Настільна гра Овва, орхідеї! (UA) / Oh My. Orchids! (UA)

0    Відео
код: 8508
Відчуйте місцевий колорит й атмосферу сонячного міста Сингапур! Тут цвітуть чаруючої краси сингапурські квіти — від тропічних геліконій до ніжних орхідей. У швидкій настільній грі Овва, орхідеї! для 2-5 гравців потрібно хутко та вміло збирати насіння, щоб посадити різноманітні види тутешніх квіток. Хоч гра має легкі правила, на вас чекає низка складних рішень у цій квітковій баталії.

Тип: карткова, сімейна
Видавництво: WoodCat (Україна), Origame
К-сть гравцiв: від 2 до 5 гравців
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Овва, орхідеї! можна тут


Що посієш — те й пожнеш


На початку гри перед учасниками викладені 3 колоди та відповідно 3 ряди карт: Орхідея (ряд із трьох карт), Флора (ряд із чотирьох карт) та Насіння (ряд із п’яти карт).  Починаючи з початкового гравця, учасники ходять по черзі за годинниковою стрілкою. У свій хід гравець вибирає одну з двох можливих дій:

  • Взяти насіння. Гравець повинен взяти або всі карти одного типу насіння, або всі карти одного кольору. Обрані карти гравець кладе перед собою горілиць, після чого ряд карт з насінням поповнюється до 5.
  • Посадити квіти. Гравець може вибрати для посадки будь-яку з 7 карт рядів «Орхідея» або «Флора». Він скидає карти «Насіння», які відповідають вартості обраних квітів, і розміщує нові картки у своїй ігровій зоні. Можна посадити більше однієї квітки, якщо учасник спроможний сплатити вартість для кожної окремої карти. Після ходу, ряди «Орхідея» та «Флора» поповнюються відповідно 3 та 4 відкритими картами.
Коли принаймні один гравець посадив 7 квіток, розпочинається останній раунд гри. Всі інші мають право на останній хід, але можуть виконати лише дію «Посадити квіти». Далі проводиться підрахунок переможних балів, які зображені у лівому кутку карт квіток. Бонусні бали додаються за посаджені унікальні види квітів. Варто зауважити, що що всі картки орхідей є унікальними (тобто в грі є лише одна копія кожної орхідеї), тоді як існує кілька копій кожної карти флори. Гравці також віднімають по 1 балу за кожну картку насіння, що лежить долілиць під картою допомоги гравця.

Перемогу здобуває гравець, набравший найбільшу кількість балів! У разі нічиєї переможцем вважається учасник з найбільшою кількістю карт орхідей.

Настільна гра Овва, орхідеї! (Oh My. Orchids!) приємно вражає своєю легкістю, швидкістю, зовнішнім виглядом та символізмом! Чому саме символізмом? Як вже було сказано, гра пов’язана із прекрасним містом Сингапур, національною квіткою якого є саме орхідея. Сингапур є домом для Національного саду орхідей, який містить сотні видів і гібридів цих квіток.Невеличка коробочка цієї гри стане головною прикрасою Вашого саду настільних ігор.

Комплектація настільної гри «Овва, орхідеї! (UA)» (Oh My. Orchids!):

  • 106 карт (12 карт орхідей, 30 карт флори, 64 карти насіння)
  • 5 карт-підказок
  • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
460грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись