Доповнення Everdell: Spirecrest (UA)

0    Відео
код: 9092
Древні руїни зі своїми секретами? Чужинці з незвіданих країв? Величезні істоти? Зацікавились? Якщо так, то набирайтеся сміливості й готуйте своє спорядження — на вас чекає захоплива подорож до загадкових й незвіданих земель! Ставайте відчайдухами, що підкорять вершини Стрімкоширу разом з цим чудовим доповненням до гри Евердел!

Тип: доповнення до гри «Евердел»
Видавець: Ігромаг (Україна), Starling Games
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 40-100
Вік: 14+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами доповнення Everdell: Spirecrest можна тут

Увага! Гра «Everdell: Spirecrest» не самостійна — це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Евердел».

Everdell: Spirecrest — це суттєве доповнення до настільної гри Евердел (Everdell), красивого і досить популярного представника жанру економічних стратегій, в якому гравці очолюють поселення лісових істот й облаштовують їхні поселення. Гострі хребти значно розширюють межі цього казкового світу і додають новий соло-режим, а також дарують можливість створювати новий тип робочих. Під час гри учасники зможуть виконувати нову дію — Подорож, а в кожного з них з’явиться новий герой — Кролик-мандрівник, що представлений у власній фігурці. Це маленьке й боязке на вигляд звірятко мужньо досліджуватиме нові території за межами рідної долини, відзначаючи всі свої емоції та думки у власному дорожньому щоденнику! На своєму шляху він зустріне гірський народ, дивоглядні місцини, хитромудрі шляхи й навіть когось із легендарних великих звірів, які, за чутками, блукають цими горами.


Що нового у правилах доповнення Everdell: Spirecrest?


Тепер гравці розпочинають нову гру вже маючи у помічниках славетного Кролика-мандрівника, якому належить пройти довгий й важкий шлях, відвідавши безліч цікавих місць. Стрімко пересуваючись гірськими шляхами, він буде робити різні корисні відкриття й збирати мапи для планування фінальної експедиції на ледь видиму вершину гори Стрімкошир. Під час кожної пори року його шлях буде ускладнюватися несприятливими погодними умовами, що змінюватимуться й по-різному впливатимуть на хід гри. Для того, щоб експедиції проходили успішно, гравцям слід розважливо планувати свої дії й вміло використовувати ефекти карт відкриттів.

Під час своїх Подорожей мандрівники матимуть можливість зустріти дійсно величних істот та подружитися з ними. В цьому випадку могутні союзники вирушать прямо до Еверделу, щоб надати там свою допомогу гравцям. Кожен такий велетень володіє унікальними здібностями, котрі роблять його надзвичайно корисним помічником. Наприклад: Король Рун буде приносити гравцю додаткові ресурси, Тишик ігноруватиме обмеження місцин в 1 фішку, а Мідолап даруватиме трішки ягід.

Також доповнення Everdell: Spirecrest додає до гри новий варіант соло-режиму. Цього разу Король-пацюк, що вже добре знайомий гравцям по базовій грі, вирішив перешкоджати досліджувати світ навколо Евердела й знайти собі нових союзників. Він домовився з якимось Великим Створінням, чиєю ціллю тепер буде переслідування і подальше обкрадання бідних Кроликів-мандрівників, в котрих і без цього всяких проблем вистачає.


Висновок


Everdell: Spirecrest — це надзвичайно красиве та казкове доповнення, компоненти якого прикрашають та урізноманітнюють знайомий нас світ, і це ще не кажучи про нові можливості та механіки, яких там сила силенна! 

Тож купити доповнення Everdell: Spirecrest буде слушною думкою для гравців, які бажають урізноманітнити ігролад та зробити чарівний світ Еверделу дещо більшим. Нехай проблеми та незгоди не роблять вашому Кролику-мандрівнику погоди!

Комплектація настільної гри «Everdell: Spirecrest (UA)»:

 • 42 карти відкриттів
 • 12 карт погоди
 • 8 фішок великих звірят
 • 6 тайлів мапи Вседолу
 • 24 тайли мап
 • 24 звірят та 4 жаби-посла
 • 5 кролів-мандрівників
 • 12 жетонів переможних балів зі значенням «3»
 • 8 пластикових сідел
 • поле Стрімкоширу
 • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись