Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
575 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
1 оценка

Кров та лють: Органайзер (Blood Rage: Organaizer)

Аксессуары

Тип: аксесуар для настільної гри Кров та лють (BloodRage)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 299 х 299 х 100

Органайзер це дуже корисний і зручний аксесуар практично для будь-якої великої настільної гри. Він дозволяє в лічені хвилини підготувати ігрову партію і розкласти компоненти на столі.

    Цього разу ми пропонуємо вам органайзер для однієї з найцікавіших настільних ігор - «Blood Rage Кров і Лють». Незважаючи на те, що всередині коробки компоненти зібрані в менші коробки, а мініатюри укладені в спеціальні лотки, це аж ніяк не найзручніше рішення, оскільки одягнувши карти в протектори ви не зможете помістити їх в окремий відсік. Лотки для мініатюр зроблені з тонкого пластику і ненадійні.
 

    
    Купуючи наш органайзер ви отримаєте якісний аксесуар, виконаний з дерева. Всі деталі вирізані використовуючи лазерні технології, і відмінно стикуються одна з одною. Для мініатюр, жетонів, фішок і карт в органайзері передбачені окремі відсіки. Таким чином ви зможете швидко підготуватися до гри, а після партії швидко і зручно зібрати компоненти назад в коробку. Насправді важко переоцінити корисність цього аксесуара, тому не витрачайте час, замовляйте органайзер для «Blood Rage Кров і Лють» і грайте із задоволенням!


До складу набору «Blood Rage: Органайзер» входить:
 – деталі органайзера
 – інструкція
Придбати набір «Blood Rage: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
575 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Кров та лють: Органайзер

1. Олександр (16-07-2017 | 20:55)

Владислав, в органайзері є вільні місця, а саме - коробка для 5-го клану (5th Player Expansion) + в кожній коробці клану по два місця, які, як я розумію, можна використати для фігурок з Mystics of Midgard. Плюс є ще окрема коробочка на 8 фігурок, туди мають влізти фігурки з Gods of Ásgard. Місця під ексклюзиви з KS нема.

З приводу самого органайзера - він досить таки зручний, та погано що мініатюри ніяк не закріплені там, відповідно коробку треба буде тримати завжди горизонтально і не перегортати її ні в якому разі. Я, правда, планую на бази мініатюр магніти наклеїти щоб вони тримались.
Складати органайзер було дуууууже боляче для пальців. Усі деталі дуже щільно входять одне в одну. І постійно було таке відчуття що зараз уся ця конструкція розламається. Декілька шматків таки відлетіли. Правда у зібраному стані усі окремі коробочки тримаються зібраними дуже класно, ніяких люфтів.
+ + Зручний
+ Коробочки міцні
+ Є місце під доповнення
+ Ідеально вліз в коробку з англійської версії Blood Rage
- - Неадекватна ціна
- Дуже важко збирати
- Мініатюри не закріплені в коробочках

2. Владислав (16-07-2017 | 17:20)

Кто брал - допы войдут в органайзер?
Согласен с предыдущим отзывом на 1000%. Цена заоблачная.

3. Андрій (13-07-2017 | 20:36)

Органайзер з вигляду ідеальний! І зручний. Але ціна... Це дуже дорого.. Я розраховував на гривень 400-450 ( це з врахуванням знижки 12%)
+ +вигляд
+ розкладка партії зменшиться в рази
+ зручність
- ціна. Дуже і дуже висока...
Ответ от DesktopGames:
Уточним у производителя.