Настільна гра Magic Maze / МагоМаркет

4
код: 3022

1-8

8+

3-15
Eng
7.04

  • Ігромаг
  • 4.8 835 відгуків на Google

  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.


     Уявіть собі картину: вирішили ви з друзями стати фентезійними героями! Досліджувати підземелля, шинкувати монстрів на капусту, рятувати принцес. Ну в загальному вести справжнє життя сповнене пригод. Сказано - зроблено! Ви розподілили ролі. Хтось став магом, хтось воїном, хтось ельфом, а хтось дварфом. Тільки ось невдача ... Без обладунків, і зброї воїн слабкий, та й маг без палиці і мантії НЕ маг зовсім. Де ж взяти облаунки? Звичайно ж в супермаркеті «Все для пригод»! Але ж і грошей поки немає, а значить що? Значить потрібно тихенько поцупити, а після першої ж вдалої вилазки чесно за все розрахуватися!. Двері супермаркету віідчиняються, і ви заходите всередину ...

Тип: пригоди, тактика, кооператив для компанії
Видавництво: Sit Down!
Час гри: 3-15 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: 1-8
Вiк: 8 +
Мова: англійська


Скачати правила до настiльної гри Magic Maze Англ.
Скачати правила до настiльної гри Magic Maze Рус.


 

    «Magic Maze» у багатьох сенсах дуже незвичайна настільна гра. По-перше в неї грають мовчки, а по-друге, тут відсутнє поняття окремого ходу.

    Ігрове поле, яке формується в процесі гри, представлено на початку одним тайлом - холом супермаркету, на якому розміщені чотири фішки, що представляють кожного з героїв. Завдання гравців, відвести всі чотири фішки в відповідні їм за кольором магазини, а потім, вивести їх через вихід геть з супермаркету.

    Кожен з гравців отримує спеціальну плашку дії, на якій вказано напрямок, в якому можна пересувати фішку, а також може бути зазначено особливу дію, яку ця фішка може виконати.
 


 

    В процесі партії, гравці мовчки (і це дійсно важливо!) рухають фішки відповідно до своїх плашок дій. Єдиний спосіб комунікації – велика червона фішка, яку можна швиденько передати товаришеві. Ця фішка вказує, що ви хочете щоб зараз саме він виконав рух, або дію, а він, у свою чергу повинен здогадатися, про яку фішку йдеться. У супермаркеті дуже багато всяких цікавинок. Тут є ескалатори, що переводять фішки на наступний поверх, телепорт, і багато іншого. На крайніх плитках кожного тайла вказано колір, фішка якого може відкрити наступний тайл. Ігрова партія обмежена часом - пісочним годинником, який відраховує три хвилини. На щастя, на ігровому полі знаходяться спеціальні клітини з піктограмою пісочного годинника. Коли одна з фішок заходить на таку клітину, годинник перевертається, і учасники отримують додатковий час, а на використану клітинку поміщають спеціальний жетон.

    Як тільки гравцям вдасться привести всі фішки в відповідні магазини, вважається що герої одночасно скоїли крадіжку, і тепер повинні швидко вибиратися з супермаркету, поки їх не зловили. Тут починається другий етап гри. В першу чергу охорона деактивує всі телепорти, і у вас залишаються лічені хвилини щоб втекти через спеціально визначені виходи. Міркувати і діяти доведеться дуже швидко!
 


 


    Дизайнерами гри були передбачені кілька варіантів складності. У супермаркеті з'являються камери спостереження, окремі виходи для кожної фішки, або дверні проходи в які може зайти тільки певний герой. Правилами також передбачено більше десятка різних ігрових сценаріїв.

    Незважаючи на те, що ігровий процес відбувається в тиші, гра чудово підходить для великих компаній, адже емоції прямо таки розпирають всіх учасників, і в кінці гри відбувається справжній потік захоплених вигуків, сміху і веселощів. Візуальне оформлення теж не підкачало. Красиві тайли, якісні дерев'яні фішки все разом і насправді створює атмосферу справжнього пограбування фентезійного супермаркету. Беріть цю гру з собою в гості, на вечірку, або в якості подарунку на день народження. Ви точно не пошкодуєте!

До складу настільної гри «Magic Maze» входить:
 – 24 тайла супермаркету
 – 4 фішки героїв
 – 12 токенів
 – 9 плашок дій
 – 1 пісочний годинник на 3 хв.
 – 1 фішка «зроби щось!»
 – 1 лист підрахунку очок
 – 1 тайл крадіжки
 – 1 лист з наклейками
 – правила гри

Придбати настільну гру «Magic Maze» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Марина (31-07-2019 | 14:54)

Дуже сподобалась концепція гри - можна ходити ким завгодно, але контролювати лише один напрямок. Спочатку здавалось нереальним виграти, але після кількох спроб починаєш краще розумітися із друзями і з грою, і виграєш. Захопливо! Подобається, що багато правил і сценаріїв, які не дадуть грі набриднути. Також те, що вона динамічна, і всі мають постійно бути включеними в процес, відчуваєш командний дух. Тільки важко контролювати себе і не говорити і не тикати в дошку, очікуючи що хтось походить, і не плутати ходи, можливо у великій компанії треба щоб один з гравців був суддею, і контролював це все. Ще великий плюс, що можна грати як компанією, так і одному, що взагалі рідкість.
+ динамічна, цікава, реіграбельна, на гравців від 1 - 8
- іноді гравці можуть забуватися і в запалі нехтувати правилами ходіння або порушувати тишу, тому було б гарно якби був якийсь елемент контролю
Дякуємо за відгук! :)

Александр (30-04-2018 | 01:53)

Подскажите зачем в этой игре таблица подсчёта очков? Зачем она нужна?
Сама игра интересная, сложная и посориться легко)
+ Реиграбельность
Весёлая
Быстрая
1-8 игроков, что бывает редко
- Сложная (если хоть 1 играл мало)
Качество картонок (в плане того что они не ламинированы, и при частом использовании быстро сотрутся)
при большом количестве игроков происходит хаос (именно 6-8 игроков), опять же нужно что бы все играли что бы понимали действия и быстро реагировали
Здравствуйте, Александр! Как вы знаете, все сценарии после 9-го считаются серьезными испытаниями и именно для них в коробке с игрой есть таблица для подсчета результатов игры - когда, какой компанией и с каким результатом вы выиграли.

Mr. Зануда (25-10-2017 | 12:30)

У вас в описании ошибка. Часы (те, которые на 3 минуты) работают все время, а не после того как все 4 фишки совершат кражу. В правилах "1. Игроки переворачивают песочные часы и исследуют торговый
центр (частично или целиком), открывая новые тайлы и присоеди-
няя их к игровому полю."
Спасибо, поправили :)

Dragul (16-08-2017 | 20:17)

Замечательный и эмоциональный кооператив, как для маленькой, так и для большой компании (до 8 чел).
Захватывает с первых минут и еще долго не отпускает, заставляя играть еще и еще)
Научитесь понимать друг друга с первого взягляда ;)
+ Качество компонентов, атмосферность, море эмоций, отличная рисовка, простота и изящность.
- Не обнаружено
Хороших игр Вам)
ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00