Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1699 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Вихором по галактицi (Roll for the Galaxy)

Космічний порт був перевантажений потоком транспорту. Велика станція, що знаходиться на геосинхронній орбіті, постійно приймала та відправляла різноманітні кораблі. Шатли циркулювали від поверхні до станції та назад. Велетенські космольоти прибували з далеких планетарних систем і привозили тони вантажу, інші відправлялися в далеку подорож, беручи на борт пасажирів і товари. Дуже цікаву схему розробили для зручності транспортування. Контейнери не завантажували в середину корабля а чіпляли до спеціального тягача. Таким чином один такий космічний потяг курсував між двома сусідніми станціями, а потім контейнери просто сортували і відправляли за місцем призначення. Щось спускали на поверхню планети з шатлами, інші контейнери прямували до отримувачів з подібними тягачами у сусідні системи. Диспетчери керували рухом навколо станції, оператори вантажної системи переміщали велику кількість контейнерів від одного причалу до іншого. Хтось відповідав за логістику, інші слідкували, щоб нічого не загубилося в дорозі. А ще пасажирський відділ. Посадка, висадка, продаж квитків, вирішення позаштатних ситуацій, кав’ярні, кімнати відпочинку та служба охорони. Велетенський механізм, що працює цілодобово і не дає збоїв. Ось, що із себе представляє космопорт на геосинхронній орбіті.

Тип: стратегія, гра з кубиками
Видавництво: Rio Grande Games (США)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 14 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри «Стрiмголов по галактицi» англійською мовою

Стрiмголов по галактицi – чудова стратегія в світі космічних подорожей та колонізації далеких планет. Розвивайте поселення, налагоджуйте транспортний зв'язок, вивчайте нові технології, збільшуйте населення та створіть наймогутнішу галактичну імперію.
 

Що в середині? Механіка гри побудована на кидках кубиків, котрих в коробці більш ніж сотня. На кубах різних кольорів відрізняються і грані, а отже ймовірність випадання потрібних значень залежить від правильних комбінацій дайсів. Також у наборі є велика кількість тайлів. Всі вони двосторонні: планета та технологія. Що саме обрати в певній ситуації – вирішує гравець. Окремо можна згадати ширму, бо вона слугує і пам’яткою, а це дуже зручно. І звісно ж символьні позначення. На елементах гри майже немає тексту, тому «Стрiмголов по галактицi» абсолютно не залежить від мови.
 

Правила. Гра досить складна, як і будь-яка стратегія. Потрібно багато думати, планувати, враховувати дії суперників і тримати в голові велику кількість важливих дрібниць. Та сам процес досить простий. Його можна пояснити новачку хвилин за 10. А досвідчений гравець взагалі розбереться, пробігшись по правилам поглядом. Не дивлячись на побоювання багатьох шанувальників серії «Стрiмголов по галактицi», гру не зробили примітивною. Механіка стала більш простою та доступною, але суть лишилася: побудувати процвітаючу галактичну імперію зможе лише найкращий стратег.
 

Рандом. Для багатьох шанувальників настільних ігор куби асоціюються з випадковістю. І чим більше кубиків – тим більш непередбачуваними можуть виявитися результати партії. Та в «Стрiмголов по галактицi» про це можна не турбуватися. По перше, результати кидків не сильно впливають на доступні дії, а скоріш надають необхідні ресурси. По друге, у грі велика кількість механізмів, котрі дають можливість конвертувати одне значення в інше, змінювати колір куба, міняти місцями тайли і тим самим повністю контролювати ситуацію на столі. «Стрiмголов по галактицi» – гра, в котрій немає невезіння. Ви можете пропустити важливе дослідження, не передбачити цікаву подію, проґавити важливі маневри інших гравців та наробити велетенську кількість інших помилок. Але випадковість не буде тому виною.
 

До складу настільної гри «Стрiмголов по галактицi» входить:
– 5 стаканів для кубиків
– 5 маркерів прибутку
– 5 ширм
– 5 планшетів гравців
– 5 смуг вибору фаз
– 5 тайлів активних фаз
– 111 кубиків
– 18 стартових тайлів
– 55 основних тайлів
– 2 мішка
– 33 жетони переможних балів
– правила гри

Придбати настільну гру «Стрiмголов по галактицi» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1699 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Вихором по галактицi

1. Владимир (15-01-2018 | 15:23)

Спасибо за ответ.
Еще подскажите, пожалуйста - нет бывает ли или не ожидается ли издания уже с дополнениями в комплекте?
Например недавно купил у вас "Звездные империи" подарочное издание - там в комплекте масса дополнений. Чуть дороже, но в итоге намного дешевле, чем отдельно их докупать.
Этой игры не ожидается такого издания?
Ответ от DesktopGames:
Отдельно такое издание не производится. Однако, возможно, появится комплект: игра + дополнение с хорошей скидкой. Следите за информацией.

2. Владимир (15-01-2018 | 13:07)

Добрый день!
Подскажите, у вас есть издание этой игры с красивыми планшетами из полупрозрачного зеленого пластика и таким же жетонами победных очков?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. К сожалению, у нас обычная версия игры. Эти дополнительные аксессуары можно было получить за предзаказ игры на Бумстартере.

3. Сергей (28-04-2017 | 23:32)

А дополнение на русском?