Stonesaga - UA

0    Відео
код: 8821
Stonesaga - UA
кількість гравців
1-4
вік
13+
час гри
60-120
Укр

В далекій відчуженій долині, серед загадок та безжальних монстрів немає місця для слабаків. В жорстких умовах кожен житель долини мусить зробити правильний вибір для виживання свого покоління та продовження роду. Настільна гра Stonesaga надає гравцям можливість отримати цікавий досвід гри за декілька поколінь персонажів, які будуть постійно зіштовхуватись із задачами вирішення нових потреб свого покоління, безперестанним навчанням та удосконаленням не тільки своїх навичок, але й обладнання. Гра, яка може стати хітом багатьох ігрових вечорів, завдяки цікавим механікам та захопливому світу гри.

Тип: кооперативна, фентезі
Видавництво: Ігромаг (Україна), OOMM Games
К-сть гравцiв: від 1 до 4 гравців
Час гри: ~ 60-120 хвилин
Вiк: від 13 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Настільна гра Stonesaga — це кооперативна гра у фентезійному сетингу виживання в доісторичній епосі, з легасі кампанією. Також в даній грі присутня цікава механіка удосконалення ігрових елементів. Кожна партія гри відкриватиме для 1-4 гравців можливість подолати певний виклик — складну перешкоду, удосконалити життя одного покоління персонажів. Гра має ефектні компоненти, що є чудовим доповнення до загального захоплення від гри.

Коротко про підготовку до гри 

Для першої гри гравці повинні скористатись окремим посібником швидкого старту. Для наступних ігор за певними правилами потрібно обрати «виклик, який буде  загрожувати суспільству» у цій ігровій сесії.

Карта виклику поміщається посередині ігрового поля, до цієї картки додаються, усі інші запропоновані карти цілей, які активуються за певними правилами їх типу. Усі гравці читають мету виклику та діють згідно з інструкціями на звороті.

На ігрове поле в лоток ландшафтів також потрібно помістити початковий тайл та ще два тайли, які відповідають місцевості, яка прилягає до початкового гексу. Кожен гравець розміщує свого персонажа на початковий гекс, а у разі продовження гри також може розмістити в будь-якій місцевості з форпостом. І звичайно потрібно вибрати персонажа та всі його ігрові атрибути.

Коробка настільної гри Sotnesaga | Ігромаг Україна

Дещо про правила гри Stonesaga

Кожна сесія гри Stonesaga це перегони на проходження вибраного набору виклику та цілей, до того як рівень активності суспільства в долині стане занадто високим для виконання дій перед початком зими.

Ігрова сесія складається з декількох раундів, під час яких гравці виконують дії протягом денної фази та відпочивають, щоб відновити енергію під час нічної фази.

У грі немає фіксованої кількості раундів, але рівень активності групи неминуче зростатиме, зрештою доводячи гру до завершення, навіть якщо персонажі ще не досягли цілей, поставлених у їхньому виклику.

Фаза Дня 

Кожну фазу дня учасники по черзі змушують своїх персонажів виконувати дії. Кожна дія Дня має вартість енергії. Гравець пасує, якщо його персонаж не може виконувати більше жодних дій або просто не хоче. Коли всі гравці спасували, денна фаза закінчується. Персонажі можуть виконувати дії в будь-якому порядку протягом денної фази, але жоден персонаж не може виконувати дві або більше дій поспіль, якщо всі інші персонажі не спасували.

Фаза Ночі 

У нічній фазі гравці певним чином відновлюють свою енергію, отримують їжу та воду, перевіряють свою сумку для видалення інвентарю, який там не вміщується, а також швидкопсувної їжі. В цю фазу також можна виконувати спеціальні нічні дії, якщо вони доступні.
Також для тих гексів, на яких є принаймні один персонаж потрібно зіграти нічну карту. В результаті розв’язання завдання також підвищується  рівень активності, який наближає до кінця гри.

Збереження результатів до наступної гри

У грі є журнал куди на початку гри та наприкінці записуються інформація та вказівки по грі. Також самі гекси долини зберігаються до наступної гри. Кожен персонаж може отримати до 5 карток предметів та матеріалів. В грі присутній цікавий елемент «Стіна первинної печери», на якому можна проілюструвати певні важливі події та історію народу.

Що ж із legacy та solo?

Цікавою варіативністю легасі гри Stonesaga  є можливість грати одну кампанію різними ігровими групами, а також безперешкодно переходити між групами. Ігрові компоненти, звично для всіх легасі ігор, змінюються, однак жоден з компонентів не знищується назавжди.

В цій грі присутні різні варіанти соло режимів, зокрема один, який передбачає гру за кількох персонажів одночасно. Також є «хардкорний» соло режим, де гравець керуватиме лише одним персонажем, а зміна ігрових правил безпосередньо впливатиме на різні аспекти гри.

Чи варто купити настільну гру Stonesaga 

Настільна гра Stonesaga українською охоплює широку аудиторію любителів командних ігор на виживання, легасі, ігор чи просто любителів побудови цивілізацій. Ця гра може стати певним відкриттям того чи іншого жанру або механік. Приємний вечір в компанії чи соло гарантовано з грою Stonesaga.

Комплектація настільної гри «Stonesaga»:

  • Комплектація уточнюється 
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись