Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1190 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Еволюція: Природний добір (Evolution: Natural selection)

АксессуарыПохожие товары
Природний добір – це механізм еволюції, завдяки дії котрого особин, котрі краще пристосовані до умов навколишнього середовища, стає більше. Це можна пояснити простими словами. Уявіть собі стадо бізонів. У цьому стаді час від часу спалахує епідемія вірусу. Тварини хворіють, а декотрі навіть помирають, проте саме стадо продовжує існувати. І ось у одного теляти з’являється імунітет до вірусу. Спочатку це не помітно. Але теля з року в рік не заражається, виростає у дорослого бізона, сильнішого та здоровішого, ніж інші члени стада, котрі страждають від епідемій. Наш бізон дає потомство, і вже через декілька поколінь у половини стада є корисна властивість: вони не хворіють тим злощасним вірусом. Пройде деякий час, і всі бізони будуть мати імунітет. Саме це і є природнім добором.

Тип: карточна стратегія, сімейна, розвиваюча
Видавництво: Правильные игры (RightGames)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 6
Вiк: від 12 років
Мова: російська


Правила настільної гри «Еволюція: Природний добір» російською мовою

Еволюція: Природний добір – надзвичайне перевидання чудової карточної гри «Еволюція ». Правила перероблені в нюансах, декотрі механіки зазнали змін. Проте цих нововведень достатньо, щоб можна було сміливо стверджувати: перед нами абсолютно нова гра.

Як грати? Під час партії учасники будуть створювати популяції тварин з різноманітним та найнеймовірнішим набором властивостей. Проте окрім усього іншого, ваше творіння повинно бути життєздатним у жорстоких умовах навколишнього світу. Можливо це буде травоїдна істота дуже великих розмірів. Так можна захиститися від хижаків, проте чи буде достатньо їжі у засушливий рік, щоб зберегти популяцію? А може ваша тварина буде хижаком? Тут також є свої переваги та недоліки. Але суть лишається незмінною, який би набір властивостей не був у вашої популяції, важливо правильно використовувати переваги і якнайкраще маскувати недоліки тварин. Адже еволюція безжалісна до слабких та непристосованих.
 

Чим відрізняється ця гра від першої версії «Еволюції»? Звісно ж, у першу чергу, масштабним ре дизайном. Компоненти тут значно красивіші та приємніші. По друге – переможні бали тепер можна отримати у будь-який момент гри, а не тільки наприкінці. Спочатку здається, що це дрібничка, проте вона повністю ламає усі попередні стратегії. В «Природному доборі» потрібно діяти зовсім інакше, методами з першої «Еволюції» тут перемоги не досягти. Загалом Еволюція виросла з простенької карточної стратегії у повноцінне сімейне євро. Тому наполегливо рекомендуємо придбати.
 

До складу настільної гри «Еволюція: Природний добір» входить:
 – 24 планшети видів тварин
 – 24 коричневих маркери розміру тіла
 – 24 зелених маркери розміру популяції
 – 129 карт властивостей тварин
 – 1 поле водопою
 – 180 фішок їжі
 – 6 карток-підказок
 – 6 торбинок для їжі
 – 1 знак першого гравця
 – 1 правила гри

Придбати настільну гру «Еволюція: Природний добір» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1190 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Еволюція: Природний добір

1. Андрей (08-10-2017 | 22:02)

Будут ли дополнения к это игре? имею ввиду Evolution: Flight и Conversion Kit, который позволит расширить игру до Evolution: CLIMATE.

2. Андрей (08-10-2017 | 21:49)

Игра понравилась, не сильно затянута и интересная.
+ Красивое оформление карт и остального
- Как мне кажется в предыдущей части больше способностей животныхи т.д. Надеюсь дополнения исправят это.

3. Кирилл (21-06-2017 | 16:22)

планируется ли поступление и когда?
Ответ от DesktopGames:
Планируется, но точных дат у нас нет.