Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1070 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Вихором по галактиці: Амбіції (Roll for the Galaxy: Ambition)

ДополненияПохожие товары
З появою дальніх космічних перельотів професія купця суттєво змінилася. Не, не те, щоб ждити у дорозі між двома містами, а відтепер і планетами, це щось кардинально нове. Купці завжди були мандрівниками, а подекуди й ризиковими шукачами вдачі. Та відтепер основна частина їх життя проходить в космосі. А точніше в невагомості. Звісно ж, тут є багато переваг, особливо якщо товар добре зберігається у безповітряному середовищі. Але тіло самого купця зазнає значних змін. Найчастіше це означає, що люди, котрі обрали шлях міжзоряних блукачів, ніколи більше не зможуть ступити на поверхню планети.Тип: доповнення до настільної гри Стрімголов по галактиці
Видавництво: Crowd Games
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 14 років
Мова: не залежить від мови

Увага! Настільна гра «Стрімголов по галактиці: Амбіції» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Стрімголов по галактиці».

Стрімголов по галактиці: Амбіції – перше доповнення до неперевершеної гри «Стрімголов по галактиці». Автори пропонують нам величезну кількість нових кубів, стартових фракцій та планет, цілі, технології, а найголовніше: нові механіки, за допомогою котрих можна мінімізувати елемент випадковості. Найцікавіші моменти: чорні та оранжеві кубики з двома значеннями, можливістю повертати їх до стакану після дії чи змінювати їх розташування під час розіграшу фаз. За виконання цілей учасники отримають винагороду у вигляді жетона джокера, котрий можна підкласти під фази до кубів (а ще він завжди приймає колір планети). Якщо фаза не спрацювала, жетон повернеться до вас. Можливості для планування розширилися, стартових світів у доповнення більше ніж в базовій грі, елемент випадковості легко контролювати, старт більше не повільний, та й азарт нікуди не подівся. Усім шанувальникам «Стрімголов по галактиці» це доповнення просто необхідне.
 

До складу настільної гри «Стрімголов по галактиці: Амбіції» входить:
– 14 тайлів фракцій
– 7 стартових світів
– 5 ігрових тайлів
– 20 тайлів цілей
– 80 жетонів Таланту
– 38 кубиків
– Правила гри

Придбати настільну гру «Стрімголов по галактиці: Амбіції» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1070 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Вихором по галактиці: Амбіції


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..