Настільна гра Лісова метушня (UA) / Forest Shuffle (UA)

0    Відео
код: 8640
Настільна гра Лісова метушня (UA) / Forest Shuffle (UA)
кількість гравців
2-5
вік
10
час гри
45-60
Укр

Доставка запланована на грудень 2023 р.

 • Google відгуки 4.8 (1032 відгуки про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
 Десь під деревом сидить зайчик. Він хвилюється, бо має встигнути здобути трохи їжі. Ось біжить лисичка, що вертить хвостиком в пошуках зайця. А там полетіла сова. Ось на галявині потягується ведмідь, дістаючи лапами до верхівок дерев… У всіх лісових жителів є свої важливі справи, а ми можемо допомогти їм, висадивши цілий ліс!

Тип: карткова
Видавництво: Lord of Boards (Україна), Lookout Games (Німеччина)
К-сть гравців: від 2 до 5 гравців
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Настільна гра «Лісова метушня» (Forest Shuffle) — це проста карткова настільна гра, в якій ви зможете висаджувати дерево за деревом, створюючи ліс і заселяючи його птахами та тваринами.

Лісова метушня. Компоненти.

 

Перебіг гри


 Усі гравці виконують ходи за годинниковою стрілкою, починаючи з першого гравця. У свій хід ви повинні виконати рівно одну з двох можливих дій:
 • взяти дві карти: ви можете вибрати, звідки брати кожну карту: з колоди чи з галявини.
 АБО
 • зіграти одну карту і перевірити галявину: заплатіть вартість карти, покладіть її до свого лісу та застосуйте її ефект і бонус (якщо вони є).
 Потім перевірте, чи треба очистити галявину.

Важливо! Ви можете мати на руці щонайбільше 10 карт. Якщо у вас на руці 9 карт, ви можете взяти лише 1 карту замість 2.

Особливості карт


Карти зими. У нижній третині колоди містяться 3 карти зими. Узявши карту зими, ви повинні покласти її горілиць поряд з галявиною і відразу взяти іншу карту з колоди. Після того як хтось із гравців візьме третю карту зими, гра негайно завершується.

 Карти дерев. На кожній карті дерева зображено дерево певного виду, навколо якого ви можете розміщувати тварин, рослини та гриби. Дерева — це основа вашого лісу. Дерево вважають повністю заселеним, якщо з кожної його сторони є принаймні 1 карта.

Карти саджанців. Ви можете не грати карту дерева, а натомість зіграти долілиць будь-яку карту з руки. Така карта стає універсальним саджанцем. Як і дерево, саджанець має 4 комірки для карт, по 1 з кожної сторони. Однак він не належить до жодного з 8 видів дерев, і його не вважають окремим видом дерева.

 Карти тварин, рослин та грибів. На поділених картах зображено різноманітних лісових мешканців: тварин, рослини чи гриби. Щоб зіграти поділену карту, ви повинні розмістити її в порожній комірці з відповідної сторони дерева у своєму лісі. Якщо ви хочете зіграти лісового мешканця, зображеного на лівій половині карти, ви повинні розмістити його ліворуч від дерева.

Усі інші карти поділено навпіл: горизонтально (один лісовий мешканець зображений у верхній частині, а другий — у нижній) або вертикально (один лісовий мешканець зображений у правій частині, а другий — у лівій).

Ефекти та бонуси


 Якщо ваша щойно зіграна карта має ефект чи бонус (або і те, і те), ви можете тепер їх застосувати. Якщо ви хочете застосувати і ефект і бонус, то спершу застосуйте ефект, а потім бонус. Ви не зобов’язані застосовувати ефекти чи бонуси.

У грі є 2 типи ефектів:

 • Більшість карт мають негайний ефект, який можна застосувати один раз одразу після розігрування карти.
 • Карти грибів мають постійний ефект, який діє до кінця гри, починаючи з вашого наступного ходу
 На картах деяких видів лісових мешканців зображено колірну стрілку з символом бінокля, що дає бонус, якщо ви оплачуєте вартість карти відповідними картами. Ви активуєте бонус розігруваної карти тоді, коли оплачуєте її вартість усіма картами того ж кольору (тобто вони мають той самий символ дерева), що й колір розігруваної карти.

Якщо ви платите поділеними картами, то байдуже, на якій половині карти зображено відповідний символ дерева.

Кінець гри та визначення переможця


Коли хтось із гравців бере третю карту зими, гра негайно завершується і починається підрахунок переможних балів. У такому разі ви можете не закінчити свого ходу.

Порахуйте бали на всіх видимих картах у своєму лісі та додайте до цієї суми кількість карт під своєю печерою (якщо такі є). Це всі ваші бали.

В грі Лісова метушня перемагає гравець з найбільшою кількістю очок. У разі нічиєї розділіть перемогу.

Комплектація настільної гри «Лісова метушня»:

 • 180 карт
 • 1 поле галявини
 • 1 блокнот для підрахунку очок
 • правила
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00