Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
359 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Arkham Horror The Card Game. Carnevale of Horrors (Жах Аркхема. Карткова Гра. Карнавал Жахів)

Дополнения
Весела, заводна музика, дзвінкою луною розлилася по вулицях Венеції. У сутінкове небо злетіли феєрверки, розмальовуючи вечір яскравими фарбами. Численні атракціони, кольорові кульки, барвисті стрічки на гондолах. Все навколо говорило про свято. Вуличні торговці продавали солодощі, іграшки та сувеніри, навперебій закликаючи покупців до себе в крамницю. Відвідувачі карнавалу, як і належить, носили різні маски. Веселощі були в самому розпалі, ніхто не міг і припустити що незабаром трапиться дещо жахливе. За деякими масками ховалися ті, хто прийшов зруйнувати карнавал. Чорні думки поглинули їх розум. І раптово в сам розпал свята несамовитий крик розірвав іддилію і пробився крізь музику ...

Тип: карткова, жахи Лавкрафта
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 60-120
Кiлькiсть гравцiв: 1-4
Вiк: 14+
Мова: англійська


​    «Arkham Horror: The Card Game. Carnevale of Horrors »це нове окреме доповнення до карткової грі Arkham Horror: The Card Game. Це доповнення не відноситься до кампаній основної гри. Замість цього воно пропонує гравцям нову пригоду, яку можна розіграти в проміжку між місіями кампанії. Набратися досвіду, та й просто зіграти в цікавий і захоплюючий сценарій.

​    Цього разу великий Венеціанський Карнавал виявився в смертельній небезпеці. Поплічники древніх, одягнувши маски змішалися з натовпом. Але прибули вони сюди аж ніяк не для святкування, і незабаром перші вбивства вразили карнавал. Час грає проти вас. Вам потрібно якомога швидше викрити поплічників і дати бій злу. Ситуацію ускладнюють маски, адже під ними можуть ховатися як добропорядні люди, так і вороги. Чи зумієте ви врятувати Венеціанський Карнавал, запобігти новим вбивства і захистити людей? Зіграйте в цей сценарій, і дізнаєтеся!

​    У коробці ви знайдете 62 нових карти, серед яких новий сценарій, задуми, карти сюжету, ворогів та інше. Відмінна пригода, з чудовим сюжетом, вона безсумнівно припаде до душі шанувальникам Лавкрафта, міфів Ктулху, любителям загадок і розслідувань. Вкотре FFG здивувало нас глибиною опрацювання світу і атмосфери в картковій грі.

​    Звертаємо Вашу увагу що для гри в це доповнення Вам знадобиться базова гра Arkham Horror: The Card Game.

До складу настільної гри «Arkham Horror: The Card Game. Carnevale of Horrors» входить:
 – 62 карти
 – буклет з описом сценарію

Придбати настільну гру «Arkham Horror: The Card Game. Carnevale of Horrors» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
359 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Arkham Horror The Card Game. Carnevale of Horrors

1. Владимир (08-09-2017 | 09:38)

когда будет ?
Ответ от DesktopGames:
Ориентировочно ждем в октябре.