Настільна гра Часоряд (UA) / Timeline Twist (UA)

0    Відео
код: 9174
Чи пам’ятаєте ви, коли була написана перша частина «Шерлока Голмса»? Не обов'язково знати точний рік написання, та чи зорієнтуєтесь ви, що було раніше — Шерлок Голмс чи Франкенштейн? Час перевірити!

Тип: кооперативна, вікторина, сімейна
Видавець: Rozum (Україна), Zygomatic
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 20
Вік: 8+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Часоряд можна тут

Часоряд (Timeline Twist) — це швидка карткова гра на послідовне викладання історичних подій у хронологічному порядку, перемогти у якій вам допоможе загальна ерудиція або ж гарна інтуїція.


То як грати у настільну гру Часоряд?


Гра має 2 режими:

  • Змагальний, у якому гравці намагаються швидше за суперників позбутися своїх карт, правильно визначаючи їх місце у хронологічному ряді.
  • Кооперативний, у якому гравці ведуть обговорення, аби створити щільний часовий ряд та заробити якомога більше переможних балів.

Карти у грі — перелік таких яскравих та значних історичних подій, як випуск альбому «Thriller» чи одомашнення котиків. Біла сторона карт дивиться на гравців знаками запитань, а ось чорна знає датування подій. Гравці бачать лише білий бік карт, доки не настане час перевірити здогадки. У змагальному режимі на початку гри гравці отримують по 4 карти, а до центру стола викладається випадкова карта датованою стороною догори, стаючи точкою відліку.

Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець обирає одну зі своїх карт та викладає її ліворуч від послідовності карт, праворуч, або ж розміщує її між будь-яких вже зіграних карт. Карта перегортається датованою стороною. Якщо її виклали правильно, вона залишається у часоряді, а якщо ні – скидається, й гравець добирає  собі нову. Той, хто першим залишиться без карт, стає переможцем.

Кооперативний режим має дещо «підступніші» правила. В ньому карти викладаються ліворуч або праворуч вже зіграних. Карти, які потрібно було б викласти, відправляють у другий, менш прибутковий ряд. У випадку, коли другорядне місце, куди б мала потрапити проміжкова карта, зайняте, вона взагалі повертається гравцю. Відтепер вона лежить горизонтально й більше не може бути розіграна, тільки скинута. Скидати карти не так вже й просто, для цього необхідно вгадати на верху скиду карту з тим же символом у кутку.

У свій хід гравці або скидають 1 зі своїх карт, або послідовно розігрують 1 чи 2 свої карти. Коли гравець не може ані скинути, ані зіграти жодну карти, гра завершується. Карти в основному часовому ряді приносять команді по 2 переможні бали, у проміжковому ряді — по 1. Карти у скиді, колоді та перед гравцями віднімають по 1 переможному балу.

То як ви впораєтесь? Чи гра вважатиме вас справжніми мандрівниками у часі?


Чому ж варто купити гру Timeline Twist?


Часоряд (Timeline Twist) — весела й водночас корисна настільна гра, яка підійде хоч для розширення кругозору дітей, хоч для тренування команди перед квізом. Якщо ви у пошуках небанальних філерів, Ігромаг радить не проходити й повз гри Illusion (Ілюзія), де вам знову знадобиться ваша інтуїція, а крім неї — гарний окомір, стійкий до оптичних ілюзій.

Комплектація настільної гри «Часоряд (UA)» (Timeline Twist):

  • 36 карт
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись