Настільна гра Kingdomino. Доміношне Королівство (UA) / Kingdomino (UA)

11
код: 3040
Нудно, нам королям живеться. Цілий день ось так ходиш по замку з кутка в куток, укази підписуєш, в радах береш участь. Нуудно. Навіть блазень набрид, терпіти не можу слухати трель дзвіночків на його капелюсі .. Тільки ось вчора завітали до мене в гості мої друзі. Теж, між іншим, королі прилеглих земель! Ви не подумайте! У нас цивілізовані дружні стосунки! Ми не сваримося, не воюємо, а ось в гості один до одного дуже любимо їздити. І кожен з нас королівство своє нахвалює. Мовляв ось які у мене ліси, повні дичини, а ось озера, в яких плюскається риба. А поля, ви тільки гляньте на ці поля! І вирішили ми влаштувати змагання, щоб раз і назавжди визначити, у кого найкрасивіше королівство, і ви, я сподіваюся, нам допоможете!

Тип: стратегія, сімейна, містобудівна, тайловикладання
Видавництво: Feelindigo (Україна), Blue Orange
Час гри: 15-20
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 8 +
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами настільної гри Kingdomino. Доміношне Королівство можна тут

Kingdomino. Доміношне Королівство (Kingdomino) — це чудова сімейна настільна гра від відомого майстра — Бруно Катали, яка увібрала в себе найкращі сторони азартного «Доміно» та стратегічність «Каркассона». Гравцям належить розвивати своє королівство приєднуючи до нього, по ходу гри, нові землі - ліси, поля, озера, гори .. Ну а той гравець який в кінці партії набере найбільшу кількість очок і буде оголошений переможцем.

Ігрова зона розділена на загальний ринок тайлів, а також приватний ігровий простір кожного з гравців. Ви починаєте гру з одним квадратним тайлом, на якому розміщена картонна мініатюра замку. Із загальної стопки тайлів, яка знаходиться неподалік обличчям вниз, беруть кількість тайлів яка дорівнює кількості гравців, сортують їх за номерами, починаючи від найменшого і викладають їх горілиць в зону ринку. Потім повторюють цю дію, викладаючи другий ряд тайлів. Гравці випадковим чином визначають першого гравця, і той, ставить свого міпла на бажаний тайл з першого ряду. Потім інші гравці по черзі також викладають своїх міплів. Тайли складаються з двох частин, на яких зображені різні види ландшафту. Саме вони стануть основою вашого нового королівства.

Гравець, чий міпл знаходиться вище за інших в ряду, забирає собі тайл, і приєднує його до свого королівства, зважаючи на кілька простих правил:

  • тайл не можна приєднувати навскоси
  • до тайлу замку можна приєднувати будь-які землі
  • до земель певного типу можна приєднувати тільки землі точно такого ж типу. (Наприклад: до тайлу з лісом можна приєднувати ліс, а до тайлу озера — відповідно озеро)
  • приєднуючи нові землі до королівства, ви повинні враховувати його межі, які дорівнюють 5х5 квадратів. Причому зовсім необов'язково, щоб замок стояв в центрі

Потім гравець вибирає тайл з другого ряду ринку ставить на нього свого міпла. Це означає що в другому раунді він забере цей тайл в своє королівство. Після того як всі гравці зробили свій хід і вибрали тайли на наступний раунд, другий ряд тайлів зсувається на місце першого, а з стопки тайлів по вже знайомим Вам правилам виставляють новий ряд земель.

В кінці 12 раунду гравці підраховують свої бали, множачи кількість земель одного типу на кількість корон, зазначених на цьому ландшафті.

Kingdomino. Доміношне Королівство (Kingdomino) недарма вважається однією з найкращих сімейних ігор. У неї цікаво грати і дітям, і дорослим, і новачкам, і гікам. Загалом, навряд чи знайдеться людина, яка байдуже поставиться до цієї милої, дотепної, але в той же час досить глибокої і стратегічної гри. Окремо хочемо висловити наше захоплення ілюстратору гри. Ви тільки подивіться на ці затишні будиночки, густі ліси в яких бігають зайці і лисиці, на поля, і пасовиська з вівцями. Блискуча увага до деталей, яскраві і насичені кольори, мультяшна стилізація гри а також швидкі і веселі партії поза сумнівами зроблять Доміношне Королівство частим гостем Вашого ігрового столу!

Комплектація настільної гри «Kingdomino. Доміношне Королівство (UA)» (Kingdomino):

  • 4 стартові тайли
  • 4 картонні замки
  • 48 доміношок
  • 8 фігурок королів
  • правила гри
 
 
Додати відгук

Олег (16-09-2023 | 00:38)


Гра «Kingdomino" або «Доміношне королівство» стала у нашій сімʼї дійсно улюбленою швидкою
настолкою на чотирьох. Граємо в неї з батьками, дарували таку ж гру хрещеникам, подобається всім.
Навіть наш рудий наймолодший гравець облюбував її, але він наполягає на будівництві королівств виключно з озер, в яких водиться риба ))))
+ + Прості правила, навіть дітям легко запамʼятати (ті, хто вже вміє множити, можуть розраховувати найвигідніші ходи)
+ короткі і цікаві партії
+ захоплює і завжди хочеться зіграти ще одну партію
- Іноді шкода, що ця гра не підходить для шести гравців, бо вона подобається у нашій компанії всім.
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо вам за такий чудовий відгук!
Бажаємо вам гарних партій, а котенчику - смачної рибки)

Марина (27-08-2023 | 21:04)


Гра, яку легко освоїти, але не так і просто стати в ній супер-майстром. Але пробувати точно варто. Не дарма ж по цій грі проводять турніри.
Висока реграбельність, тайли, що вдається вхопити, завжди відрізняються від попередніх партій і тому можна сказати, що королівство завжди унікальне. Потрібно планувати, розраховувати, продумувати на кілька ходів вперед, але насправді гра дуже лайтова і підійде як дорослим, так і дітям які вже вміють множити. Нашій дорослій компанії дуже подобається.
+ Проста, правила можна пояснити за дві хвилини, але прекрасна в своїй простоті;
короткі партії (близько 15 хвилин), можна зіграти декілька за вечір;
кожна партія цікава та неповторна;
взаємодія між гравцями через конкуренцію за тайли, відчувається азарт;
майже на будь який вік.
- Максимум на 4 гравця, хотілося б більше.
Доброго дня, Марино!
Дякуємо за класний та цікавий відгук про цю гру, яка вже стала незмінною класикою :)
Бажаємо Вам розбудувати найкрасивіше королівство!

slick (28-07-2023 | 16:59)


Настільна гра "Доміношне королівство" - це захоплююча та цікава розважальна гра для всієї родини! Її правила дуже прості і зрозумілі навіть для дітей. Це чудовий спосіб провести час з друзями або родиною, особливо в ті моменти, коли потрібно чимось розслабитися та розважитися.

Гра має красивий дизайн та якісні компоненти, що додає насолоди від гри. Кожен з гравців може відчути себе володарем власного королівства, яким потрібно мудро будувати свою домінанту і виявити стратегічність для перемоги.

Особливо сподобалося, як гра сприяє розвитку логічного мислення та планування кроків на перед, щоб досягти максимальної кількості балів. Завжди приємно бачити, як діти також зацікавлені та активно грають, покращуючи свої стратегічні вміння.

"Доміношне королівство" - це дивовижна гра, яка гарантує час відмінного проведення з близькими.
+ Органайзер
Розвиваючий аспект
Швидка
Доброго дня, slick!
Одразу видно справжнього фаната Доміношного королівства! Такі теплі слова, від яких мурах побігли по шкірі:)
Дякуємо за відгук та бажаємо Вам цікавезних партій!

Микита (13-07-2023 | 15:21)

Класна маленька гра для розігріву. Підійте для гри з сім'єю, або друзями. Проста і швидко грається. Слід зауважити, що зручніше грати на столі, а у бідних студентів не завжди є така розкіш :) Рекомендую, особливо для дітей, але і дорослим буде цікаво.
+ Проста, але розслаблятися не слід
швидка і мила
- не підходить для довгої гри
Добрий день, Микито!
Дякуємо за Ваш коментар та рекомендуємо звернути увагу на настільну гру Картографи , вона не потребує столу і можна грати хоч усім потоком:)
Бажаємо гарного дня і щоб тайли завжди складались як треба!

Юлия (27-06-2023 | 17:34)


Видела в обзорах игры что есть башня, в которую можно складывать домино. Не подскажите где её можно докупить?
Доброго дня, Юліє!
Така зручна башта з'являється в доповненні Kingdomino: Age of Giants, яке наразі відсутнє на поличках нашого магазину
Бажаємо вашому королю загарбати самі цікаві землі в цій неконфліктній дитячій грі!)

Максим (17-07-2019 | 14:05)

Есть уже нормальные коллекция игр , но эту игру я люблю.Можно и просто , не напрягаясь раскладывать тайлы после тяжёлого рабочего дня , а можно поднапрячь мозг и придерживайся тактики , продумывая на перёд.
+ 1)быстрая партия
2)лёгкие правила
3)открыл коробку и разложил нужные компоненты за 1 минуту.Можно сразу же начать игру без заморочек.
4) прекрасное качество и очень приятные интересные арты
5) докупили Queendomino и играем в 2 , делая каждый замок 10 на 10 . (Вот там уже достаточно интересно и есть где разгуляться всем)
- Нету
Спасибо, за отзыв.

Mint (07-05-2019 | 14:51)

Получила сегодня эту настолку.
Я её еще сравню с такой же у друга, но пока китайцы немнго сачканули:
1) Правила не сшиты (просто 3 листика, согнутые книжечкой и пронумерованные, но без скоб)
2) В только что открытой коробке слой пыли на органайзере
3) Некоторые тайлы-доминошки с какими-то "левыми" отметиками-потертостями. Если подумать - это не смертельно и в процессе использования они скорее всего тоже появились бы, но на новеньком глянце бросаются в глаза.
Сразу отбелим китайцев, они, вроде как, не при чем, игра производится в Украине :) Открыли коробку тоже, чтобы сравнить с вашей. 1) Правила действительно никак не сшиты так же :( 2) Пыль аналогично присутствует, видимо во всех коробках так. 3) Но тайлы целые, так что можем заменить вам поврежденные.

Показати більше
750грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись