільна гра Вибухові кошенята: Добро і Зло (Exploding Kittens: Good Vs Evil) — чудовий вибір для гучної та веселої компанії із гарним почуттям гумору. Однак майте на увазі: вона настільки затягує, через що години пролітають одна за одною, і ви й оком кліпнути не встигнете, як мине цілий вечір. Проте швидко прийде розуміння, що цей вечір був наповнений щирим сміхом, інтригами та вкрай кумедними ситуаціями, і ви з нетерпінням чекатимете на наступну зустріч.

Ігромаг має безліч інших рекомендацій для вечірок, як ось, наприклад, «Пекельний Трамвай».

Комплектація настільної гри «Вибухові кошенята: Добро і Зло (UA)» (Exploding Kittens: Good Vs Evil):

 • 53 карти
 • 1 Мурбог
 • 1 Чортякіт
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись