Доповнення Дюна. Імперіум: Промокарта Пітер, Радник-Геній

0
код: 8516
Доповнення Дюна. Імперіум: Промокарта Пітер, Радник-Геній
Укр
ДОПОВНЕННЯ

Тип: доповнення, промокарта до гри «Дюна: Імперіум – Безсмертя»
Видавництво: Geekach Games (Україна)
Мова: українська

Нарешті ексклюзивна промокарта Пітер, радник-геній стала доступною для всіх охочих! Це карта типу Тлейлаксу (Tleilaxu) вартістю у 3 екземпляри, яка надає можливість пожертвувати своїм військом, щоб взяти 2 карти для дослідження, а також отримати 1 переконання (persuasion) та 1 бал битви (battle point). Вона належить до доповнення Дюна: Імперіум – Безсмертя (Dune: Imperium – Immortality) та додає нового персонажа — радника Пітера. Його влучні поради допоможуть вам приймати правильні рішення та впевнено рухатись до поставлених цілей. За успішним правителем завжди стоїть геніальний радник.

Шанувальники всесвіту Дюни зможуть використати промокарту як невеличке доповнення для власної колекції, урізноманітнивши своє ігрове дозвілля. Вирушайте разом з Пітером в захопливу подорож піщаними дюнами, використовуйте свої вміння та стратегічні навички, щоб стати вершителем долі у  величному всесвіті Дюни!

   
Увага! Гра Дюна. Імперіум: Промокарта Пітер, Радник-Геній не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Дюна: Імперіум» та доповнення «Дюна: Імперіум – Безсмертя».

Комплектація доповнення «Дюна. Імперіум: Промокарта Пітер, Радник-Геній»:

  • 1 промокарта
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
50грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись