Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
799 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Arkham Horror The Card Game: The Dunwich Legacy (Жах Аркхема карточна гра: Спадщина Данвіча)

АксессуарыДополненияПохожие товары
Деякий час тому, з містечка Данвіч стали надходити тривожні звістки. Дивні зникнення людей, моторошні жертвопринесення і потойбічні звуки до смерті лякали місцевих жителів. Група вчених на чолі з професором Армітежем невтомно вивчали древні книги і манускрипти, намагаючись визначити, що за зло огорнуло Данвіч ... Їм без сумніву стане в нагоді будь-яка допомога ...

Тип: доповнення до настільної гри Arkham Horror The Card Game
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 60 до 90 хв
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 2
Вiк: від 14
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «Arkham Horror The Card Game: The Dunwich Legacy» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Arkham Horror The Card Game ».
 

«The Dunwich Legacy Expansion» - це перше делюкс доповнення до нової Живої Карткової Грі «Arkham Horror The Card Game ». Пригоди в світі міфів Г.Ф. Лавкрафта тривають. «The Dunwich Legacy Expansion» відкриває нову кампанію двома квестами: Extracurricular Activity і The House Always Wins.
 

Повністю ж, кампанія складається з восьми квестів, шість з яких можна придбати у вигляді окремих міні доповнень.
 

У «The Dunwich Legacy Expansion» ви знайдете п'ять нових дослідників, готових долучитися до боротьби зі світовим злом, нових союзників, зброю, речі, події і локації, які безсумнівно знадобляться вам у вдосконаленні колоди свого персонажа.
 

Вам будуть протистояти небачені раніше монстри, а сюжет квестів принесе багато цікавих і несподіваних поворотів.

«The Dunwich Legacy Expansion» відмінне і вкрай цікаве продовження прекрасної гри, глибока атмосфера якої, помножена на приголомшливі ілюстрації не залишить жодного любителя якісних настільних ігор байдужим.

До складу настільної гри «Arkham Horror The Card Game: The Dunwich Legacy (Жах Аркхема карточна гра: Спадщина Данвіча)» входить:
 – 156 великих карт
 – 5 маленьких карт

Придбати настільну гру «Arkham Horror The Card Game: The Dunwich Legacy (Жах Аркхема карточна гра: Спадщина Данвіча)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
799 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Arkham Horror The Card Game: The Dunwich Legacy


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..