Настільна гра Дюна: Імперіум – Безсмертя (UA) / Dune: Imperium – Immortality (UA)

4    Відео
код: 8133
Настільна гра Дюна: Імперіум – Безсмертя (UA) / Dune: Imperium – Immortality (UA)
кількість гравців
1-4
вік
13+
час гри
60-120
Укр
ДОПОВНЕННЯоплата частинами
 Dune: Imperium — Безсмертя — це доповнення в українській локалізації для культової настільної гри Дюна: Імеріум. Якщо ви гравець у Дюну, то добре знайомі із фракцією Бене Тлейлакс, а доповнення Безсмертя в свою чергу, більше розкриває можливості ваших зв'язків з нею. Dune: Imperium — Безсмертя, додає багато нових механічних особливостей до базової гри, прискорюючи й урізноманітнюючи вже звичний ігролад.

Тип: доповнення до настільної гри «Дюна: Імперіум»
Видавництво: Geekach Games (Україна), Dire Wolf (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

 

Два поля — краще за одне


 З цим доповненням у вас відкривається ціле вікно нових можливостей. Новими картами нікого не здивуєш, але впевнені, що можливість зіграти дві карти замість однієї вже звучить круто. Проте це тільки одна з механік, яку додає Dune: Imperium — Безсмертя. Перше, що впадає в око, так це нове поле, з яким ви будете взаємодіяти протягом гри — поле Бене Тлайлакс. Після того, як ви розмітили це поле поруч з основним, ви також мусите замінити дві карти з колоди Дюна пустельна планета на нові карти Експериментування, а також розмістити свої жетони на новому полі. Тепер кожного разу, коли ви будете активувати карту зі значком експериментів — пересувайте свій жетон вправо по полю. Це буде гарантувати вам безліч нових бонусів.

Зокрема:

  • Комірки містять бонуси, які ви отримуєте одразу перемістившись на них(вони одноразові)
  • На полі присутні також генетичні маркери, по досягненню яких, у вас з'являються нові можливості
  • Один генетичний маркер, наприклад буде гарантувати вам можливість замість скиду відправляти карти на верх своєї колоди, після придбання, проте це працює виключно з картами Бене Тлейлакс.


 Досягнення двох генетичних маркерів (кінець поля), також відкриває вам нову можливість. Тепер, коли ви маєте пересунути свій жетон на полі Бене Тлейлакс, замість цього ви будете брати карту. Окрім одноразових бонусів й можливостей, що активуються досягненням позначок з генетичними маркерами, певні карти будуть мати механіки, що активуються в залежності від кількості досягнених вами генетичних маркерів.

Також на томуж полі Бене Тлейлакс ви знайдете ще один трекер — трекер Тлейлакс, по якому ви будете просуватись активуючи карти із символом Тлейлакс, в цьому випадку це скарабей. Механіки майже такіж самі, одноразові бонуси, що активуються у міру просування, а досягнення кінця трекера, аналогічно з основним полем, гарантує вам отримання 1 Переможного Балу, кожен раз, коли ви маєте просуватись далі.

Дві карти — кращі за одну


 Ми вже згадували про спосіб, який дозволяє вам зіграти дві карти замість однією, пропонуємо познайомитись ближче з новими картами і їх особливостями. Одже, нові карти Тлейлаксу працюють по аналогії з картами Імперіуму. Вам теж потрібно їх викупити, проте тепер за нові “взірці”, які ви отримуєте у міру просування по трекеру Тлейлаксу. Після придбання вони відправляються у ваш скид, окрім випадків, коли ви досягли останньої поділки поля (другого генетичного маркеру). Ці карти мають певні нові особливості, зокрема й механіку прищеплювання. Вона означає, що до однієї цієї карти ви можете прищепити іншу і не обов'язково щоб вона теж мала відповідний символ особливості. Тепер коли ви граєте цю карту, зіграєте обидві. Ця неймовірна механіка потенційно дозволить вам грати сильні комбінації карт, що доволі сильно може прискорити гру в Дюна: Імперіум.


Dune: Imperium — Безсмертя — неймовірно цікаве доповнення, яке додаєбагато нових особливостей до базової версії настільної гри Дюна: Імперіум. Зігравши всього один раз із цим доповненням, ви вже більше не зможете грати без нього. Нові трекери, карти, особливості — усі ці нові можливості чекають на вас у Dune: Imperium — Безсмертя.


Увага! Гра Дюна: Імперіум – Безсмертя не є самостійною грою - це доповнення! Для гри в нього Вам спершу необхідно придбати базову настільну гру «Дюна: Імперіум».

Комплектація настільної гри «Дюна: Імперіум – Безсмертя (UA)»:

  • поле Бене Тлейлакс
  • 8 дерев'яних компонентів гравця
  • 75+ карт
  • 4 жетони атоміксів
  • накладна плитка дослідної станції
  • правила
Додати відгук

Юля (29-12-2023 | 23:56)

Нові комбінації карт змінюють хід гри, нове поле прикольно, але якщо не маєш потрібних карт, то мало переможних очок отримуєш, а ходів багато витрачаєш.
Шкода не додали можливість відбирати союз.
А так це доповнення змінило гру і знову цікаво грати, бо вже почало набридати, хоча це улюблена гра)
+ Корисні інтриги
Збільшилася варіація стратегій
Карти прищеплення класно працюють
Також можна побудувати гарну колоду
- Немає нових персонажів
Не можна відбирати союзи
Доброго дня, Юліє!
З новеньким доповненням дійсно стало грати ще цікавіше та захопливіше:)
Дякуємо за відгук та бажаємо атмосферних партій!

Olena (07-12-2023 | 19:19)

А скільки максимально можно очікувати предзамовлення? Чи якщо півроку очікування, то скасовується замовлення? Або і рік можно чекати?
Доброго дня, Олено!
Загалом передзамовлення не скасовуються і врешті решт клієнти отримують свою гру. Це доповнення мало б приїхали в листопаді, але через страйк на кордоні вона застрягла. Сподіваємося, що в грудні усі нарешті отримають свої довгоочікувані коробочки:)
Дякуємо Вам за терпіння та бажаємо мирного неба!

Максим (24-10-2023 | 10:43)

Добрий день!

Підкажіть, будь ласка, чи є вже більш точна дата поставки цього доповнення?
Доброго дня, Максиме!
За повідомленням видавця, база з доповненням очікується на початку листопада:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

1450грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись