Настільна гра CVлізація / CVlizations

1    Відео
код: 3956
Настільна гра CVлізація / CVlizations
кількість гравців
2-5
вік
10+
час гри
45-60
Укр
   У грі CVлізація ви спробуєте на собі роль лідера племені, намагаючись правити та жити так, аби залишити достойний слід в історії. Щоб досягти своєї мети, вам слід мудро обирати шлях розвитку свого племені, віддавати необхідні накази та слідкувати, щоб з плином часу ваше плем’я рухалось у вірному напрямку, робило потрібні відкриття, застосовувало необхідні інструменти та й взагалі керувалось здоровими ідеями, адже щастя всього народу знаходиться у ваших руках.  

Тип: карткова стратегія
Видавець: Granna (Польща)
Час гри: 45-60
Кількість гравців: 2-5
ВІк: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


 
 У перекладі з латини CV (Curriculum vitae) означає „перебіг життя”, і саме за таким перебігом існування цивілізації вам і пощастить спостерігати в процесі гри у CVлізація.

Гра триватиме три Віки, і та цивілізація, що буде найщасливішою, тобто набере найбільше балів Щастя, отримає горде звання переможця.


 Основними механіками гри є одночасний вибір дій та будівництво і вдосконалення ігрового „двигуна”. Іншими словами, кожного ходу всі гравці обиратимуть по дві карти Наказів, які б вони хотіли виконати. Результативність кожного з них варіюється в залежності від того, скільки гравців обрали однакові накази.

Слід також мати на увазі, що в кожного гравця у руці є 8 карт Наказів (всі комплекти гравців тотожні), і на початку раунду гравці, в порядку черговості ходу, грають одну карту у відкриту, а іншу карту у закриту, таким чином наступні учасники володіють частинкою інформації, які ж карти були обрані. Крім цього, зіграні карти не можуть знову бути активовані до кінця Віку, тобто кожного наступного ходу вибір доступних дій у вас скорочуватиметься, проте збільшуватиметься обізнаність стосовно того, які ж карти Наказів залишились у опонентів.


 Таким чином, якщо у багатьох подібних іграх, де результати дії визначаються кубиком, і вам потрібно сподіватись на його милість, то граючи у  CVлізація ви змушені покладатись на милість суперників.

Після активації карт Наказів ви будете отримувати та маніпулювати ресурсами, та зможете за них купувати карти Ідей, саме які і приноситимуть такі бажані бали Щастя. Також, карти Ідей мають різноманітні ефекти, що не пов’язані із отриманням переможних балів, проте які допомагатимуть вам у процесі гри, дозволяючи здобувати певні ресурси, раціональніше використовувати карти Наказів або навіть змінювати порядок ходу.

  На відміну від багатьох ігор про розвиток цивілізації, що тривають годинами, партія у CVлізація дозволяє повністю прожити пару-трійку віків за 45-60 хвилин, та отримати те ж саме відчуття задоволення від процесу та гарно провести час. А надзвичайно стильні і кумедні ілюстрації радуватимуть око та допоможуть гравцям, що не змогли перемогти, сприймати поразку не так серйозно! 


Комплектация настольной игры «CVлізація»:

  • 90 карт
  • ігрове поле
  • дерев'яна корона
  • дерев'яний шолом лідера
  • 60 дерев'яних маркерів
  • 42 жетони
  • правила гри
Додати відгук

Сергій (02-09-2020 | 09:43)

Чудова гра. Однаково цікаво грати, як у чотирьох так і у двох. Динамічна, розвиває у дитини стратегічне мислення. Залишається однією з найулюбленіших у дітей, навіть після трьох років користування. Всім раджу.
+ Якісні компоненти. Цікава. Не набридає.
- Не знайшов.
Дякуємо!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись