Настільна гра Project L (UA)

0    Відео
код: 9071
Пам'ятаєте наші перші настільні ігри? Хтось може згадає приставки та картриджі до них. Але якщо копнути глибше, то відразу можна пригадати тетріс та як ми намагались розмістити деталі, щоб утворився ряд і з'явилось місце для нових компонентів. Це була чудова логічна гра і вона заслуговує на те, щоб отримати нове втілення. Тому зараз з'являються нові версії класики. Особливо цікавий варіант — настільний тетріс, який можна взяти з собою або пограти разом з друзями.

Тип: абстрактна, сімейна, стратегія, драфт
Видавець: Lord of Boards (Україна), Boardcubator
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 20-40
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Project L можна тут

Project L — абстрактна сімейна гра, в якій потрібно заповнити заглиблення на картах різноманітними деталями. Але деталі мають 4 рівні, і, щоб їх отримати, потрібно виконати певні умови. Гра розрахована на гравців старше 7 років для гри соло або ж разом з друзями до 4 учасників. Розгадування головоломки триває від 20 до 40 хвилин.


Приготування до гри Project L


Перед початком гри ми заповнюємо стіл білими та чорними головоломками, як вказано в інструкції. Кожен гравець отримує одну деталь першого рівня та одну деталь другого рівня. Також учасники отримують планшети, один з них вказує на першого гравця. На планшеті є місце для головоломки, пам'ятка про доступні ходи та фігури різного рівня.

Початок челенджу. Правила гри Project L доволі прості. За свій хід гравець може виконати три дії:

 • одну дію тричі
 • одну дію двічі і одну раз
 • всі три різні дії

Для гравців доступні такі кроки:

 1. Взяти нову головоломку зі столу (найбільша допустима кількість незавершених головоломок перед учасниками — 4).
 2. Взяти деталь 1 рівня.
 3. Замінити деталь на іншу чи взяти деталь на рівень вище, чи нижче.
 4. Викласти деталь на головоломку. Можна викласти деталі на всі головоломки, але це можливо зробити тільки раз за хід.


Завершення головоломок


По завершенню якоїсь з головоломок потрібно скинути деталі та покласти карту окремо. Інші завершені карти можна викладати одна на одну. Необхідно взяти переможну деталь за заповнення фігури.

Гра завершується, коли на столі залишаться 4 чорні головоломки. Тоді гравці завершують раунд і починають фінальний. Після нього можна ще викладати деталі, але за кожну таку деталь ви отримаєте від’ємний бал. Наприкінці гри підраховуються всі бали за завершені головоломки та віднімаються бали за завершальні штрихи.

Настільна гра Project L вимагає стратегічного планування ходів. Потрібно завчасно отримати деталі в запас, обрати головоломки, по завершенню яких можна одержати необхідні фігури. Тому легка гра перетворюється на стратегію, в якій інколи пристрасті аж занадто розпалюються, адже кожен хоче перемогти.

Якщо ви вирішили купити гру Project L, тоді рекомендуємо ще одну головоломку «Котяча зграя», в якій потрібно компактно розміщувати котиків на ковдри.

Комплектація настільної гри «Project L (UA)»:

 • 135 фрагментів в стилі «тетріс» (9 різних форм по 15 штук)
 • 32 білих і 20 чорних картонних пазлів
 • тканинна торбинка
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись