Новорічні настільні ігри блеф

Скинути всі Блеф Є в наявності вул. І.Франка
Фільтри
за рейтингом
за ціною ↑за ціною ↓за коментарямиспочатку новіза ім'ямзнижка ↑

Ціна на новорічні настільні ігри блеф

Товар Ціна
Діма 850 ₴
Це не ковпак 545 ₴
Згорів сарай – гори і хата 899 ₴
  • Максим21.04.2025
    Чудова гра на запам'ятовування та блеф. Однаково добре грається на будь-яку вказану кількість гравців. Гнучкі правила дозволяють зробити гру трохи легше або складніше, а також змінити тривалість партій. Чудово грається як з дорослими, так і з дітьми.
  • Анастасія02.11.2024
    Гра дуже класна, кооперативна та цікава. Але незрозуміло до кінця скільки карт спогадів має бути у колоді, якщо грає 5-8 людей
    Тобто в правилах написано, що завжди має бути 30 карт в грі, таким чином виходить, що якщо грає 5 та більше людей, то будуть люди які ніколи не розіграють слово.
    Це якось дивно, що колода спогадів містить завжди 30 карт незалежно від кількості гравців
  • Максим11.05.2025
    Це не ковпак — це така проста, але чомусь дуже підступна гра на пам’ять і блеф. Ти сидиш, передаєш картки один одному і намагаєшся згадати, що в тебе на столі. Але прикол у тому, що все плутається дуже швидко — особливо, коли хтось починає "помилятись спеціально". Спочатку думаєш: "Та що тут складного?" — а через 5 хвилин вже в тебе очі на лобі й ти вручаєш другові сосиску, думаючи, що це цукерка.
  • Світлана29.06.2024
    Гра - чудова :) і це любов з першого погляду )
    Дуже подобається, що кожного разу гра по новому розкриває і себе і гравців, тож не набридає) художнику і людині яка добирала слова для карток окреме браво) буду брати протектори, щоб зберегти гру надовго)
  • Марія30.12.2024
    Спочатку мені не дуже сподобалася ця гра суто візуально - чорно-білі картинки, трохи схематичні та дивні, а також тематика психічного розладу, але коли я зіграла, виявилося, що гра насправді дуже цікава та весела. Ілюстрації неоднозначні, їх можна трактувати по-різному, і варіантів тут ще більше, ніж, напр., у "Діксіті". Тим, хто буде грати за Діму, раджу не палитися та не видавати себе, мінімально впливаючи на хід подій - зазвичай компанія сама все провалить, можна навіть особливо нічого для цього не робити)
    Гра незвичайна, хочеться після партії обговорювати її, згадувати смішні моменти. Вона не залишає байдужим. За віком я радила би гру тільки для дорослої компанії (18+, зважаючи на еротичний контент). З родиною чи з колегами я би не грала, тільки з друзями.

ХІТи продажів

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 7% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись