Настільна гра Підземелля: Гробниця Повелителя Мертвих / Dungeoneer: Tomb of the Lich Lord

20
код: 2194

1-4

12+

30-60
Ру
6.11
 • 4.8 (891 Відгук про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.


    Всі знають, що більшу частину свого геройського життя справжні герої проводять за кухлем доброго елю в таверні, де розказують небилиці про свої героїчні досягнення і натовпи монстрів, які пали від їх руки. Та час від часу, для підтримання іміджу і повноти гаманця, героям все-таки доводиться вибиратися з затишної таверни і спускатися сире, похмуре і неприємне підземелля, рятуючи чергову принцесу чи просто загублену овечку. А оскільки героїв в королівстві, як правило, виявляється значно більше як підземель, то кожен з них не проти злегка підсобити в дорозі колегам по цеху.


Тип: пригода, рольова гра , фентезі
Видавець: Hobby World, Atlas Games (США)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
К-сть гравців: від 1 до 4
Вік: від 12 років
Мова: російська


Ознайомитися з правилами можна тут
 

 

 


   Настільна гра Підземелля. Гробниця Повелителя Мертвих (Dungeoneer: Tomb of the Lich Lord) являє собою класичну рольову фентезі-пригоду, де гравці в личині героїв мандрують по підземеллі в пошуках скарбів і слави. Причому ви самі створюєте карту підземелля, переміщуючись по його вузьких проходах і кімнатах, наповнених моторошними створіннями і смертоносними пастками. Під час мандрівки їм доведеться виконувати різні завдання, битися з монстрами, добувати скарби і, звичайно, прокачувати рівень. В цілому, все, що й прийнято робити героям в хорошій рольовій грі, та при цьому всі ці задоволення поміщаються в невеликій коробочці з колодою карт і декількома жетонами!
 


    Ключовою особливістю гри є система ризику і слави. При виконанні певних дій герої отримують бали ризику, і чим цінніша нагорода чи корисніший артефакт, тим ризикованіше було їх отримати. Отримані вами бали ризику можуть бути використані опонентами для розіграшу різноманітних ефектів. В свою чергу ви можете захищатися, отримувати навики і підвищувати рівень використовуючи бали слави. Таким чином, кожен гравець одночасно виконувати роль як героя, так і майстра підземелля, чинячи підступи і розігруючи негативні ефекти на опонентів.
 


Комплектація настільної гри Підземелля. Гробниця Повелителя Мертвих:
 • 110 ігрових карт;
 • 60 жетонів;
 • 6 фішок героїв з підставками;
 • 2 шестигранних кубики;
 • правила гри Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на « Fallout », а також на « Хеллбой ».
 Також можемо порадити Вам такі ігрові системи як: «Dungeons & Dragons» та «Pathfinder». Вони допоможуть Вам придумати і навіть зіграти в Вашу власну історію! Хто знає, може Вам сподобається. ;)

Придбати настільну гру «Підземелля. Гробниця Повелителя Мертвих (Dungeoneer: Tomb of the Lich Lord)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Алексей (25-03-2021 | 18:58)

Простите ещё раз, забыл уточнить по карте "Зелье жизни" - она идёт в сброс после розыграша? Т.е. сначала я её играю за славу в инвентарь, потом в какой-либо момент играю карту из инвентаря, восстанавливая 1 жизнь, а карта? В сброс?
Доброго дня, Олексію!
Так, картка "зілля життя" іде у скидання після того, як була розіграна, оскільки є миттєвою.
Миттєві карти скидаються відразу ж після застосування. Їх ефекти діють тільки в поточному ходу.

Алексей (25-03-2021 | 18:28)

Простите. По карте "Смещение" я прикрепил фото из правил, но оно видимо не дошло. В правилах нашел следующее "Проклятье. Вы можете распространять эффекты сыгранных вами карт проклятий на своего героя, но свои очки риска
вы всё равно не можете тратить."
Карта Смещение является Проклятьем (значёк слева в углу). Фото ещё раз прикрепляю.
Так, ми ще раз перечитали правила, і ви дійсно праві, тоді цю картку можна трактувати так:
Вона працює на будь-якого гравця, проте якщо ви граєте її самі на себе, то витрачаєте бали ризику будь-якого гравця, окрім вас.
Також, правила розміщення локацій при цьому продовжують діяти, і коли ви зрушуєте карту локації, ви ніколи не можете розмістити локацію або кілька локацій так, щоб з цих локацій не було шляху до входу в підземелля.

Алексей (25-03-2021 | 16:45)

И всё же по карте "Сдвиг" ?.....
Олексію, У фазу злодіянь ви можете грати карти лише на суперників, в тому числі і картку "зсув" і лише при умові того, що в них достатньо балів ризику для розіграшу цієї картки.

Алексей (25-03-2021 | 16:31)


Вопрос по этой карте
Олексію, ця картка грається лише після підготовки за бали слави, її треба викласти на стіл, витративши необхідну кількість очок слави. Після цього карта вважається підготовленою.

Алексей (25-03-2021 | 16:02)

Доброго времени суток!
Спасибо за предыдущий ответ. Ещё вопрос:
- можно ли карты злодеяний играть на себя, речь про "сдвиг"? Могу ли я в свою фазу злодеяний, потратив риск соперника, сыграть такую карту на себя, и перенести себя\свою локацию ближе к нужной мне комнате?
- полагаю, что такую карту нельзя играть на локацию-цель, которя является связующей для другой локации, и если эта другая локация станет в результате переноса локации-цели недоступной, верно?
- Желтая карта сокровищ "Зелье жизни" сначала должна быть подготовлена за очки славы? Или как и синие карты с обозначением "в любой момент и мгновенно" играется с руки, минуя инвентарь?
Спасибо.
Ми завжди раді вам допомогти!:)
У фазу злодіянь ви можете грати карти лише на суперників, і лише при умові того, що в них достатньо балів ризику для розіграшу цієї картки.
Так, ви вірно розумієте, у правилах гри, на 9 сторінці наглядно показано що локації можна міняти лише певним чином, не "ламаючи" карту гри:)
Що до картки "зілля життя" я попрошу вас додати фото картки , оскільки саме зараз гри у нас немає під рукою, а пам'ятати їх усі те ж саме що й запам'ятати імена усіх покемонів:)

Алексей (24-03-2021 | 14:13)

Здравствуйте!
Не могли бы вы уточнить несколько вопросов по правилам игры.
1. Особая способность дварфа - "потратьте 2 славы, чтобы бесплатно провести силовую атаку против соперника, который атаковал вас в этот ход". Когда применяется? В фазе Ответ, чтобы "перебить" вражескую атаку? В фазе Вызов? К кому применяется? К гл.персонажу атакующего игрока или монстру, которым он атакует?
2. Особая способность некроманта - своими словами "за очки славы подчинить себе атакующую тебя нежить и заставаить её атаковать других". Может ли он таким образом "отзеркалить нежить" на атакующего же игрока?
3. Если я проиграл бросок против заблокированной двери, я теряю ход и, ежели больше ходов нет, остаюсь в старой локации и тут же начисляю себе славу\риск исходя из занчений локации? Если да, выполняю ли вновь условия\риски локации?
Доброго дня, Олексію!
Так, здібність дворфа спрацьовує саме у фазі "відповідь", як реакція на атаку ворога у вашу сторону, і застосовується на того супротивника який на вас нападає, і у відповідь на атаку якого ви вирішили використати цю здібність.
Так, некромант дійсно може "відзеркалити" нежить назад у супротивника, в цьому основна сила цієї здібності.
Що до дверей, якщо ви програли кидок проти заблокованих дверей, ви залишаєтесь у локації, знову отримуючи ризик або славу залежно від локації, і проходячи умови чи ризики локації знову.
Дякуємо за ваше звернення, бажаємо вам захоплюючих пригод у гробницї Повелителя Мертвих!

Колюня (17-01-2020 | 22:23)

Игра очень крутая и разнообразная, интересная колода приключений и интересные персонажи
НО, ПОМОГИТЕ КТО НИБУДЬ С ТОЛКОВАНИЕМ ОДНОЙ КАРТЫ, карта называется "Обезвреживание" это карта преимущества, не могу понять принцип свойства карты а именно эту "Х" цену
+ 1 цена
2 компактность
3 не надоедает
4 вариативность
5 красивое оформление
6 весёлый геймплэй
- 1 можно запутаться в правилах))
Доброго дня, Миколо!
Властивість картки "Х" -це вартість застосування ефекту, що дорівнює "х" очок до слави або ризику. В свою чергу, це означає, що гравець сам обирає, скільки заплатити.
Дякуємо за звернення!

Алексей (14-08-2019 | 19:00)

Здравствуйте, на карточке игры стоит количество игроков 1-4, а в описании 2-4. Можете исправить неточность?
Спасибо, исправили.

Алексей (12-07-2019 | 07:23)

Карта пробуждение мертвых расходуешь 5 очков риска и она постоянно действует ? или её надо каждый раз заново активировать ?
уточняем правила...

Павел (09-07-2019 | 12:23)

Хорошо ли играется вдвоем?
Нормально, но мы бы рекомендовали играть бОльшим количеством игроков.

Виталий (26-12-2017 | 19:39)

Когда появится игра?
Добрый день, Виталий. Скорее всего игра приедет после Нового года.

Светлана (13-10-2017 | 21:48)

Сначала хотела купить другую игру. Позвонила консультанту, рассказала, что сомневаюсь, справимся ли мы (маленький опыт игры в настолки). Он посоветовал попробовать более легкие варианты, предложил эту. Я взяла и не пожалела.

Заказ в Славянск доставили быстро. Принесли домой, разобрали коробочку, начали играть: карты хорошие, красочные, печать качественная. Правила сначала листали перед каждым ходом, но круга после пятого втянулись. Все очень понравилось. Играла с братом, ему 13. Хорошо, что взяли эту игру, правила-то несложные, когда их запомнишь; слишком сложное брат бы бросил, да и слишком долго на месте он не усидит. В общем, и взрослым интересно, и непоседливый подросток доволен.
Светлана, мы очень рады что смогли вам помочь) Надеемся что игра сможет радовать вас и ваших близких ещё очень долгое время!

Алексей (05-08-2017 | 08:48)

Все хорошо, но есть один вопрос. Когда играли с друзьями вчетвером, то на этапе злодеяний покидал игру один игрок. Спросите почему? А я вам скажу. В правилах игры не указано какое количество монстров можно использовать против игроков за один ход, по этому все используют максимум. И вот главный вопрос есть ли в самой игре ограничение или его нужно установить самому.
В правилах указано, что при розыгрыше злодеяний Вы можете потратить не больше очков риска, чем есть у атакуемого игрока. Вы не можете закидать игрока монстрами, если у него не хватает очков риска.

Сергей (10-01-2017 | 16:08)

Отличная игра, быстро подготавливается к игре, легкие правила + подробная шпаргалка у каждого игрока, средняя продолжительность игры. Есть пара неудобных моментов при игре именно вдвоем, но правила содержат варианты сглаживающие их. Проблем с картами не наблюдал, качество отличное. Рекомендую к покупке.
Спасибо за комментарий!)

Вадим (09-01-2017 | 12:40)

Гра сподобалася.
+ 1. Компактне пакування;
2. Насичена;
3. Проблем із складовими не було, окрім карт;
3. Медвежук!)
- 1. Всього один рівень карт "героический";
2. Якість карт не дуже, виручили протектори.
Вадим, ми раді що вам сподобалася ця чудова гра)

Показати більше
Аксесуари
Доповнення
Схожі товари
350грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00