Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова

Настільна гра Gloomhaven (Глумхейвен)

Аксессуары
Чарівниця повільно наближалася до привида. В її руках палала вогняна куля. Переливаючись яскраво помаранчевими язиками полум'я вона ставала все більшою і яскравішою. Здійснюючи руками магічні паси, чародійка шепотіла стародавні слова руйнівного заклинання, вплітаючи в вогонь неймовірну лють і міць. Привид обернувся. Він витав у повітрі примарним напівпрозорим силуетом, тримаючи в руках магічний меч, витканий з яскравих променів. Видихнувши крижане повітря, привид замахнувся мечем і метнувся до чарівниці, однак та, зробивши крок в сторону, дозволила вогню в її руках зірватися з пальців. Палаюча куля, з гучним шумом, немов блискавка, полетіла до привида, освітлюючи обліплені мохом стіни древнього склепу. Пролунав гучний вибух, і привид, впустивши меч на кам'яну підлогу, зник, залишивши після себе пил, який переливався в мерехтливих відблисках смолоскипу, осідаючи на підлогу ...

Тип: рольова, пригода
Видавництво: Cephalofair Games
Час гри: 90-150
Кiлькiсть гравцiв: 1-4
Вiк: 12+
Мова: англійська


Скачати правила до настiльної гри Gloomhaven Рос.

 «Gloomhaven» - це рольова фентезійна настільна гра для 1-4 гравців, що пропонує учасникам поринути в середньовічний світ, повний могутньої магії, захоплюючих пригод, небезпечних боїв і незвичайних поворотів сюжету!

 З першого ж погляду на гру, ви будете зачаровані! У величезній коробці, яка, між іншим, важить близько 10 кг, вмістилися близько 1700! карт, гори мініатюр, жетонів, токенів, секретні конверти і коробочки з компонентами, які стають доступними по мірі проходження сюжетної кампанії.

  Сама по собі гра представляє данжен кроулер, вже практично окремий, і вельми популярний жанр ігор. Правда в Глумхейвені, упор зроблено не стільки на дослідження підземель, як на тактичні битви. І в цьому плані гра пропонує широке різноманіття вибору героїв і монстрів.

  До Ваших послуг цілих 17 класів героїв (6 з яких доступні в самому початку), серед яких ви знайдете чарівника, воїна, варвара, ткача заклинань, лучника і багатьох інших. Кожен з героїв є унікальним не тільки за рахунок свого класу, але багато в чому за рахунок власної колоди карт дій, за допомогою яких гравці будуть пересуватися по підземеллям, бити ворогів, та вчиняти інші дії. Кожен раунд гравці будуть взакриту розігрувати дві карти, які визначать як ініціативу героя, так і дії або вміння, які будуть використані під час ходу. У цій простій на перший погляд механіці, полягає величезний тактичний і стратегічний елемент, адже комбінуючи карти тим, чи іншим чином, можна не просто битися з монстром, а й наприклад стати невидимим, або перестрибнути його.
 


 

  І якщо на початку, Вашому герою доступні всі карти, то в міру просування по сюжету місії, карт в руці стає все менше. Цей елемент чудово відображає втому вашого героя, коли з кожним ходом він може застосовувати все менше різних умінь. В кінці кожного ходу можна відпочити замішавши відбій карт дій у колоду, але такий відпочинок відбирає одну випадкову карту з вашої колоди. А можна зробити привал, так званий довгий відпочинок. В такому випадку ви не тільки самі вибираєте карту, яку слід скинути, а й відновлюєте 2 очка здоров'я. Будьте уважні, адже якщо відпочивати занадто часто, ваша колода карт швидко виснажиться, і ви програєте. Потрібно прораховувати свої ходи наперед, і грати відповідні дії, відтягуючи момент відпочинку по максимуму.

 Ну і звичайно ж монстри. Проти Вас виступлять близько 47 типів різних ворогів, що володіють безліччю умінь, і ефектів, а керують усіма цими монстрами карти штучного інтелекту. Їх, до речі, в грі, цілих 30 окремих колод.
 


 

 На початку кожного ходу карти дій монстрів розкриваються одночасно з картами героїв, і у Вас є можливість вчасно відреагувати і змінити дії ваших альтер его, підлаштовуючись під дії ворога.

  Елемент випадковості в бій вносить спеціальна колода модифікаторів покликана замінити звичайний в таких випадках кубик. Після визначення кількості ушкоджень, з цієї колоди розкривається верхня карта і її модифікатор враховується при загальному підрахунку нанесених ушкоджень. Аналогічна колода модифікаторів є також і у монстрів.

  Про саму кампанію можна говорити окремо. Адже це не просто 10-15 квестів, це 90 пригод, пов'язаних між собою не тільки сюжетом, а й впливом одна на другу. Адже якщо, наприклад, гравці знищили монстра, що тероризує округу, в подальших пригодах тут буде мирно і спокійно. А ось якщо по шляху в місто буде знищений торговець, то і нові товари в селищі не з'являться. Як бачите, автори гри продумали навіть такі дрібниці, які, в кінцевому підсумку створюють справжнє відчуття живого фентезійного світу, мінливого кожен ігровий день. Після кожної пригоди, гравці мають можливість відвідати місто, відпочити, на зароблені золоті монети купити покращені предмети екіпіровки і артефакти, а також витратити накопичений досвід на покращення умінь свого героя.
 


 

 Також хочеться згадати про популярні нині Legacy елементи, завдяки яким, в процесі гри будуть розкриватися нові конверти і коробочки, включаючи в гру нові класи героїв, предмети і багато чого іншого.

 Глумхейвен це сама справжня перлина в світі настільних ігор. Величезна кількість пригод, захоплюючий і незвичайний сюжет, чудові тактичні битви, різноманітність монстрів і героїв, шикарні ілюстрації, красиві, якісні компоненти, і приголомшлива атмосфера піднімають Глумхейвен на Олімп настільних ігор! Ви любите фентезі, пригоди, красиві і епічні рольові ігри? Тоді не баріться і мерщій замовляйте цю гру, адже перше її видання розібрали практично в перші ж дні. А ігри такого рангу виходять рідко, і звичайно ж приносять купу задоволення гравцям!

До складу настільної гри «Gloomhaven» входить:
 – 1700+ карт
 – 95 сценаріїв
 – 17 листів класів персонажів
 – 18 пластикових мініатюр
 – 47 типів ворогів
 – ігрова мапа
 – правила гри

Придбати настільну гру «Gloomhaven» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Gloomhaven

1. Егор (03-05-2018 | 10:43)

Добрый день. Можно на странице игры выложить правила 2ой редакции вместо первой?
+ Качественная попытка упростить DnD

2. Valerii (18-04-2018 | 16:27)

Всех благ господа и дамы,
Если делать предзаказ этой игры, то на когда будет планироваться доставка?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Валерий. Скорее всего в этом году поставки уже не будет. Можете оформить предзаказ и мы свяжемся с вами как только игра приедет к нам.

3. Nikita (10-03-2018 | 20:18)

кол-во протекторов в рекомендациях к игре не соответствует действительности. там карты двух форматов, а не одного.

пс написал более подробно на Мейл и с нетерпением жду ответа.
Ответ от DesktopGames:
Никита, спасибо. Исправили. И на электронный ящик ответили.

4. Valerii (07-03-2018 | 13:11)

Ребята, на сколько я слышал, то у Gloomhaven существует 2 издания этой игры. 1е и 2е исправленное. Какое из них предоставляетс явами на предзаказ?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Валерий. В предзаказе у нас 2-я редакция Gloomhaven'a.

5. Виталий (06-02-2018 | 10:39)

Отличная игра!
Органайзеры ожидаются? Спасибо.
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Виталий. Скорее всего органайзеры придумают, но точной даты от Тавер Рекс у нас нет.

6. Константин (09-01-2018 | 13:35)

Здравствуйте.
Уже известно когда игру привезут в Украину?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Ждем в марте.

7. Вадим (01-12-2017 | 15:11)

Есть шанс, что до НГ появится?
Ответ от DesktopGames:
На сайте производителя указано, что игра появится в продаже в первом квартале 2018 года. Так что, уже ждем в следующем году.

8. Олег (09-10-2017 | 13:17)

Уже обрадовался, что правила на русском появились, хотел почитать ознакомиться, но увы, они на английском.

9. Артем (07-10-2017 | 23:37)

Шикарно. Знать бы кто еще её взялся локализировать и когда релиз. А кто-то взялся, по словам авторов.

10. Станислав (06-10-2017 | 16:55)

отличная новость ! ждем

11. Евгений (06-10-2017 | 12:04)

Вот это я понимаю, новинка! Оставил предзаказ. Жду)
+ 10 кг счастья!
- Прощай социальная активность

12. Карлос (05-10-2017 | 15:06)

Вот так новости!
Когда?
Примерная цена?
Это второе издание?
+ Шок контент
Ответ от DesktopGames:
Цена будет известна в день поступления игры. Ориентировочно, игра будет в середине ноября.