Настільна гра Береговий патруль (UA) / Beacon Patrol (UA)

0    Відео
код: 8970
Береговий патруль на варті вашого спокою та безпеки кораблів! Розпочинається нова зміна, потрібно перевірити справність всіх маяків та розташування буйків. Тож відкриваємо мапу та вирушаємо у дорогу. Можна отримати і спеціальні завдання на перевірку вітрильників та причалів на островах задля забезпечення справного електропостачання та безпечної подорожі по воді.

Тип: абстрактна, сімейна, стратегія, кооперативна, тайловикладання
Видавець: Ігромаг (Україна), Pandasaurus Games
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 30
Вік: 8+
Мова: українська, мовонезалежна

Береговий патруль (Beacon Patrol) — сімейний кооператив, в якому вам потрібно обстежити маяки та буйки, щоб впевнитись у безпеці в морі та здобути визнання у мешканців узбережжя. Грати можна самому або в компанії до 4 учасників. Основний принцип гри — викладання тайлів, але не просте, а стратегічно продумане.


Як грати в гру?


Настільна гра Береговий патруль дуже легка для сприйняття. Ви за декілька хвилин зможете вивчити всі правила. Після чого здаватиметься, наче ви грали в неї вже раніше, адже на початку партії ви почуватиметесь немов у своїй стихії.

Отже, як будь-який капітан, кожен гравець володітиме кораблем, яким переміщується Північним морем. Обираєте корабель кольору, який вам подобається найбільше, та забираєте пам’ятку, щоб не пропустити можливі варіанти ходів. На стіл викладається база Beacon Patrol та тайли. Кожен гравець бере відповідну кількість тайлів, залежно від кількості учасників (від 2 до 3), викладає їх перед собою та під ними розміщує жетони руху.

У свій хід потрібно виконати в будь-якому порядку такі дії:

 • викласти тайли
 • перемістити корабель
 • обміняти свій тайл на тайл іншого гравця


Розпочинаємо патрулювання


У грі за свій хід можна викласти від 2 (якщо граєте вчотирьох) до 3 тайлів. Вони викладаються лише зліва, справа, вгорі чи внизу вже наявного тайла на столі. При цьому море має продовжувати море, а берег поєднуватись з берегом.

При викладенні тайла корабель переміщується на нього. Але якщо ви хочете продовжити рух, можете скористатися тайлами руху. Перевертаєте жетон руху з синьої сторони на червону та переміщуєте свій корабель. Також рухати кораблем можна скинувши тайл. Один тайл дорівнює одному переміщенню. Але пам’ятайте — корабель може переміщуватися лише по морю.

Один раз за хід ви можете обміняти свій невикористаний тайл на тайл іншого гравця та одразу розіграти його, якщо ж не розіграєте, тайл скидається в коробку, як і всі невикористані за цей хід. Також наприкінці ходу потрібно перевернути тайли руху синьою стороною горілиць та взяти нові фішки.


Завершення патрулювання та оцінка роботи


Гра Beacon Patrol закінчується, коли всі тайли розіграні. Учасники починають підрахунок балів. Бали нараховуються лише за закриті тайли, оточені з 4-х сторін іншими тайлами:

 • За тайл з морем чи берегом — 1 бал.
 • За тайл з маяком — 3 бали.
 • За тайл з буйком — 2 бали.

Якщо для гри ви обрали додаткові тайли, то додаєте бали наступним чином:

 • За тайл з вітряком — 1 бал, плюс ще по 1 балу за кожен прилеглий тайл з відкритим морем.
 • За тайл з причалом — 1 бал, плюс за кожен будинок на острові з причалом.

Далі гравці порівнюють отримані результати згідно звань в правилах. Чи мають вони статус «новачка», чи вже набули досвіду на визнання себе «картографами»?

Легка пригодницька гра для дітей від 8 років та дорослих, Береговий патруль (Beacon Patrol), буде доречною в будь-якому місці в будь-який час: між уроками, в обід, в кафе, в гостях чи в подорожі. Ця абстрактна стратегія не потребує багато часу, гарно розважає та знімає напругу після важкого дня.

А щоб задовольнити ваш ігровий запал, пропонуємо додатково придбати гру «Доміношне королівство», яка хоч і не така компактна, але також дозволить гарно провести час за викладенням тайлів та побудовою королівства.

Комплектація настільної гри «Береговий патруль (UA)» (Beacon Patrol):

 • 4 дерев’яні кораблі
 • тайл штаб-квартири Берегового патруля
 • 9 жетонів руху
 • 4 карти-пам’ятки
 • 54 основні тайли
 • 9 додаткових тайлів (з вітряками та причалами)
 • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись