Правила гри Саботер / Шкідник / Saboteur

228
код: 308

3-10

8+

20-45

6.57
ТОП
 • 4.8 (954 відгуки про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.


Настільна гра «Саботер»: війна гномів у розпалі

 
 
Сьогодні ви казкові гноми: хтось золотошукач (справжній прихильник скарбів), а хтось саботер (злий пустун, який заважає іншим). Суть гри така, що кожна з груп має бути крутішою за іншу. Вам потрібно виконати своє завдання і отримати за це винагороду. Золотошукачів завжди більше, ніж саботерів, але хто є хто, вирішить доля.
 
Перед тим, як грати у «Саботера», розділіть карти за типами. Основні з них — це карти шляху і дії, а також є самородки і гноми. Що саме робити з картами, читайте в інструкції на нашому сайті. Повірте, там є деякі нюанси і тонкощі, про які потрібно знати.
 

Особливості ігрового процесу

 
Хід кожного гравця — викладання на стіл карти за картою. Таким чином ви додаєте нову частину лабіринту, направляєте дію на іншого гравця або викидаєте карту і пропускаєте хід. У кожної карти своє призначення:
 
 • карти шляху формують безперервну доріжку від стартової точки до карти мети;
 • карти дії представлені такими заходами, як бунт, ремонт, розвідка, обвал;
 • пропуск ходу — будь-яку карту можна викинути, не показуючи її зміст іншим учасникам.
 
Раунд гри «Саботер» закінчується за умови, що вже сформований безперервний ланцюг мінімум з 7 карт, і він досягає тієї чи іншої карти мети. Якщо ви перегортаєте карту і бачите перед собою камінь, то про завершення раунду і не мрійте — гра триває. Правила гри говорять ще й про те, що раунд підходить до фіналу, коли в колоді немає карт.
 

Що потрібно робити в кінці кожного раунду

 
Отже, раунд закінчився, і всі гравці відкривають карти. Це потрібно для того, щоб нарешті дізнатися, хто — гном-золотошукач, а хто — гном-саботер. Так, прийшов час розставити всі крапки над Ї. Диверсантом може бути навіть той, про кого ви абсолютно не здогадувалися.
 
Другий важливий крок у кінці раунду — поділ здобутого золота. Всі карти зі скарбами дістаються учаснику, який досяг головної мети. Він має право взяти собі найбільш цікаву карту. Далі вони передаються іншим гравцям проти годинникової стрілки, і кожен бере собі одну карту. В цьому заході не приймає участь саботер, а триває він до тих пір, доки усі картки не будуть розібрані. Розподіл карт не обов’язково має бути рівномірним.
 
Якщо золотошукачі так і не дійшли до фінальної карти зі скарбами, значить вони зазнали невдачі. За ігровим столом знаходиться один саботер? Він отримує 4 самородки. Двом або трьом саботерам дістається по 3 золотих самородки. Чотири саботери беруть по 2 скарби.
 

Нові раунди і кінець гри

 
Коли багатства повністю поділені, учасники настільної гри Saboteur із задоволенням і з ще більшим азартом рухаються далі:
 
 • карти «Початок» і «Кінець» повертаються на колишні місця;
 • ролі учасники виконують ті ж самі;
 • карти «Дій» і «Шляхів» перемішуються і використовуються заново.
 
Ті, кому дісталися карти «Золотих самородків», зберігають їх на столі. Ходити починає той гравець, який сидить по ліву руку від людини, котра зробила останній хід у попередньому раунді.
 
Триває гра всього 3 раунди. Після їх завершення всі гноми беруть до рук свої карти скарбів і підраховують кількість золотих самородків. Перемагає щасливчик, якому вдалося заробити максимальну кількість дорогоцінного металу.
 
Іноді трапляється так, що на першому місці опиняється відразу кілька людей. Що робити? Розділити лаври першості між чемпіонами. На вершині Олімпу місця вистачить усім.
 
Мінімальна кількість гравців у Saboteur — 3 людини, максимум — 10 учасників. Сідати за ігровий стіл можуть усі бажаючі, старше 8 років.

Хочете більш детально ознайомитися з правилами гри Saboteur? Просто перейдіть за посиланням.
 
 
245грн.

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00