Настільна гра Евердел (UA) / Everdell (UA)

15    Відео
код: 8173
У важкі післявоєнні часи хоробре мишеня, на ім'я Корін Всехвіст, разом зі своїми найближчими друзями вирушило у подорож – за легендою, за мрією. У кінці своєї виснажливої мандрівки вони побачили диво – величну смарагдову долину. У цьому чарівному місці, серед коренів Вседрева, мишенята знайшли собі новий дім. Першою спорудою, що вони побудували, був монумент, аби закарбувати спогади про подорож. Аж ось, рок за роком, поселення квітло й зростало. Зараз прийшов ваш час зробити внесок у розвиток цієї чарівної цивілізації та побудувати нове місто!

Тип: карткова економічна стратегія
Видавець: Ігромаг (Україна), Starling Games
К-сть гравців:  від 1 до 4 гравців
Час гри:  від 40 до 80 хвилин
Вік:  від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Евердел можна тут

Евердел (Everdell) – це мальовнича сімейна гра для 1-4 гравців, в якій гравці здобувають ресурси та розігрують карти, сезон за сезоном, залучаючи все більше звіряток, аби побудувати успішне місто.


То як грати у Евердел?


Гра триває чотири раунди – чотири пори року. Перемагає гравець, що здобуде найбільше переможних балів. Гравці ходять по черзі, починаючи з першого найшляхетнішого, гравця.  У свій хід гравець виконує одну з трьох можливих дій:

 1. Розміщує «робітника» до місцини, отримуючи вказані на ній ресурси або виконуючи дію.
 2. Грає карту у своє місто з руки або з Левади, сплачуючи її вартість.
 3. Готується до нового сезону, повертаючи робітників та отримуючи бонуси нової пори року згідно з вказівками Вседрева.

Кожен гравець починає гру з двома робітниками-звірятками. Його підопічними можуть бути білки, їжаки, зайці або черепахи. Навесні до спільноти доєднується одна нова фішка звіряти, влітку – ще одна, а восени цілих дві. Крім того, навесні та восени зростає врожай на «зелених картах», а влітку гравець добирає по 2 карти з Левади.

Робітників можна відправляти виконувати доручення у звичайні або у лісові місцини. Звичайні місцини є частиною ігрового поля. На закритій місцині може знаходитись лише одне звірятко, а на спільних – скільки завгодно, навіть одно й того самого гравця. Лісові місцини – це картки з більш потужним ефектом, що викладаються на кожну партію, додаючи реграбельності. На таку місцину може піти лише одне звірятко від гравця.

Так само, у грі є звичайні та особливі події. Взяти участь у події може лише один гравець, якщо відповідає її вимогам. Це принесе йому переможні бали та заздрість суперників.


Особливістю Евердела є те, що сезони не синхронізовані, кожний гравець проходить пори року у своєму власному темпі. Витративши доступних робітників, гравець сам приймає рішення підготуватись до нової пори року, коли більше не може або не хоче грати карти. Так само і кінець гри наступає для кожного індивідуально, коли гравець завершує всі свої дії восени. В грі не так вже й багато взаємодії між суперниками, окрім гонитви за місцини та події. Евердел не про суперництво, Евердел – це затишна та неймовірно естетична гра про насолоду від процесу створення власного ідеального краю.

Серце цієї гри – це її картки. Вони бувають двох типів: звірята та споруди. Щоб будувати споруди, використовують смолу, гілки та камінці, а ось звірят необхідно нагодувати певною кількістю ягід. Втім, деякі звірята настільки симпатизують тим чи іншим спорудам, що погодяться заселитися до них і без ягід.

Й звірятка, й споруди також відносяться до одного з 5 типів карт: мандри, виробництво, місцини, управління, процвітання. Відповідно до типу карти, гравець негайно активує її властивість, отримує додаткову місцину для розміщення звірятка або ж відкриває собі нові шляхи заробітку переможних балів за певні типи карт або виконання умов. Крім того, карти бувають звичайними або унікальними, що відкриває одні можливості та прибирає інші.

У грі Евердел існує 3 основні обмеження:

 • У місті не може бути понад 15 карт.
 • На руці не можна тримати понад 8 карт.
 • У місті не може бути більше одного екземпляру унікальної карти.

Тож ласкаво просимо до Вседолу! Зберіть за столом своїх друзів або змагайтесь з Бруднолапом у соло-режимі. Роздивіться гарненько всю ту красу, що лежить на ігровому полі або вже потрапила вам у руки, й починайте будівництво!


То чому варто купити настільну гру Евердел?


Евердел (Everdell) – одна з кращих сімейних стратегій, що захоплює своїм неймовірно атмосферним казковим оформленням та цікавим ігроладом. Одного разу завітавши до Вседолу, вам неодмінно захочеться знов і знов до нього повертатись. Щоб відкрити для себе цей всесвіт якнайповніше, Ігромаг рекомендує звернути увагу на доповнення «Евердел. Дзвінограй». Воно додає лісовій історії святкового настрою, збагачує новими компонентами, балансує гру на двох та розширює кількість гравців до 6.


Комплектація настільної гри «Евердел (UA)» (Everdell):

 • ігрове поле
 • казкове дерево
 • 20 камінців
 • 30 ягідок
 • 30 гілок
 • 25 шматків смоли
 • 4 базових тайли подій
 • 16 карт особливих подій
 • 11 лісових тайлів
 • 24 робітники (по 6 кожного кольору)
 • 128 карт істот і будівель (48 унікальних карт)
 • 30 жетонів переможних балів
 • 20 жетонів «використано»
 • восьмигранний кубик
 • переможна карта
 • правила гри
Додати відгук

Юлія (15-05-2024 | 17:24)

Дуже чекала локалізацію, тому купила одразу з доповненням! Гра неймовірно красива, обожнюю такі ілюстрації, що хочеться роздивлятись. Правила не дуже складні, просто треба як зазвичай 2-3 рази зіграти, і вже все будете знати. Дуже дружелюбна, не конфліктна.
+ +гарна мальовка
+приємні на дотик ресурси
+гарно підходить длягри з дітьми
- - дерево як зібрали, то краще не розбирати, бо кінчики псуються
- трошки замаленькі надписидопоміжні на картках
Доброго дня, Юліє!
Дякуємо вам за відгук та за так високу оцінку до нашого улюбленого Еверделу!
Бажаємо вашим звіряткам побудувати найкраще містечко під могутнім Деревом!

Ліна (07-05-2024 | 09:52)

Гра надзвичайно красива, промальовка просто супер, грати цікаво. Щось на кшталт цитаделей, тільки з лісовими звірятками. Партія триває десь до години часу вдвох, правила доволі прості. Ігрова зона займає цілий стіл.
+ Весело і цікаво, легко розібратись в правилах, приємні текстурні тайлики і компоненти. Концепт класний!
- Дерево потрібно збирати і розбирати, воно швидко зношується.
У рекомендації до гри йде пачка протекторів - їх не вистачає на картки, треба ще +- 30 шт, тому беріть дві.
Доброго дня, Ліліє!
Щиро дякуємо за ваші теплі слова відносно нашої новенької та чарівної локалізації!
Радимо не розбирати дерево а між партіями використовувати його в якості декору оселі:)
Бажаємо вашому місту бути найкращим!

Олексій (05-05-2024 | 01:05)


Дуже цікава сімейна гра, де кожен може розвиватися у своєму темпі та напрямку
+ Якісна локалізація, якісні компоненти,
висока реіграбельність (деякі елементи поля можна оновлювати), не конфліктна, низький даунтайм
- Немає... ну, хіба що трошки не зручний спосіб підрахунку переможних очок наприкінці
Доброго дня, Олексію!
Ця гра - коханнячко з першого погляду! Неймовірно миле та гарне оформлення, цікаве поєднання механік та нескладні правила одразу зачаровують в себе:)
Дякуємо за відгук та бажаємо спокою та гармонії у Вседолі!

Александр (28-04-2024 | 11:23)

Чудова гра, гарні компоненти, як на мене дуже збалансований геймплей, доповнення розширяє базу і в цілому приємно грається, його можна відразу додати в головну коробку і якщо ви граєте з деревом то велике поле з коробки можно не чипати, взагалі доповнення модульне, можна додати як частини так і все. Ну і трохи власних вражень на які нові власники можуть не звертати уваги, знайом з цією грою вже не перший рік, купляти локалізацію від хобіків (здається), і тоді мене вразив візуал, тіж звірятка з карт наче оживають на сторінках правил, історія миру, вірші, листи все дуже гармонійно, наче якийсь комікс, але час не стоїть на місті і з якоїсь причини вагомої, можливо, карти "Муж,Жена" були замінені на "Збирач,Збирачка" і наче комусь з того приємно, а мені не важливо, та треба ж було переробити зображення в правилах і зображення звіряток на карті ферма, бо там вони залишились старі(на кожній карті будівлі видно малесеньке зображення звірятка що їй відповідає), кому цікаво і незнає на сторінках 11-12 правил бази старі зображення ціх карт, це якось неприємно вразило наче хтось на улюбленій картині олівцем щось домалював. Але нічого, в цілому враження приємні видно роботу над картами, кой де є пояснення як вони працюють і в загалі дякую за працю, і чекаємо на інші доповнення.
Доброго дня, Олександре!
Щиро дякуємо вам за підтримку та ваші враження й поради!
Бажаємо вам завжди мати вдосталь смачненьких ягід)

Андрій Гриб (10-03-2024 | 11:07)

Хотілося б гру разом з делюкс компонентами всіма які можливі. Дякую!
Доброго дня, Андрію!
Ми Вас почули! Зробимо усе можливе, аби згодом, після приїзду гри, в наявності з'явилися делюкс компоненти:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

Ігор (13-02-2024 | 10:13)

Добрий день. Скажіть будь-ласка, чи ще нема передзамовлення на делюкс-компоненти?
Доброго дня, Ігоре!
Делюкс компоненти були ексклюзивами при передзамовленні на Кікстартері:)
Бажаємо вам незабутніх партій та розбудови!

Максим (06-02-2024 | 09:13)

Вік 10+
А в описі 13+
Доброго дня, Максиме!
Ми щасливі, що ви допомагаєте ставати нам краще й краще щодня. Наші чарівники попрацюють над помилкою:)
Щиро дякуємо та бажаємо мирного неба!

Показати більше
2559грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись