Marvel Champions: The Сard Game - Quicksilver Hero Pack / Marvel Champions: Карткова гра – Ртуть

0    Відео
код: 8394
Marvel Champions: The Сard Game - Quicksilver Hero Pack / Marvel Champions: Карткова гра – Ртуть
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
45-90
Eng
  У найшвидшої людини на Землі, раніше було своє життя, але Пієтро Максімофф використовує свою надшвидкість, щоб битися разом з Месниками в якості Ртуті. Тепер у вас буде можливість випробувати його швидкість на собі: Fantasy Flight Games випустили набір героя Quicksilver для карткової гри Marvel Champions.

Тип: Доповнення до настільної гри Marvel Champions: The Card Game
Видавець: Fantasy Flight Games
Час гри: 45-90
Кількість гравців: 1-4
Вік: 14+
Мова: англійська

 Quicksilver Hero Pack це доповнення для настільної гри Marvel Champions: The Card Games. Цей набір познайомить вас з одним із найвідоміших і найхаризматичніших героїв серії - Ртуттю. Як і у всіх доповненнях до цієї настолки, Quicksilver Hero Pack додасть 60 нових карт і готову колоду Захисту, яку ви зможете використовувати в грі відразу з коробки.

Зустрічайте - Ртуть!


Ніхто не може бути швидшим за Ртуть, і він уже готовий мчати наввипередки з вашими героями. Як і кожен набір Marvel Champions Hero Pack, це розширення містить попередньо зібрану колоду героїв із 40 карт, яка готова до гри просто з коробки. У ній представлені Квіксільвер і аспект Захист, а також безліч нових карт для всіх інших аспектів гри.

Увага! Гра Marvel Champions: The Card Game – Quicksilver Hero Pack не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в неї спочатку Вам слід придбати базову настільну гру Marvel Champions: The Card Game.

Комплектація настільної гри Marvel Champions: The Card Game – Quicksilver Hero Pack:

  • 60 карт

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись