Дитячий експрес (UA) / Kids Express

1
код: 8921
Дитячий експрес (UA) / Kids Express
кількість гравців
1-4
вік
5+
час гри
20+
Укр
оплата частинами

Пограбування поїзда у самому розпалі, аж ось його наздоганяє хлопчик верхом на коні, а за ним поспішає диліжанс! Син маршала Сем не може дозволити бандитам втекти з коштовностями! Звісно, у нього є план. І його друзі неодмінно допоможуть втілити цей план у життя. Поки Сем відвертає увагу Туко та його спільників за допомогою рогатки, необхідно непомітно «евакуювати» якнайбільше багажу.
Іншими словами – події у всесвіті популярної настільної гри «Кольт Експрес» отримують неочікуваний поворот!

Тип: стратегія, дитяча, швидка
Видавництво: Lord of Boards (Україна)
К-сть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: ~ 20 хвилин
Вiк: від 5 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Дитячий Експрес схожий на свого «старшого брата» стилістикою, але суттєво відрізняється ігроладом. Цей експрес не про програмування дій та суперництво, навпаки – він про кооперацію та азартне клацання рогаткою.

То як грати у Дитячий Експрес?

На початку гри жетони багажу викладаються стосами долілиць у локомотив, вагони першого та другого класу й диліжанс. Під час гри й діти, й бандити будуть забирати ці жетони собі. Щоб перемогти, гравцям необхідно назбирати більше цінностей, ніж бандитам. Гра завершиться, коли вичерпається бодай один стос багажу, тож не зволікайте!

Бандити починають гру у вагоні-схованці, а діти – у диліжансі. Саме в цих місцях вони приходитимуть до тями після влучання з рогатки.

Першим гравцем стає той, хто останнім бачив поїзд, далі хід передається за годинниковою стрілкою. У свій хід гравець послідовно виконує 2 дії:

 1. Переміщує свою фігурку дитини або стріляє з семової рогатки.

 2. Підбирає 1 жетон багажу зі своєї локації, застосовуючи його ефект.

Не можна переміститися до схованки або вагону, де є бодай один бандит. Діти спритні, тож інших обмежень немає: можна переміщуватися між поїздом та диліжансом, між будь-якими вагонами поїзда або просто залишатися на місці. Але якщо ви вже вирішили нікуди не йти, чом би й не постріляти з рогатки, збивши з ніг парочку бандитів?

Перед пострілом гравець переміщує фігурку Сема та регулює відстань до поїзда за допомогою свого планшета гравця. Розташування планшета паралельно поїзду вважається простішою позицією, а розташування перпендикулярно – складнішою. Існує також правило додаткового випробування – персональне для кожного персонажа. Якщо гравцю вдається влучно поцілити за цими правилами, він отримує бонусний жетон багажу.

Настільна гра Дитячий експрес | Ігромаг Україна

Жетони багажу мають кілька ефектів:

 1. Нічого не відбувається. Найкращий варіант, частіше б так.

 2. Певний бандит переміщується до певного вагона. Якщо там є діти, вони тікають, якщо немає – жетони багажу з цього вагону телепортуються у схованку відповідно до кількості бандитів у пограбованому вагоні.

 3. Кожний бандит викрадає по 1 багажу зі свого вагона.

 4. Жетон, який щойно перегорнули  горілиць, отримують бандити, а не діти.

Бандити тягнуть поживу до своєї схованки, а гравці викладають жетони перед собою.

Якщо вичерпався стос у будь-якому вагоні або у диліжансі – починається фінальний підрахунок. Всі сейфи, валізи та торбинки, що залишилися у поїзді, захоплюють бандити. Порівняйте, чи стос врятованих вами цінностей більший, ніж здобич бандитів? Більший? Вітаємо з перемогою! Маршал пишається вами!

То чому варто купити настільну гру Дитячий Експрес?

Дитячий Експрес значно добріший за «дорослу» версію, але зберігає її жвавість та азарт. Кмітливість, спритність рук та допомога друзів – запорука весело проведеного часу. Ігромаг радить цей настільний пригодницький вестерн для занурення дітей у всесвіт настільних ігор.

 

Комплектація настільної гри «Дитячий Експрес»:

 • Поїзд
 • 4 двосторонні планшети-пам'ятки
 • 4 фігурки бандитів
 • 1 фігурка Сема
 • 4 фігурки дітей
 • 1 диліжанс
 • 3 рогатки
 • 37 двосторонніх жетонів багажу
 • Правила
Додати відгук

Анна (23-03-2024 | 20:08)

Декілька разів перечитала правила та не зрозуміла як коли і як беруться пакунки з диліжансі?
Доброго дня, Анно!
Пакунки в диліжансі кладуться туди лише на початку гри і можуть бути отримані гравцями лише, якщо під час свого ходу фігурка гравця знаходиться в диліжансі. Наприкінці гри гравці отримують переможні бали за всі пакунки, що лишились в диліжансі та всі пакунки, що знаходяться перед ними!
Бажаємо вам захопливого пограбування бандитів:)

1150грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись