Настільна гра Котожахастики (UA) / Cat Horror Festival (UA)

1    Відео
код: 9037
Коти — містичні створіння. Ніколи не знаєш, чим вони займаються, поки двоногих, ой, вибачте, господарів немає вдома. Ми от по секрету дізналися, що вони дивляться кіно. І навіть влаштовують цілі фестивалі жахів! Та от біда — всі котушки з фільмами переплуталися! Захід під загрозою зриву. Але ви можете врятувати становище і запобігти КОТОстрофі.

Тип: для вечірок, жахи, карткова, збір сетів
Видавець: Woodcat (Україна), Invedars
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 30
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Котожахастики можна тут

Котожахастики (Cat Horror Festival) — це карткова гра на збір сетів для 2–4 осіб. У процесі гри ви будете допомагати котикам навести лад і досягати цілей. А ваші цілі полягають у відновленні фільмів жахів. Кожна картка фільму — кіноплівка з обкладинкою. Обмінюйте кіноплівки, поки не зберете потрібні та не виконаєте завдання. Хто першим збере всі потрібні фільми, переможе в грі та отримає приз глядацьких симпатій котофестивалю.

Мета настільної гри Котожахастики. Збирати плівки та виконувати завдання працівників кінотеатру. Усього завдань 7, але ви будете виконувати тільки 3 з них. На кожній картці із завданням зазначено, скільки фільмів потрібно увімкнути та скільки плівок (однотипних карток) потрібно зібрати для цього. Наприклад, якщо на картці вказано «4×2», значить нам потрібно 4 різних фільми, і кожен складається з 2 плівок.


Правила гри Котожахастики


1. Виберіть першого гравця — того, хто останнім бачив чорного кота. Хід йде за годинниковою стрілкою. Кожен гравець ходить по черзі, поки хтось не виконає перше завдання.
2. У свій хід ви берете 1 карту зі стосу фільмів і розігруєте 1 карту з руки, виклавши її в добірку фільмів. Карту можна обміняти або використовувати її властивості. Розігруючи карту, ви повинні оголосити, що саме ви робите. Якщо карти в стосі закінчилися, перетасуйте стос скидання і викладіть заново, відклавши з боків колоди 2 карти горілиць.
3. Для виконання завдання наприкінці свого ходу покажіть всі карти у своїй руці. Вони повинні збігатися з вимогами на карті завдань. Зайвих карт у вас бути не повинно. Виконуйте завдання, використовуючи різні фільми. Не можна створити 2 групи з 3 плівок, використовуючи 6 однакових карт.
4. Виконали завдання? Покладіть жетон на потрібну карту. Кожне завдання можна виконувати тільки 1 раз. Після цього всі гравці скидають свої карти й отримують по 3 нові. Ви дістаєте нове завдання і починаєте новий раунд.


Коли настає кінець гри?

 

Гра Котожахастики (Cat Horror Festival) закінчується, щойно гравець виконає 3 завдання. Він оголошується переможцем і отримує подяку від усіх організаторів та учасників котофестивалю жахів!


Кому варто купити гру Котожахастики?

 

Гра сподобається всім поціновувачам котиків, жахів і простих веселих ігор на збір сетів. Кожна партія займає близько пів години, правила прості, тож вона підійде як для дружніх посиденьок, так і для ігор всією сім’єю.

А якщо ви хочете ще ігор у такому ж стилі, то наша рекомендація — Турбозомбі, Герої та Маги та Не Ходи Сюди.

Комплектація настільної гри «Котожахастики (UA)» (Cat Horror Festival):

  • 50 карт фільмів (кіноплівок)
  • 12 жетонів завдань
  • 5 двосторонніх карт завдань (10 ігрових завдань)
  • правила гри
 

Додати відгук

Олександр (14-06-2024 | 14:35)

Привіт. Ми з дружиною закохались в цю гру після першої партії в клубі і вирішили що треба купувати 100%%%%.
Вона схожа на "10 фаз", адже треба набирати та скидувати картки щоб зібрати необхідні сети карт. Але на відміну від тієї гри тут у карт є ще додаткові дії (взяти нові картки, перетасувати "магазин" та інше).

Також сподобалось що для виконання завдання треба не просто скласти сети, а також скинути усі зайві картки - це додає складності.


Питання для знавців: близнюків треба і обмінювати і скидати чи можно лише 1 дію на вибір зробити??? Виглядає наче що обов''язково 2 дії.
+ 1. Для 2 гравців є 7 завдань, це додає реіграбельності і цікавинок.
2. Можна повноцінно грати вдвох (не обов'язково збирати компанію).
3. Ціна.
4. Прості правила.
- 1. Для 3-4 гравців є всього 3 завдання. А в партії як раз 3 треба використовувати... Трохи не цікаво із-за повторів.
Доброго дня, Олександре!
Дякуємо за цікавий та корисний відгук про цю нову котожахаючу гру:)
Щодо карти близнючок - тут можна обрати: чи робити одну дію, чи декілька одразу!
Бажаємо вам багацько мирних котиків!

460грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись