Настільна гра Жах Аркгема / Arkham Horror

71
код: 77

1-8

12+

90-180
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільна гра - Arkham Horror    Місто зустріло мене непривітно. Злі обличчя, квакаючі голоси та похмурі погляди лякали. Погоня… Мене хочуть вбити за зайву цікавість. За те, що «чужинець». Я знаю, мені ніколи не вибратися звідси живим… Що зі мною буде? Пристрелять як собаку чи вчинять як з тим бідняком, який місяць виє і стогне в своїй камері? О, це не люди! Не знаю, скільки ще витримаю. Нерви здають, сили закінчуються…

Настільна гра "Жах Аркгема (Arkham Horror)" - Ласкаво просимо в царство страху!


Тип: Містика і жахи
Видавець: Fantasy Flight Games
Час гри: від 90 хвилин
К-сть гравців: від 1 до 8
Вік: від 12
Мова: російська

Завантажити правила 3-ї редакції до гри Жах Аркгема (Arkham Horror) Рос. Завантажити виправлення правил 3-ї редакції до гри Жах Аркгема (Arkham Horror) Рос.
Завантажити правила до гри Жах Аркгема (Arkham Horror) Eng.

 

    В невеликому містечку Аркгемі, який схематично подано на ігровому полі, відбуваються страшні та загадкові речі. Кожного дня з відкритих в інші світи брам з'являються монстри, росте паніка, закриваються магазини, з міста тікають люди і, зрештою, сам Древній може прокинутися і зруйнувати не лише Аркгем, але й увесь світ.

   Чудово оформлене ігрове поле, картки гравців, монстрів та інші ігрові приладдя занурюють нас в атмосферу провінційного американського містечка 30-х років минулого століття.

   В чому ж полягає “Жах Аркгема”? Перед початком гри розкладається ігрове поле, на яке в певних місцях викладаються фішки підказок, які по-різному використовуються в процесі гри і позначають отриману дослідниками інформацію про боротьбу з загарбниками.

Всім гравціям дається по листку дослідника, на яких позначені основні характеристики персонажа, рівень його витривалості і свідомості, початкове майно персонажа, фокус (величина, яка визначає зміну характеристик) і також описані унікальні вміння дослідника та його історія. Коли дослідник не може впоратися з монстом чи іншими страшиними подіями, з якими він може стикнутися, він може втратити бали "витривалості" чи "свідомості", а якщо вони опустяться до нуля, дослідник або зійде з розуму, або втратить свідомість, а в найгіршому випадку може опинитися в місці поза часом і простором.

 


    Як говорилося раніше, гравець бере на себе роль одного з шістнадцяти дослідників. Кожен персонаж має різні показники навиків, здоров'я (фізичного і ментального), а також володіє унікальними здібностями і предметами.

Навиків в грі шість:

 • Швидкість – як швидко Ви пересуваєтесь.
 • Потайливість – як добре Ваш персонаж вміє ховатися від переслідувачів.
 • Бій – як добре Ваш персонаж вміє битися.
 • Сила волі – наскільки Ваш персонаж енергійний і готовий до битви. Крім цього, за допомогою даного навику проходить тест на Страх.
 • Знання – наскільки добрі знання Вашого персонажа в сфері містики.
 • Удача – она и в Африці удача. Дуже корисна під час мандрів.

   В часі своїх мандрів по місту гравці будуть знаходити не лише корисні предмети, а й різних створінь, які лізуть з Брами між нашим виміром і Країною Снів. Створіння треба вбивати, а Брами закривати або запечатувати. 


   Опинившись в Аркгемі, монстри починать пересуватися по місту, і дослідники повинні або битися і знищувати монстрів, або намагатися уникнути відкритої конфронтації і просковзнути повз монстра, щоб він нічого не помітив (у випадку якщо монстр надто небезпечний для дослідника). Гравець може перед початком свого ходу пересувати повзунки своїх парних вмінь. Наприклад: знехтувати швидкістю щоб збільшити значення потайливості чи підвищити силу, зменшуючи волю, або ж покластись на знання, а не на удачу. На певних локаціях можна купити або обзавестися корисними вміннями, які допомагають дослідникам здобути перемогу. В рух йде все: зброя, артефакти, древні манускрипти, заклинання, гроші... Також до дослідників приєднуються прихильники - другорядні персонажі, які небайдужі до долі світу. Коли дослідник зіштовхується з монстром, він спочатку проходить перевірку на страх, в залежності від відповідної характеристика втачає чи не втрачає бали свідомості, а потім б'ється з монстром. Досліднику потрібно викинути певну кількість "успіхів" (успіх - це "5" чи "6" на шестигранному кубику), щоб перемогти. Також дослідник може бути проклятий чи благословлений і тоді уміхи - це вже інші числа. "4","5","6" - у випадку благословіння і лише "6" у випадку прокляття. Кожного разу, щоб закрити ворота, досліднику доведеться заходити в них і проходити через інші виміри та світи. Досліджуючи дві області іншого світу, дослідник повертається в місто і може закрити і навіть запечатати Браму. У вмпадку закриття він лише відстрочує на деякий час появу в цій локації нових брам, а у випадку запечатування – назавжди перекриває монстрам прохід в Аркгем через цю локацію.

В глобальному плані гравці протистоять не орді монстрів, а їх повелителю – одному з Древніх. В грі їх вісім: Cthulhu, Yig, Azathoth, Ithaqua, Shub-Niggurath, Yog-Soggoth, Hastur, Nyarlathotep.

   


   Якщо узагальнити, то гра - надскладна і неймовірно цікава хорор-головоломка, яка повністю передає «лавкрафтовську» атмосферу. Опам'ятатися і розігратися Вам не дадуть! З перших же моментів гри почнеться хаос! З усіх щілин полізуть монстри, Ви почнете сходити з розуму і втрачати свідомість, а часу до пробудження Древнього з кожним ходом залишається, як в страшному фільмі жахів, все менше. Всім прихильникам творчості Лавкрафта гра строго обов'язкова для придбання. Те ж стосується і любителів ігор, побудованих на кооперації гравців, а також тим, хто просто любить захоплюючі страшні пригоди, які заставляють серце пропускати удар.
Комплектація настільної гри Arkham Horror (Жах Аркгема)

 • 1 ігрове поле
 • 16 листів персонажів
 • 16 жетонів персонажів на підставках
 • 5 шестигранних кубиків
 • 196 фішок статуса персонажів
 • 198 карт персонажів
 • 8 листів Древніх Богів
 • 20 фішок долі
 • 180 карт Древніх Богів
 • 60 маркерів Монстрів
 • 16 маркерів Порталів
 • Правила гри

   Придбати настільну гру «Жах Аркгема (Arkham Horror)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Bird (14-04-2020 | 23:11)

А стоит ли вообще ждать поставки данной игры ? Или её уже больше не будет ?
Спасибо за ответ
Добрый день! Данная игра снята с производства. Советуем обратить внимание на её идейных последователей: Древний Ужас, Особняки Безумия 2-я редакция, Ужас Аркхэма Карточная игра и Ужас Аркхэма 3-я редакция.

Олексій (01-11-2019 | 12:10)

Дуже крута якісно виконана атмосферна гра з величезною кількістю компонентів, поціновувачам пана Лавкрафта маст хев!) Поки що жодного разу не вдалося перемогти, але спроби ще будуть!)
П.С. Магазин Десктопгеймс - ви як завжди на висоті!)
Хочу також отримати фанатський faq - можливо так буде легше освоєння правил.
+ - якість виконання
- кількість компонентів
- атмосферність
- реіграбільнітсь
- - новачкам в настолках важко заходить освоєння правил
Олексій, дякуємо за відгук! Переможних вам партій!

Мор (09-01-2019 | 15:13)

Уже известно, когда будет локализация третьего издания?
Здравствуйте, Мор, на данный момент сведений о локализации не поступало.

