Вибухові кошенята: Оригінальне видання (UA) / Exploding Kittens (UA)

3    Відео
код: 3656
Вибухові кошенята: Оригінальне видання (UA) / Exploding Kittens (UA)
кількість гравців
2-5
вік
8+
час гри
15-30
Укр
оплата частинами

Тип: для вечірок, для компаній, гумор
Видавництво: Rozum (Україна)
К-сть гравцiв: від 2-5 гравців
Час гри: ~ 15-30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська

Ознайомитись з правилами можна тут

Настільна гра «Вибухові кошенята: Оригінальне видання» – це швидкий картковий паті-гейм, розрахований на 2-5 шанувальників справжніх веселощів. «Любителі» правил можуть видихнути, бо все простіше пареної ріпи: є колода, в ній заховалися кошенята, які ось-ось вибухнуть. Кожен по черзі тягне з неї картку. Попалося вибухове кошеня – вітаємо, ти продув! Тепер сиди й слухай, як гигикають твої друзі. Як дістав щось корисне – що ж, поки можеш жити та грати різноманітні карти ефектів з руки, уникаючи вибухів та намагаючись допомогти програти товаришам. Перемога буде за тим щасливчиком, який дивом залишиться в живих!

Настільна гра Вибухові кошенята картки | Ігромаг

Як грати та не вибухати (не гарантуємо)?

Перед початком партії треба ретельно прочесати всю колоду та знайти всі картки «Вибухового кошеня», щоб відкласти їх подалі, а також всі картки «Знешкотити», щоб роздати по одній кожному гравцеві, а решту повернути в стос. Тепер треба перетасувати колоду та роздати всім гравцям по сім карт долілиць, щоб зрештою у кожного вийшло вісім (разом із карткою «Знешкотити»). Настав час наробити шуму – візьми відкладені карти «Вибухове кошеня» та замішай у загальний стос таку їх кількість, що дорівнює числу гравців мінус один, а решту кошенят залиш у коробці. Перетасуй колоду, обирай, хто буде першим гравцем та починай грати!

У свій хід кожен гравець має робити дві прості дії:

 1. Грай карту: оглянь карти на руці та зіграй одну або декілька, застосувавши їх ефекти (якщо не бажаєш грати карти, просто спасуй).

 2. Візьми карту: наприкінці ходу обов'язково бери верхню карту з колоди та молися всім котячим богам, щоб це не було «Вибухове кошеня».

Зрештою партія завершується тоді, коли в живих залишиться лише один гравець, який і стане переможцем!

Що можна знайти в колоді?

 1. Вибухове кошеня: БАБАХ! Тепер ти жалюгідна купка попелу… Якщо, звісно, не маєш при собі карти «Знешкотити».

 2. Знешкотити: найкрутіші карти в грі, оскільки лише вони можуть врятувати від раптового вибуху, тому не лови ґав та намагайся зібрати якомога більше таких – це підвищить твої шанси на перемогу.

 3. Накинутись: негайно заверши хід та не бери картку з колоди. Наступний гравець має виконати 2 ходи поспіль. Якщо й наступний гравець зіграв «Накинутись», то ефект карти сумується та передається наступному гравцеві!

 4. Дай на лапку: вибери іншого гравця, який повинен буде віддати тобі одну карту з руки на свій вибір.

 5. «Ніт!»: дозволяє скасувати ефект будь-якої карти в грі, окрім «Вибухового кошеняти» та «Знешкотити». І так, «Ніт!» також скасовує ефект іншої «Ніт!».

 6. Перетасувати: візьми колоду та ретельно перетасуй її. Вкрай корисна карта, якщо ти знаєш, що ось-ось вибухнеш.

 7. Злиняти: негайно заверши хід та не бери карту з колоди.

 8. Побачити мяубутнє: подивися 3 верхні карти з колоди.

 9. Котокарти: не мають особливого ефекту, але якщо зіграти дві однакові котокарти, то можна украсти картку в іншого гравця, навмання обравши її з його руки. А якщо зіграти три котокарти з однаковою назвою, то можна вказати на гравця та ввічливо попросити будь-яку потрібну карту. Якщо в нього є така, він зобов'язаний тобі її віддати. Якщо ні – отримай дірку від бублика.

Настільна гра «Вибухові кошенята: Оригінальне видання» – чудовий вибір як для дорослих, так і для дітей. Правила вкрай прості, тому вона ідеально підходить для гри під час обідньої перерви, поки готується вечеря або ж як повноцінний вибір для тривалих вечірніх ігрових сесій під содову та снеки. Кожна партія супроводжується щирим сміхом, а години за нею пролітають непомітно. Ігромаг вважає, що це просто маст-хев гра для будь-якої вечірки, так само, як і шалений Манчкін чи легендарний Саботер, на які, до речі, також радимо звернути вашу увагу.

Комплектація настільної гри «Вибухові кошенята»:

 • 56 карт
 • правила
Додати відгук

Володимир (18-03-2024 | 14:32)

Чекав офіційної локалізації цієї гри. Чому в нас вічно щось має бути не так як у людей. Є питання по деякому перекладу, занадто авторському, так би мовити. Але то таке. Але що це за сорочка на картах? Чому не така як в оригіналі? Що за самодіяльність???
Доброго дня, Володимире!
Ця коробочка є офіційною локалізацією Вибухових кошенят солов'їною
Відносно сорочок карт - певно видавець вирішив з часом змінити/оновити дизайн для лінійки цієї популярної серії
Детальніше ви можете дізнатись написавши локалізатору напряму - ми впевнені, що вам нададуть чіткі відповіді на усі ваші питання!
Бажаємо вам мирного неба та веселих партій!

Максим (27-03-2020 | 13:03)

Познакомился с этой игрой у друзей и она мне очень запомнилась! И теперь взял её для семьи, играем все вместе - простые правила, быстрый старт и очень динамичная, а на десерт - русскорулеточная напряженка в конце игры, когда в колоде остаются две-три карты... :D
+ Легко, быстро, весело! И удобно брать в дорогу
- Неа :)
Спасибо за отзыв :)

Дмитрий (09-10-2019 | 18:39)

Шикарная игра !
Теперь в офисе не работаем. а только и играем, обязательно закажем дополнения.

Вопросы к Игромагу:
Карта "перетасуй" - можно ли просто верхнюю карту сделать второй сверху (подставив следующего игрока) ?
Если взорвался на котенке, нужно ли свои текущие карты затасовать в колоду ? А самого котенка ?
+ максимум вовлечения, крутые иллюстрации
- карты матовые, поэтому их легко залапать.
Карта "перетасуй" - можно ли просто верхнюю карту сделать второй сверху (подставив следующего игрока) ? это не совсем чесно!
Если взорвался на котенке, нужно ли свои текущие карты затасовать в колоду ? нет
А самого котенка ? котенок замешивается в колоду.

899грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись