Настільна гра Азул. Літній палац (UA) / Azul: Summer Pavilion (UA)

0    Відео
код: 9055
Король Португалії Мануель І задумав створити Літній палац. На жаль, в реальності цьому задуму не судилося здійснитись, але в рамках настільної гри ви маєте можливість переписати історію та задекорувати палац, що вразить своєю красою!

Тип: абстрактна, сімейна, стратегія, головоломка, викладання тайлів
Видавець: Бельвіль (Україна), Next Move Games
Кількість гравців: 2-4
Час гри: 30-45
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри Азул. Літній палац можна тут

Азул. Літній палац (Azul: Summer Pavilion) – це яскрава абстрактна настільна гра для 2-4 гравців, які змагаються у майстерності викладання ромбових візерунків.


То як грати в гру Азул. Літній палац?


Гра триває 6 раундів. Гравці набирають плитки та заповнюють ними візерунки на своїх планшетах таким чином, щоб отримати якомога більше переможних балів. Той, хто набере найбільшу кількість балів після фінального підрахунку, стане переможцем!

На початку гри у центрі столу розміщуються вітрини фабрик: 5 для гри вдвох, 7 – для гри в трьох або 9 для гри у п'ятьох. На ці вітрини що раунду будуть викладатись по 4 випадкові плитки. Крім того, у центрі фабрик знаходиться жетон першого гравця, а неподалік від них – поле, що поєднує в собі лічильник раундів, сховище плиток запасу у формі зірки та шкалу переможних балів.

Кожний гравець отримує особисті планшети з планом палацу. Ці планшети двосторонні: кольорова сторона має чіткі обмеження щодо кольору зірок – по одній кожного кольору та одну різноколірну, у якій кольори пелюсток не можуть повторюватися. Однотонний бік пропонує гравцям самим вибирати колір кожного візерунка й рекомендується для більш досвідчених учасників.

«Родзинка» Літнього палацу – плитки-джокери, які можна використовувати замість будь-якого іншого кольору. Колір-джокер буде змінюватись що раунду. У першому раунді джокер фіолетовий.

Гравці ходять по черзі. Кожний раунд складається з 3 фаз:

 • Вибір плиток
 • Декорування
 • Підготовка до наступного раунду

Під час набору гравець може забрати всі плитки одного кольору (за виключенням поточного джокера) з однієї фабрики та покласти біля свого планшета. Він також отримує один й лише один джокер додатково, якщо джокери є на вибраній фабриці. Якщо всі плитки на фабриці джокерні, гравець отримує тільки одну плитку. Всі плитки, які не забрали, скидаються до центру стола. З центру стола гравець може забрати плитки по тому ж принципу, що й з фабрики. Гравець, який першим забирає плитки зі столу у поточному раунді, додатково отримує жетон першого гравця, але й карається штрафними балами за кожну плитку, яку отримав. Після того, як усі плитки знайшли собі власників, починається фаза декорування.

Кожна «пелюстка» має значення від 1 до 6. Аби викласти до неї плитку, необхідно мати відповідну кількість плиток цього кольору – одна відправляється на планшет, а інші скидаються у башту. У разі нестачі, можна доплатити джокерами. Джокерами можна замінити будь-яку кількість плиток, крім тієї однієї, що викладається у візерунок.

За кожну викладену до планшета плитку гравець відразу отримає 1 переможний бал. Якщо ця плитка входить до послідовності вже викладених плиток, гравець додатково отримує по балу за кожну плитку у послідовності, тобто від 2 до 6. Крім того, планшет має певні бонуси, які можуть стати в пригоді. Виклавши 4 плитки навколо колони, гравець може взяти з зірки резерву будь-яку плитку, навіть джокерну. Виклавши 4 плитки навколо статуї – навіть 2 плитки. А виклавши 2 плитки під вікном – 3 плитки. Зірка поповнюється перед ходом наступного гравця.

Фаза декорування відбувається згідно черги. Якщо своєю чергою гравець не може або не хоче викладати плитку, він може пропустити хід. Чотири свої плитки він має право зберегти у кутах планшета, аби скористатися ними у наступному раунді. При цьому інші плитки, які в нього залишились, скидаються до башти та мінусують переможні бали на шкалі.

У кінці 6 раунду гравці отримують додаткові бали за повністю зібрані зірки. При цьому зірки кожного кольору коштують різну кількість балів. Різноколірні – найдешевші, а фіолетові найдорожчі. Гравці також отримують бали за закриття усіх ромбів певного значення. Закриття усіх одиничок приносить менше балів, а закриття четвірок – найбільше. Виконати все-все навряд чи вдасться, то на чому ж вигідніше зосередити свою увагу? Грайте, експериментуйте – шукайте власний декоративний шлях!


То чому варто купити гру Азул. Літній палац?


До серії Азул належать кілька самостійних ігор, яким притаманні певні спільні риси ігроладу, що по-різному розкриваються в кожній з ігор. Якщо знаєте та любите класичний Азул, Ігромаг рекомендує розглянути цю гру, як наступну сходинку. Літній палац – третя гра в лінійці: складніша за класичну версію гри або Вітражі Сінтри, але й не така головоломиста, як Сад Королеви. Це робить Азул. Літній палац найуніверсальнішою версією, яка прикрасить будь-яку колекцію. Тож якщо ви ще не куштували абстрактні ігри, Літній палац – дуже смачний варіант.

Комплектація настільної гри «Азул. Літній палац (UA)» (Azul: Summer Pavilion):

 • 132 плитки (по 22 кожного із 6 кольорів)
 • 4 планшети гравця
 • 1 поле гри
 • 1 маркер першого гравця
 • 4 маркери підрахунку
 • 9 вітрин фабрик
 • 1 мішечок
 • 1 башта для скидання
 • 1 лічильник раундів
 • 4 лічильники балів
 • правила гри
 

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1899грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись