Настільна гра Illusion / Ілюзія

1    Відео
код: 5289
    Чи чули ви про оптичні ілюзії? Ті, що змушують наш розум вважати, що лінії на папері рухаються, а кольори зовсім іншого відтінку ніж вони є! А хочете перевірити, чи можете ви розглядати реальність крізь такі зображення? Тоді сміливо приступайте до настільної гри Illusion (Ілюзія), щоб довести іншим, що ніщо не зіб'є ваш розум з вірного шляху!

Тип: легка, проста, весела карткова гра для компанії
Видавець: YELLOWBOX (Україна)
Тривалість гри: 15 хвилин
Кількість гравців: 2-5
Вік: 8+
Мова: англійська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами гри Illusion можна тут


    Illusion (Ілюзія) - це своєрідна гра для компанії, в якій за звичною механікою Таймлайн потрібно викладати карти з оптичними ілюзіями. Автором гри є Вольфганг Варш, майстер простих і елегантних ігор, що порадував нас вже такими хітами як The Mind, Хитрий Хід і Шарлатани з Кведлинбурга. У грі Illusion (Ілюзія) ви знайдете 98 карт з зображеннями і 12 карт-покажчиків. Карти з ілюзіями - двосторонні. На зворотному їхньому боці зазначено відсоткове співвідношення кольорів картинок. Ці дані допоможуть перевірити правильність ряду.
 

 

    Сам ігровий процес Illusion (Ілюзія) дуже простий. Гравці викладають на стіл довільну карту-покажчик, після чого зі стосу карт з картинками викладається верхня. Слідуючи за вказівками гравці зобов'язані складати картковий ряд. Наприклад, карта покажчик показує, що відсоток синього кольору на кожній наступній карті повинен бути більше, ніж на попередній. Таким чином, дотримуючись цього, учасники по черзі беруть карти з колоди і знаходять їм правильне місце в ряду.
 

 

    У свій хід гравець може зробити одну з двох дій: взяти карту з колоди і покласти її на стіл або ж ініціювати перевірку правильності ряду. При цьому всі карти перевертаються і на них порівнюється значення. Якщо знайдені помилки, то ініціювавший перевірку учасник забирає собі карту-покажчик, а гра починається знову. У разі ж, якщо він помилився, карта-покажчик дістається останньому виклавшому карту учаснику. Партія закінчується перемогою гравця, який перший збере три карти-вказівки.
    Illusion (Ілюзія) - це проста, але захоплююча гра, яка відмінно тренує уважність. Яскраві оптичні ілюзії не дають так просто прорахувати процентне співвідношення кольорів, при цьому вивчити напам'ять процентне співвідношення кольорів на картах теж досить складно. Тому ігрові партії залишаються такими ж новими кожен раз навіть для однієї і тієї ж компанії учасників. Як тут втриматись від купівлі гри?
 

Комплектація настільної гри «Illusion»:

  • 110 гральних карт
  • 1 інструкція англійською мовою
  • 1 інструкція українською мовою додається
Розмір коробки: 131 x 100 x 23 мм
Розмір карт: 59 х 91 мм
Додати відгук

Катерина (25-07-2023 | 13:18)

Дивно, що досі нема коментарів під цією грою, адже вона реально класна!) Значить, буду перша))) Так, це не велика довга гра, а філер. Але це і є її великий плюс. Ця маленька коробочка вже рятувала мене не раз, коли треба було залучити когось "не ігрового". Я брала її на різні посиденьки з бабусями, дідусями, тітками... І ці люди, які не грали нічого, крім шахів та можливо монополії з таким азартом бралися до розглядання картинок)) бігли за окулярами і вдивлялися в ці кольорові зображення))) Правила пояснюються просто за хвилину і вже можна грати. Також при ігровому вечорі з друзями з цієї гри можна почати, розігрітися так би мовити)))
+ Прості правила
Азартний процес
Швидкі партії
Цікава задумка самої гри
Маленька, зручно брати з собою
Буде цікава багатьом, незалежно від віку
- Це не та гра, в яку ти будеш грати 20 партій підряд кожного дня, набридне. Але це скоріш не недолік, а особливість)
Доброго дня, Катерино!
Дуже дякуємо за такий захопливий та розкритий відгук про одну з маленьких, але цікавеньких ігор для компанії:)
Бажаємо Вам веселих та крутецьких партій!

485грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись