Настільна гра Заборонений Острів / Forbidden Island

32
код: 2274

2-4

8+

30-40
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільна гра Заборонений острів (Forbidden Island). Коробка з грою    Якщо на землі є місце, куди не ступала нога людини, то це Заборонений острів, чиї береги омивають хвилі незвіданих океанів. Багато дослідників, які посвятили своє життя пошукам цього загадкового місця, вважають, що він був останнім прихистком могутньої древньої цивілізації. За допомогою чотирьох артефактів стихій сховали вони свої секрети від очей непосвячених. Можливо, таємниця острова назавжди залишилась би нерозгаданою, та на початку двадцятого століття команді шукачів пригод чудовим чином вдалося висадитися на березі забороненого острова. Ступивши на священну землю, вони запустили захисний механізм, і острів почав повільно занурюватися в морську безодню. Чи встигнете ви зібрати всі чотири артефакти і вчасно покинути острів чи назавжди залишитесь його бранцями.

Тип: Кооперативна, виживання, пригоди
Видавець: Стиль жизни
Час гри: від 30 до 40 хвилин
К-сть гравців: 2-4 гравці
Вік: від 8
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

 


   В настільній грі Заборонений острів учасники опиняються закритими в пастці на острові, який занурюється під воду. Ви повинні постаратися зібрати чотири артефакти до того, як острів повністю зникне. Кожен гравець буде контролювати одного з учасників експедиції, переміщуючи його по ігровому полі і використовуючи унікальні здібності. Для того, щоб знайти артефакт, вам потрібно зібрати чотири карти і добратися до храмів стихій. Діяти треба дуже швидко! В кінці ходу кожного гравця острів буде поступово іти на дно, і чим довше ви шукаєте артефакти, тим швидше прилив поглинає частини суші. Та якщо храми зникнуть під водою раніше часу, то вам ніколи не вдасться виконати завдання. Тому гравцям постійно доведеться балансувати між боротьбою з приливом і пошуком частин артефактів. 


   Підготовка до гри майже не потребує часу. Спершу необхідно скласти карту острова, випадковим чином розклавши частини відповідно до схеми в книзі правил. Таким чином кожного разу ви будете грати на новій карті. Фігурки артефактів викладаються по краях острова. Потім вибираєте рівень складності, який визначає швидкість занурення на дно частин суші, і, відповідно, час, відведений на виконання місії. Потім перетасуйте окремо карти приливів і артефактів. Кожен гравець отримує по дві карти артефактів, а також картку і фішку ролі, викладаючи останню на частину острова з воротами відповідного кольору. Потім відкривається кількість карток приливів, вказана на шкалі складності, і острів починає йти під воду. для цього необхідно перевернути вказані в картах частини.

Учасники настільної гри грають як одна команда, але виконувати дії ви будете все одно по черзі, координуючи їх для досягнення спільної перемоги. В свій хід гравець може виконати до трьох наступних дій: перемістити свою фішку по острову, осушити затоплену частину, передати карту артефакта іншому гравцю чи знайти артефакт. Кожна роль дає певну здібність, яка допоможе вам виконати місію. Координування дій різних персонажів являється ключем до перемоги всієї команди. Наприклад, навігатор може переміщувати фішку другого гравця, аквалангіст може перепливати повністю затоплені частини острова, інженер може осушувати додаткову частину острова, а кур'єр здатний передати карту артефакту іншому гравцю навіть не знаходячись поблизу.

 


   Після того, як гравець виконав всі свої дії, він отримує дві додаткові карти з колоди артефактів. Окрім древніх реліквій, в даній колоді є декілька спеціальних карт дій, які допомагають під час пригод, і карти повені, які підвищують рівень води і обновляють колоду карт приливів. При цьому в руках гравця не можу бути більше п'яти карт. В кінці свого ходу гравець відкриває кількість карт приливів рівну числу, на яке вказує маркер шкали рівня води. Потім всі відповідні частини суші перевертаються. Якщо частина острова вже була затоплена, то вона видаляється з гри. Таким чином острів все швидше і швидше занурюється під воду, підвищуючи емоційну напругу за ігровим столом і заставляючи гравців чимось жертвувати кожен свій хід.

Для перемоги в грі команда повинна зібрати чотири артефакти стихій і покинути острів на вертольоті. Кожному артефакту відповідають дві локації і декілька карт в колоді артефактів. Для того, щоб знайти реліквію, гравець повинен володіти чотирма однаковими картами артефактів, знаходитися у відповідній локації і використовувати одну дію. Якщо ж в процесі гри обидві частини з храмами однієї стихії чи злітний майданчик підуть на дно, то вся команда програє і назавжди залишається в полоні забороненого острова. Крім цього ви програєте якщо фішка будь-якого гравця опиняється у воді і поряд нема жодної частини суші, чи коли рівень приливу на шкалі досягає критичної відмітки.

 


Комплектація настільної гри Заборонений острів:

 • 58 ігрових карт
 • 24 двосторонні частини острова
 • 6 дерев'яні фішки
 • 4 стильні фігурки артефактів
 • 1 шкала рівня води
 • 1 маркер рівня води
 • правила гри
    Компоненти російськомовного видання повністю відповідають оригінальній англомовній версії: ігри зроблені з якісних матеріалів і розміщуються в зручному інлеї коробки. Окремої уваги заслуговує упаковка, виконана з товстої жесті з об'ємними ілюстраціями. Завдяки такому незвичайному і дуже стильному оформленню настільна гра стане прекрасним подарунком для істинних поціновувачів. Настільна гра Заборонений острів - це нескладна кооперативна настільна гра, в яку буде цікаво грати як досвідченим гравцям, так і тим, хто лише починає знайомство зі світом настільних ігор. Настільна гра була розроблена Метом Лекоком в якості спрощеної версії супер-хіта Pandemic (Пандемія), при цьому зберігши атмосферу і емоційність оригіналу. Кожен хід гравці будуть боротися за життя, роблячи доленосний вибір. Ми рекомендуємо настільну гру Заборонений острів всім, хто шукає неважку кооперативну гру для всієї сім'ї чи хоче зробити друзям стильний і незвичний подарунок.

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Mysterium», а також на «Жах Аркхема 3».

Придбати набір «Заборонений острів» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Надежда (08-12-2021 | 18:20)

Отзыв не на товар, но на отношение персонала в магазине. Мало того, что дойти туда сейчас это просто квест по грязи и через стройку, так в магазине ребенка попросили остаться стоять у двери....!!! На каком основании не понятно.. Я специально пришла с сыном, чтобы он выбрал какую-то игру себе, в дополнен к заказу через интернет. Но продавцы этого магазина просто не заинтересованы в продажах. Честно говоря, даже не хотелось выкупать свой заказ, но это был подарок и искать в другом месте просто не было времени... После такого отношения навряд ли я ещё обращусь в этот магазин.
+ Подарок подарен
- Персонал не заинтересован в продажах, отношение хамское и неадекватное.
Добрий вечір, Надію!
Нам шкода через викликані емоції, що склались у результаті описаної Вами ситуації.
Можемо Вас запевнити, що наші співробітники обізнані у тому, що діти та молоді люди до 18 років можуть пересуватись без карантинних документів у супроводі дорослого, що має відповідні документи. Гадаємо сталося непорозуміння між учасниками ситуації.
У свою чергу, ми дуже цінуємо Вас та Ваш у думку, саме тому найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер і запропонує Вам рішення цієї ситуації, адже нам дуже важливий кожний гість нашого магазину.
Дякуємо за Ваш відгук, разом ми будемо ставати кращими!

Людмила (26-03-2021 | 07:43)

Доброго дня? А коли очікується?
Доброго дня, Людмило!
Очікуємо цю гру у найближчі декілька днів, тому слідкуйте за сповіщеннями, або натисніть кнопочку "повідомити, коли з'явиться", щоб не пропустити появу гри у магазині:)
Дякуємо за звернення, бажаємо вам багато позитивних вражень у світі настільних ігор!

tambu (02-06-2020 | 12:22)

Добрый день. Не могу принять решение купить остров или пустыню. В чем основные отличия?
Добрый день. Это две очень похожие игры. Запретная пустыня красивее сделана, в ней немного тяжелее правила. А самое главное – она более реалистичная и в ней тяжелее победить.

Антон (27-05-2020 | 10:57)

Отримали вчора. Цілий вечір грали з молодшим братом віком 10 років. Каже, що йому дуже сподобалася гра! Одак в ході гри виникли деякі запитання про правила гри.
1. Якщо обміняли 4 карти артефактів на сам артефакт, ці карти треба скидати в колоду скидання чи взагалі вилучати згри? Ми не зовсім зрозуміли і вилучали ці карти з гри взагалі. Виходило так що під кінець гри в колоді карт активних дій залишалося менше карт, а тому вода прибувала швидше.
2. Якщо дістаєш дві карти "Вода прибуває" підряд, треба два рази затоплювати острів за шкалою затоплення чи тільки один раз, а на другий тільки підняти шкалу?
+ Спокійна гра.
Затягує, час летить непомітно.
З дітьми тяжко грати в настільні ігри, бо вони часто ображаються на програші. В цій грі програють і виграють всі разом!
Зміг зіграти в соло.
Кожен острів унікальний. Також знайшов в інтернеті альтернативні варіанти островів.
Дякуємо за відгук :)
По питанням:
1) В примітці правил вказано: При заволодінні артефактом, карті скидаються в колоду скидання артефактів (не виводяться з гри), а мініатюра артефакта розміщюється перед гравцем.
2) Також з примітки в правилах: Якщо Ви витягаєте 2 карти "Вода прибуває", перемішуєте колоду скидання приливів один раз, але переміщаєте маркер рівня води на 2 поділки догори по шкалі.

Игорь (26-02-2020 | 14:55)

Загалом гра хороша. За вечір можна зіграти пару партій на раз. Мінус, як на мене, дуже проста, не глибока, і багато рандома(погано перетасував карти і все, три води підряд, а потрібні карти прямо всі останні і по суті ти просто чекаєш)))) З дітьми грати, те що треба. З друзями, починаючи з третьої партії(перші дві були так сказати навчальними з книгою правил в руці) граєш не задумуючись і все рівно виграєш. Одним словом такий собі кооперативний пасьянс)
Дякуємо за відгук :)

Наталья (02-01-2020 | 20:18)

Покупала игры, в том числе Запретный остров, в подарок детям на Новый год. Сегодня распечатала игру, одела протекторы на карты, пересчитала - 57 штук. На коробке написано - 58. Не хватает карты Шепчущий сад. Очень расстроились. Что теперь делать?
Наталья, добрый день.
К сожалению, иногда случается брак(
Заходите к нам в магазин и мы решим эту проблему!

Татьяна (01-01-2020 | 23:12)

Игра замечательная. Не надоедает.
Подскажите, утеряны 2 фишки. Отдельно можно приобрести?
+ Спокойная игра. Для семейного времяпровождения.
- Нет
К сожалению, отдельно фишки не продаются(

Сергей (08-01-2019 | 14:22)

Здравствуйте! У меня возник такой вопрос: В игре играют Навигатор и Исследователь - могу ли я Навигатором перемещать Исследователя на 2 участка по диагонали (способность исследователя) ?
Добрый день. Нет, не можете, только сам Исследователь может перемещаться по диагонали, Навигатор перемещает только на смежные тайлы.

Александр (24-08-2018 | 17:02)

Добрый день! Планируется ли еще поставка?
Добрый день, Александр. Поставку планируем в следующем месяце.

Ірина (19-07-2018 | 15:40)

Користуючись нагодою вітаємо з Днем народження і дякуємо за супер оперативний і прекрасний сервіс.
А тепер щодо гри заборонений острів, купували щоб було чим зайняти дітей на літньому відпочинку й самому не нудьгувати + пізнавати свою сім'ю з іншого невідомого дотепер боку )
Гра повністю себе виправдала. Ніхто не нудьгував усі спасали артефакти ) Спочатку гра видалась важкою але вже через декілька днів збільшували рівень затоплення, щоб її ускладнити, до легендарного ще далеко, так що є над чим працювати.
+ дуже атмосферна гра, інколи впадаєш в паніку)
+ гра кожен раз різна ( змінюється острів, рівні, персонажі)
- завжди вистрибує якийсь командир нав'язуючи свою думку іншому та це легко можна виправити назначаючи керівника експедиції)
- гра дала дуже потужний поштовх кувати нові ігри так що гаманець тріщить по швам але є й + телевізор ми більше не вмикаємо і пізнаємо один од
+ + дуже атмосферна гра, інколи впадаєш в паніку)
+ гра кожен раз різна ( змінюється острів, рівні, персонажі)
- - завжди вистрибує якийсь командир нав'язуючи свою думку іншому, та це легко можна виправити назначаючи керівника експедиції)
- гра дала дуже потужний поштовх кувати нові ігри так що гаманець тріщить по швам але є й + телевізор ми більше не вмикаємо і пізнаємо один одно
Дякуємо за ваші привітання та відгук! Гарних вам ігор)

Максим (04-02-2017 | 21:30)

Добрый день! Отличная игра, яркие комплектующие, прекрасные картинки! Спасибо команде магазина за "удалённую" скидку на День Рождения малыша! Вошли в положение и, кроме скидки, успели отправить к празднику! Ребёнок счастлив! Играли несколько раз - и с каждым разом всё интереснее.
+ Учит договариваться для достижения общего результата! Первая игра, когда ребёнок не скандалил - ведь выиграть можно только сообща!
Добрый день. Спасибо! Больше победных партий Вам :)

Юрий (29-06-2016 | 22:41)

Добрый день, когда ожидается игра?
Здравствуйте. К сожалению, в ближайшее время не ожидаем.

Татьяна (09-03-2016 | 14:29)

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, когда ожидается поставка игры?
Татьяна, игра ожидается со следующей поставкой от Мира Хобби. Ближе к конце марта.

Вячеслав (28-01-2016 | 23:06)

Получил и уже несколько раз сыграли. Отличная игра, очень понравилась, ждем следующих выходных. На самом деле новички полные в настольных играх, но старт дан.Есть вопрос подскажите а зачем 6 карт и фишек, в 6ом играть нельзя, я так понимаю просто для разнообразия персонажей?
+ Командная, учит играть именно в команде.
- Не заметили.
Вячеслав, вы все верно подметили. Такое количество персонажей вам дано для выбора)

Вячеслав (19-01-2016 | 12:32)

День добрый, подскажите что лучше взять для начала в кооперативных играх, Запретный Остров или Запретную пустыню? насколько я понял, в целом очень похожи игры.
Добрый день, Запретная пустыня усложненный вариант Запретоного острова, поэтому, все же стоило бы начинать с Запретоного острова.

Показати більше
Аксесуари
Схожі товари

  18 відгуків Заборонена Пустеля: Жага Виживання

Forbidden Desert: Thirst for Survival

895 грн.очікується

2-5

10+

30-45
Ру
Розпродаж
залишків

  29 відгуків Пандемія (RU)

Pandemic (RU)

1 125 грн.очікується

2-4

8+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  44 відгуки Містеріум

Mysterium

799 грн.

2-7

10+

30-60
Укр
ТОП

  82 відгуки Древній Жах

Eldritch Horror

1 905 грн.очікується

1-8

14+

180-240
Ру
Розпродаж
залишків

  15 відгуків Маєтки Божевілля: Друга Редакція

Mansions of Madness: 2 Edition

2 910 грн.очікується

1-5

13+

120-180
Ру
Розпродаж
залишків

  4 відгуки Жах Аркхема 3

Arkham Horror 3rd Edition

1 990 грн.очікується

1-6

14+

120-180
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00