Олександр (05-01-2019 | 22:46)

Гарна якість усіх компонентів, сама гра просто супер! Прошу теж вислати faq від спільноти фанатів на пошту, якщо це не буде занадто складно. Чи очікуєте найближчим часом цей органайзер - https://desktopgames.com.ua/arkham-horror-org.html ?
+ Цікава та атмосферна гра у всесвіті Г.Ф. Лавкрафта.
- Довге очікування свого ходу
Відписали Вам на пошту з приводу faq. А органайзер очікуємо у другій половині січня.

Celt (14-12-2018 | 11:41)

Отличная игра, но можно и мне, как и faq по игре на почту?
А еще лучше - припиньте его к описанию.
Спасибо!

Вышел третий, надо брать...
+ Одна из лучших игр по вселенным Лавкрафта
- Надо много времени на партию
Конечно можно) Проверяйте почту!

Тарас (11-11-2018 | 23:25)

Найкращий амері-треш з всього, що бачив. Багато компонпонентів, гра яка ніколи не похожа на поппредню. Брав в маг. Доповнення "Король в жовтому", супер. Доставка швидка, реакламації розглядають швидуо... Перше рекомендую гру, особливо хто любить Лавкрафта. Гра атмосферна, насичена... Рекомендую всім.
Дякуємо, Тарас)) Чекаємо вас у себе в гостях)

Oleksii (06-10-2018 | 22:20)

Доброго дня.
Отличная игра, но как по мне слишком замудренно оформленые правила. Когда в прошлый раз был у вас в магазине продавец (имени не помню), сказал что фанатское сообщество создало отличное faq по игре, с которым полностью миняется от нее впечатление.
Если есть подобное чудо, могли бы вы дать на него ссылку.

Спасибо.
+ Отличная игра
Отмосферная
- Длинный промежуток между ходами
Можно проиграть за 30 мин, а выгра ь только 4 часа+
Доброго дня, Олексій! Відправили вам на пошту)

Сергей (13-04-2018 | 14:45)

Игра отличнейшая! Одна из самых атмостферных и глубоких.
Спасибо вам за комментарий!

Николай (12-04-2018 | 10:12)

Лучше брать по дополнительному пакетику протекторов, потому что попадаются узкие, и может не хватить на все карты
Мы заменяем все бракованные протекторы, заменим и Вам, обращайтесь! :)

Кирилл (18-03-2018 | 13:14)

Здравствуйте. Напишите пожалуйста ещё раз, как определить самое новое издание?
Например есть игра на ней сзади написано Дата изготовления 30.08.2016, но с переди нет надписи - Новое издание или Исправленное издание.
У нас сейчас в продаже версия игры напечатанная 3.08.2017 - это самый свежий тираж игры на данный момент.

Владислав (16-03-2018 | 12:47)

Подскажите пожалуйста точный размер листов древних и сыщик?
Размер листов 127*178мм.

Ян (15-03-2018 | 08:36)

Протекторы на большие карты не подходят,узкие
Возможно попались бракованные, если есть возможность заходите к нам для обмена протекторов.

Виктория (04-03-2018 | 13:30)

Четыре часа разбирались как в это играть, и уже несколько дней не получается остановиться - затягивает! Вдвоем играть понравилось даже больше, чем втроем или вчетвером, но это все уже на любителя.
+ Все, чего нет в минусах :)
- Предложенные протекторы подошли только маленькие, в большие не влазят карточки :(
Мало кубиков, готовьтесь доставать их с других настолок (мы с мертвого сезона брали, там много :) )
Добрый день, Виктория. Спасибо за ваш комментарий)

Артем (10-12-2017 | 18:45)

Когда можно ожидать?
Пока информации нет.

Денис (13-05-2017 | 18:05)

Слышал много про эту игру, решил тоже приобрести.
Подскажите, с чего начать играть в эту серию настолок?
Это самая основная часть я так понимаю к которой потом докупаешь дополнения? В каком порядке их стоит покупать?
Да, Денис, это базовая версия игры.

Показати більше
Аксесуари
Доповнення
Схожі товари

  33 відгуки Elder Sign

Знак Древніх

999 грн.очікується

1-8

13+

60-120
Eng

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00