Настільна гра Catan Dice Game / Катан. Гра з кубиками

2    Відео
код: 3962

    Катан – мальовничий та спокійний острів. Відкриті простори та багаті на корисні копалини надра так і приваблюють поселенців збудувати маленьке селище, яке згодом розквітне та перетвориться у великий торговий або промисловий центр. Все у ваших руках, від перспектив паморочиться у голові. І як тільки ви знайшли затишну та безлюдну місцину та розпочали закладати перший фундамент, на обрії виникли постаті чужинців, які також взялися за будівництво. Ну що ж, подивимось, хто з вас впорається краще!

Тип: Сімейна
Видавець: 999 Games (Нідерланди)
Час гри: 15-30
Кількість гравців: 1-4
ВІк: 7+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

   
     Catan Dice Game – невеличка кубикова гра із великої родини ігор про острів Катан та його мешканців. Як і у інших настолках цієї серії, у Catan Dice Game вам доведеться будувати поселення, дороги, міста та наймати хоробрих лицарів. Проте, цього разу у вас не буде загального картонного поля, на якому розміщуються ігрові елементи. Catan Dice Game – це гра із механікою „Roll and Write”, або „Покоти та Напиши”. Кожен гравець отримає своє персональне поле на листку паперу, яке зображує острів Катан. До слова, таких листків у комплекті досить багато і їх вистачить надовго, не говорячи вже про те, що вони містять зображення острова на обох сторонах.  Споруджені будівлі та найманців гравці позначатимуть на цьому полі. Звісно, для створення будівель вам будуть необхідні ресурси, які можна отримати викинувши відповідні значення на спеціальних кубиках. У вас буде змога тричі перекинути небажані результати, кожного разу залишивши потрібні ресурси. Після закінчення будівництва об’єктів вам будуть нараховуватись переможні бали, які ви занотовуватимете на своїх полях. Така проста, але захоплива та азартна механіка допоможе за пів годинки повністю розбудувати персональний острів та стимулює гравців змагатися у своєрідній гонці, пробуючи різні стратегії та тактичні ходи, у залежності від отриманих результатів на кубиках.

Окрім цього, для Catan Dice Game передбачено режим для гри соло, отже, коли у ваших друзів не буде змоги приєднатися до вас, або якщо вам закортить зіграти швиденько гру наодинці, то такий варіант стане вам у пригоді.

  


     Компактний розмір дозволить покласти гру у кишеню та завжди мати її під рукою, а симпатичні гральні кубики із зображеннями ресурсів додадуть приємних тактильних відчуттів до загального позитивного враження від кожної партії у Catan Dice Game.

Комплектація настільної гри «Catan Dice Game»:

  • 6 кастомних кубиків
  • 1 блокнот з кольоровими двобічними картами території Catan
 
Додати відгук

Максим (27-04-2020 | 19:42)

Ан-нет, совесть ещё в чести. Позвонили, предложили варианты помощи. Молодцы !
Но, как говорил Юлиус Фучик:"Люди, будьте бдительны!"
+ Быстро среагировали, но...
- ...немного поздновато.
Еще раз приносим свои извинения.

Максим (25-04-2020 | 10:44)


Заказ 316017 - заказывал эту игру именно, на кубиках, в наличии была. Но прислали карточную версию этой игры. Так что, дорогие клиенты, неизвестно что могут прислать. Жульё ! Да отсохнет Ваш игровой посох !
P.S. фото игры, что прислали присылаю.
+ Красивая коробка.
- Вариант этой игры на КУБИКАХ лучше.
Максим, добрый день.
Просим прощения, видимо, при упаковке допустили ошибку, так как эти игры одинаково стоят.
В ближайшее время с вами свяжется менеджер.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись