Настільна гра Небокрай (UA) / Faraway (UA)

0    Відео
код: 8964
За Морем Туманів ховається загадковий континент Алула, на якому панує повна гармонія природи. Багато мандрівників і картографів намагалися освоїти його і скласти атлас, але у них нічого не виходило —  континент постійно змінюється. Але ви вирішили поборотися за славу і зробити те, що не вдавалося іншим! Чи зможете ви скласти карту й обійти суперників?

Тип: сімейна, карткова, збір сетів, фентезі, пригоди
Видавець: Woodcat (Україна), Catch Up Games
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 25
Вік: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Небокрай можна тут

Небокрай (Faraway) — це швидка пригодницька гра для 2-6 гравців віком від 10 років у стилі східного фентезі з техніками драфту та збору сетів.


Ласкаво просимо на Алулу!

 

Гра Небокрай розповідає нам про таємничий континент, де все живе і навіть неживе перебуває в гармонії. Місцеві жителі, рослини, тварини та навіть каміння живуть у рівновазі та дуже бережуть її. Окрім відомих вам представників флори та фауни, тут виникли й унікальні представники: знаменне каміння Удду, химерні звірі Окіко та рідкісний чортополох Голдлог. Усі вони дуже важливі для Алули та сприяють процвітанню цього краю.

Більшість місцевих жителів тут народилися, але були й ті, хто, як і ви, подорожував Алулою, був підкорений її красою і вирішив залишитися тут назавжди. Є кілька племен, кожне з яких осел на різних ділянках землі, щоб піклуватися про неї, дбайливо використовувати ресурси й зберігати природу. Мешканці Алули з радістю приймуть вас і розкажуть про окіко, голдлогів та удду, тож обов'язково поспілкуйтеся з ними.

А щоб повною мірою вивчити Алулу і насолодитися її унікальністю, затримайтеся тут надовше, адже у світі Faraway, як і в нашому, існує чотири пори року, і кожна з них відкриє вам нові рослини, тварин і явища природи.


У чому суть гри?

 

Настільна гра Небокрай —  це пригода на збір сетів, у якій ви берете на себе роль мандрівників, що відкривають новий континент. Оскільки земля на Алулі постійно змінюється, зміщується і викривляється, то єдиний спосіб освоїти континент —  проходити ним знову і знову, створюючи мапу, знайомлячись із місцевими жителями та мешканцями світу тварин і рослин. У нагороду ви отримаєте не тільки нові враження, а й славу!Як грати в гру Небокрай?

 

У процесі гри ви викладаєте перед собою зліва направо 8 карт. Кожна карта — це регіон, на який ви потрапите під час дослідження. У кожному регіоні ви зустрінете місцевих жителів, і якщо виконаєте їхні умови, то отримаєте Славу. Це може бути пошук ресурсів і дослідження регіону. У процесі подорожі ви також можете знайти Святині, які дадуть вам бонуси для майбутніх досліджень і додаткові бали Слави.

Наприкінці гри ви повертаєтеся назад шляхом, який досліджували, здаючи карти у зворотному порядку, тобто справа наліво. Переможцем стане гравець, який здобув найбільше Слави.


Правила гри Небокрай

 

Карткова гра Небокрай вирізняється нескладними правилами та швидким процесом — зазвичай кожна партія триває близько пів години. Гра триває 8 раундів, під час яких ви маєте вирішити 8 завдань. Усі гравці одночасно вибирають карту і викладають перед собою долілиць. Ця карта кладеться в ігрову зону праворуч від карти, розіграної в попередньому раунді (якщо така була).

Кожен гравець дивиться на число в лівому верхньому кутку карти — воно означає тривалість дослідження. Якщо число на новій карті більше, ніж на попередній, то гравець отримує карту Святині та додатково по ще одній карті Святині за кожну підказку на руках.  Ґрунтуючись на лівому верхньому числі своєї зіграної карти, гравці по черзі (від меншого до більшого) обирають карту Регіону із запасу, щоб поповнити свою руку. І так поки не походять усі гравці.

У свій хід гравець бере карту регіону з доступних у центрі столу, щоб у нього знову було 3 карти на руці. Потім гравці вибирають одну зі своїх карт Святині для гри (якщо вони витягли їх раніше), і кладуть в ігрову зону, щоб скористатися її бонусами. Всі карти Святинь, що залишилися, кладуться вниз стосу святинь.


Кінець гри

 

Гра закінчується наприкінці 8-го раунду. Щоб підрахувати бали, тримайте свої Святині горілиць, але переверніть усі регіони долілиць. Розкривайте свої карти Регіонів по черзі, починаючи з останньої викладеної (крайньої праворуч) і поступово рухайтеся вліво. Порахуйте бали Слава в Регіонах і потім на Святинях. Гравець, у якого найбільше балів Слави, оголошується великим дослідником і перемагає. У разі нічиєї, перемога присуджується гравцеві з найменшою тривалістю дослідження (сума на всіх картах).


Кому варто купити гру Небокрай?


Якщо ви любите прості та сімейні ігри на збір сетів з красивим антуражним оформленням, то Небокрай точно стане гідним поповненням вашої колекції. А якщо ви шукаєте щось подібне, то Ігромаг рекомендує спробувати також Овва, орхідеї! (UA) / Oh My. Orchids! (UA)

Комплектація настільної гри «Небокрай (UA)» (Faraway):

  • 68 карт регіонів
  • 45 карт святинь
  • 1 блокнот для підрахунку слави
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись