Настільна гра Суцільна Пітьма / Massive Darkness

11    Відео
код: 3084

    Просвистівши в повітрі, стріла застрягла в трухлявих дерев'яних дверях, і її гусяче опіріння дрібно затріпотіло. Озброєний іржавим мечем, гоблін примружившись вдивлявся в темний коридор. Він підняв палаючий смолоскип вище, і в ту ж мить друга стріла пронизала йому горло. Гоблін впав навзнак і затих, а смолоскип відкотився в бік. З кам'яної підлоги його підібрав Дварф в міфріловий броні і з величезною сокирою в руці. Оглянувшись, він уривчасто свиснув, і з темряви зі зброєю напоготові вискочили його друзі... Стискаючи в руках мечі, палиці, арбалети і сокири, вони повернули ліворуч і увійшли в арочний отвір ...
Тип: рольова, пригоди
Видавництво: Crowd Games
Час гри: 90-180
Кiлькiсть гравцiв: 1-6
Вiк: 14 +
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут


«Суцільна Пітьма» це кооперативна рольова настільна гра для 1-6 чоловік, що розповідає про пригоди групи героїв, глибоко в підземеллях повних небезпечних монстрів і дорогоцінних скарбів.

Гра була розроблена і випущена компанією CMON, яка, без сумнівів відома всім вам по чудовій Зомбіцид: Чорна Чума! За своєю суттю «Суцільна Пітьма» бере багато з елементів Зомбіціда, додаючи в той же час нові, цікаві механіки і захоплюючий сюжетний режим.


  В процесі гри, кожен з гравців бере на себе управління одним з героїв, які спустилися в темне, повне небезпек підземелля, і готові лицем до лиця зіткнутися з тамтешніми монстрами. Ви будете битися, накопичувати досвід, знаходити стародавні скарби і артефакти. Зароблені одиниці досвіду герої можуть витрачати на розвиток певних навичок, вибір яких, досить великий. А це означає, що в кожній грі можна створити унікального персонажа по своєму смаку і стилю гри.

Автори гри передбачили два режими: простий забіг і кампанія. Граючи в кампанію, гравці проходять справжню пригоду, глави якої сюжетно пов'язані між собою. В цьому режимі Ваші герої будуть ставати сильнішими від пригоди до пригоди, щоб врешті-решт здолати головного монстра! На відміну від кампанії, простий забіг призначений для тих, хто хоче розіграти швидку пригоду. В цьому режимі герої будуть отримувати досвід швидше, а квест буде сюжетно обмежений одним підземеллям. 

Окремо хочеться звернути вашу увагу на чудові компоненти цієї гри. Велика кількість якісних пластикових мініатюр, деталізація яких насправді просто вражає. Величезні квадратні тайли підземелля виконанні в фентезійному стилі з найдрібнішими деталями, істотно впливають на антураж гри. Кожен гравець також отримує в розпорядження пластиковий планшет героя, на якому спеціальними фішками зазначає кількість очок здоров'я, досвіду а також інвентар персонажа.
 

«Суцільна Пітьма» відмінний приклад «крутої» настільної пригоди. Тут є все що треба - битви, скарби, сюжет, дослідження підземель, і найголовніше - густа і насичена атмосфера. Ця гра - прекрасний вибір для шанувальників рольового жанру, яким важливий зовнішній вигляд і динамічний ігровий процес. Поза сумнівом, Ви залишитеся задоволені цим придбанням.

До складу настільної гри «Суцільна Пітьма» входить:

 • 9 тайлів
 • 6 комплектів по 20 аркушів умінь
 • 6 мініатюр героїв
 • 6 пластикових планшетів
 • 6 кольорових підставок
 • 6 листів героїв
 • 12 кольорових пластикових фішок
 • 117 токенів
 • 69 мініатюр монстрів
 • 207 міні карт
 • 50 карт охоронців
 • 12 карт бродячих монстрів
 • 12 кубиків
 • правила гри
Додати відгук

Сергей (15-09-2018 | 07:58)

Игра супер, хотел ее аж пищал) Увидел ее кикстартер ролик и просто обалдел. Да, релизная версия отличается от ролика, что-то усложнили, что-то - наоборот сделали проще, но суммарно остался приблизительно тот же уровень.
Игра с очень, очень спорной сложностью. Контент игры полностью раскрывает себя в режиме "история". Но в начале довольно сложно, нужно учитывать место боя, заманивать монстров в темноту, или наоборот выводить на свет (особенности механики боя). Нужно обдумывать скорость продвижения по тайлам, чтобы событие не породило "что-то ужасное из следующего уровня сложности". Но потом (5-6 карта из 11), игроки полностью прокачивают свои листы, собирают комплекты предметов под навыки и просто побеждают любого монстра, или даже группу, одним броском. Очень рекомендую собирать для истории не все карты, а именно 5-6 случайно выбранных, чтобы не становилось скучно.
+ +300 предметов, с редкими повторами.
+Шмотки крутые, даже некоторые вещи 1го уровня можно носить до конца.
+Комплекты вещей, прям как в олдскульных рпг с компьютера.
+Босс в конце)
+Миниатюры и качество компонентов.
- - Резко падающая сложность в режиме история. Реально при максимальной раскачке группа получает 0-1 урона за прохождение. Монстры почти не получают возможности атаковать, мрут десятками. 8\10 - только из-за необходимости хоумрулить)
Спасибо за отзыв)

Олег (18-03-2018 | 02:27)

Підтримаю Володимира. Проясніть свою позицію по доповненням до гри! Лишилось 5 діб на сайті виробника.
Збір коштів на доповнення до цієї гри ми не будемо влаштовувати, але їх можно буде придбати в нашому сайті в вільному продажу.

Владимир (15-03-2018 | 12:54)

До конца предзаказа осталась неделя. Хотелось бы узнать, когда предзаказ дополнений появится у вас, и по какой цене.
Добрый день, Владимир - дополнения уже есть в наличии на нашем сайте!

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись