Настільна гра Magic Maze: Hidden Roles / МагоМаркет: Приховані Ролі

0    Відео
код: 5604

    Втомилися від звичної біганини по супермаркету в звичайний день? Тоді пора кинути виклик щоденного шопінгу! Тепер кожен захід у магазин - це нове випробування! Чи зможете ви прикупити нове озброєння, заглянувши перед цим кілька разів в магазин готового одягу для магів або пару раз стрибнувши в телепорт? До того ж, чи вдасться вам живими вибратися з магазину, якщо комусь в групі зовсім не потрібна ваша перемога?
 

Тип: доповнення до настільної гри Magic Maze
Видавництво: Sit Down!
Кількість гравців: від 3 до 8
Вік: від 8 років
Час гри: 15 хвилин
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут.


      Magic Maze: Hidden Roles - це міні-додаток до настільної гри Magic Maze, яке робить і так не просту гру ще складніше! Разом з цим розширенням ваші герої, придбають власні портрети, імена і бажання.
Як ви пам'ятаєте, в грі Magic Maze учасники беруть на себе ролі шукачів пригод, які прагнуть запастися потрібними предметами в спеціальному супермаркеті для героїв перед черговим походом. Але ось тільки чи то у них не залишилося грошей з попередніх вилазок, чи то вони самі по собі хлопці жадібні, але намагаються вони це зробити під час закриття супермаркету, уникаючи магічних вартових. При цьому роблять вони це в повній тиші, і до того ж кожен гравець може змушувати фігурки героїв рухатися тільки в один бік.
Загалом завдання зовсім на просте, потрібно кожному герою знайти потрібний тільки йому предмет, а потім ще і вибратися з ним в руках з супермаркету, не наштовхнувшись на охорону, в обмежений за часом термін.
 


Але разом з доповненням Magic Maze: Hidden Roles виявиться так, що не всі-то герої прагнуть забратися з магазину. А хтось навіть хоче підставити всіх інших, підкуплений конкурентами. У грі з'являються приховані ролі героїв і зрадника, якого і доведеться шукати всім іншим. Як тільки один з гравців вважатиме, що поведінка іншого учасника аж надто підозріла, то він може видати йому карту «Підозра», надавши іншим шанс проголосувати. Якщо всі гравці підтвердять його сумніви, то приховану роль гравця доведеться розкрити.
Крім того, крім ролей доповнення Magic Maze: Hidden Roles вносить в гру карти «Викликів», які змушують гравців зробити щось таке під час своєї пробіжки по супермаркету. Наприклад, відвідати певні його відділи. Найчастіше подібна поведінка не пов'язана з основним завданням гравців в грі Magic Maze і також буде збивати інших з пошуках зрадника.
Доповнення підходить для гри від трьох учасників і вимагає базову версію гри Magic Maze.

 


    Увага! «Magic Maze: Hidden Roles» не самостійна гра - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Magic Maze

Комплектація доповнення «Magic Maze: Hidden Roles»:

  • 53 Карти ролі;
  • 1 карта "Я слідкую за тобою";
  • 2 попереджувальні карти;
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись