Настільна гра Evolution: Біологія для початківців / Evolution: The Beginning

0    Відео
код: 4680
    Життя на планеті Земля не стоїть на місці. Воно постійно змінюється під впливом всього навколо. Але, звичайно ж, просто так цього не помітити. Тому дітям складно зрозуміти поняття еволюції з першого разу і просто читаючи підручник з біології. Серія ігор Еволюції відмінно справляється з тим, щоб в ігровій формі діти вчилися міркувати, пізнавати і розуміти основи наших знань про природу тваринного світу.
 

Тип: сімейна, навчальна, карткова
Видавництво: Правильные игры (RightGames)
Время игры: 15-45
Кількість гравців: 2-5
Вік: 8+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами  можна тут

Evolution. Біологія для початківців - це настільна гра, створена в єдиній тематиці і оформленні з Еволюцією. Природний відбір, але вона володіє спрощеними правилами ігрового процесу, адже задумана вона була для наймолодших дослідників тваринного світу.
Гравці Evolution. Біологія для початківців змагаються за створення самого успішного тваринного племені. Для цього їм знадобиться створювати свої особини, давати їм певні властивості, що дозволяють вижити, і годувати їх доступною їжею.
Партія триває кілька раундів, кожен з яких ділиться на чотири фази: «підготуйтесь», «адаптуйтесь», «харчуйтесь», «набирайте очки».
 Підготуйтесь.
Гравець бере верхню карту колоди і кладе її перед собою обкладинкою вгору, створюючи таким чином нову особину. Потім додає дві фішки їжі в кормову базу на планшет водопою та дотягує три карти.

Адаптуйтесь.
У цю фазу гравець може за допомогою карт з руки створити новий вид тварин (розмістивши карту обкладинкою вгору), або додати ще одну особину до існуючого виду, а також дати або забрати карти властивостей.

Харчуйтесь.
У цю фазу травоїдні тварини споживають фішки їжі з Водопою, а хижі повинні з'їсти інших істот. Якщо для хижаків немає доступних травоїдних тварин, то вони зобов'язані відправитися на полювання за іншими хижаками. Непогодовані тварини скидаються з гри.

Набирайте очки.
Гравці кладуть всі отримані жетони їжі в спеціальний мішечок. Переможцем партії виявляється той учасник, у якого за гру збереться в мішечку найбільша кількість переможних балів.


Evolution. Біологія для початківців - це відмінна сімейно-розвиваюча гра, з якої не просто цікаво провести час, а й можна прищепити дітям любов до біології і тваринного світу.


Комплектація гри «Evolution. Біологія для початківців»:

– 88 карт з властивостями тварин
 – 180 фішек їжи
 – 2 пам'ятки
 – Водопій
 – 5 мішочків для фішек
 – правила гри

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись