Настільна гра Marvel Champions: The Card Game – Gamora Hero Pack / Marvel Champions: Карткова гра – Ґамора

0    Відео
код: 7911
Настільна гра Marvel Champions: The Card Game – Gamora Hero Pack / Marvel Champions: Карткова гра – Ґамора
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
45
Eng
 З дитинства навчена і змучена божевільним титаном Таносом, Ґамора — смертоносний воїн, здатний володіти майже будь-якою зброєю та справлятися з ворогами з фатальною майстерністю. Більше не під контролем Таноса, Ґамора тепер подорожує зірками як член Вартових Галактики, і вона сповнена рішучості покласти край стражданням, які вона колись пережила.

Тип: доповнення до настільної гри Marvel Champions: The Card Game 
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: 45 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: англійська

    Краса — убивча сила! Як член Вартових Галактики, Ґамора відповідає за ці якості. Доповнення Gamora Hero Pack включає абсолютно нову ігрову героїню разом із власними 15 картками. Хоча вона поставляється з аспектом Агресії, Ґамора унікальна тим, що вона також може мати до шести карт з інших аспектів у своїй колоді! Завдяки карткам подій «Захист» і «Правосуддя», які також включені в її попередньо створену колоду, ви зможете одразу випробувати її унікальний тактичний талант. Маючи неймовірний комбо-потенціал і здатність як завдавати шкоди, так і надійно перешкоджати іншим, Ґамора є універсальним героєм і цінним членом будь-якої команди.

    Доповнення Marvel Champions: The Card Game – Gamora Hero Pack знайомить нас із черговим членом команди Вартових та готує до вирішальної битви із Таносом. Цей набір із 60 карток розкриє ваш потенціал супергероя з нового боку!

Увага! Гра «Marvel Champions: The Card Game – Gamora Hero Pack не самостійна - це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Marvel Champions: The Card Game

Комплектація настільної гри «Marvel Champions: The Card Game – Gamora Hero Pack»:

  • 60 карт
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись