Доповнення Вибухові кошенята: Сингулярні кошенята (UA) / Exploding Kittens: Imploding Kittens (UA)

0    Відео
код: 8930
Кілька сміливців грають з кошенятами, знаючи, що серед пухнастиків є ті, що можуть вибухнути від необачливого руху. Не так вже й важко бути сміливим, коли розумієш, як їх знешкодити. А ж ось з'являється воно. Сингулярне кошеня – квінтесенція голоду розміром з космос. Тепер ніхто не може почувати себе у безпеці.

Тип: доповнення до гри Вибухові кошенята
Видавець: Rozum (Україна), Exploding Kittens
Час гри: від 15 до 20 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 6 гравців
Вік: від 7 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами доповнення Вибухові кошенята: Сингулярні кошенята можна тут

Увага! Гра «Вибухові кошенята: Сингулярні кошенята» не самостійна – це доповнення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Вибухові кошенята: Оригінальне видання» або «Вибухові кошенята: Видання для дорослих 18+».

Вибухові кошенята: Сингулярні кошенята (Exploding Kittens: Imploding Kittens) – це драйвове доповнення до популярної карткової гри Вибухові кошенята, що розширює склад гравців до 6 та збільшує градус вибуховості. Само по собі воно не має вікових обмежень, але пасує як до звичайної версії Вибухових кошенят, так і для дорослої.


То чим доповнює доповнення?


Найголовніше у картковій грі що? Звісно ж карти! Сингулярні кошенята – це стос з 20 карт, що додають 5 нових типів. Нумо знайомитись з ними ближче!

  • Сингулярне кошеня – єдине і неповторне. Ось з ним, мабуть, краще ближче і не знайомитись, адже воно ще більш небезпечне, ніж Вибухові кошенята. Коли Сингулярне кошеня зустрічається вперше за партію, гравець, який його витягнув, перегортає його горілиць та кладе у будь-яке місце колоди. У карти чорні береги, тож гравці бачитимуть її неминуче наближення. Це така собі чорна діра у вигляді котика, яку не можливо Знешкодити. Тільки триматись якомога далі, доки вона розриває вашого суперника на шмаття.
  • Здичавілий котяка може замінити собою у сеті будь-яку карту звичайного кота – хоч він і здичавілий, увімкнувши уяву, впізнати якось можна.
  • Змінити мяубутнє дозволяє гравцю не тільки подивитись 3 верхні карти в колоді, але й поміняти їх порядок перед тим, як продовжувати свій хід.
  • Накинутись на ціль завершує хід та змушує будь-якого іншого гравця ходити два рази поспіль.
  • З-під хвоста дає можливість завершити хід та витягнути з колоди не верхню, а, навпаки — нижню карту.


Навпакіт завершує хід та змінює порядок ходу гравців.

Саме з картою Навпакіт пов'язана ще одна дотепна деталь цього доповнення – Комір сорому, на якому є стрілка напрямку ходу. Ця «відзнака» до кінця партії прикрашатиме того гравця, який першим загубиться у грі та спитає щось на кшталт «Хто зараз ходить?». Коли порядок ходу змінюється, стрілку коміра коректують. Дуже весело і зручно! Усім, окрім, мабуть, власника коміра, але що ж поробиш – кимось доводиться жертвувати.


То як грати з доповненням Сингулярні кошенята?


При підготовці до гри Сингулярне кошеня додається до колоди разом з Вибуховими кошенятами після того етапу, коли гравці вже отримали свої початкові карти, включно зі «Знешкодити». Решта карт доповнення використовується у грі згідно з вподобаннями гравців – можна додати до колоди усі карти або тільки деякі. Також існує спосіб зробити партію швидшою: для цього з основної колоди, не підглядаючи, прибирають третину карт. Звісно, до того, як затосувати туди Вибухових кошенят.


То чому варто купити доповнення Сингулярні кошенята?


Більше сміху, більше гравців та більше можливостей вибухнути – чудовий рецепт для будь-якої вечірки!

Якщо ви полюбляєте веселі, прості та конфліктні ігри та шукаєте, як додати різноманіття до ваших вечорів, Ігромаг радить звернути увагу й на іншу гру від авторів Вибухових кошенят – «Летючі бурито», адже спільне авторство там видно неозброєним оком і у оформленні, і у настрої гри.

Комплектація доповнення «Вибухові кошенята: Сингулярні кошенята (UA)» (Exploding Kittens: Imploding Kittens):

  • 20 карт
  • комір сорому
  • правила гри

 
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
729грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись