Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
2549 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch (Гра Престолів. Катан: Братство Варти)

Брати! - голос Лорда-Командувача Мормонта луною відбився від стін стародавньої фортеці. Я зібрав вас тут, щоб зробити важливе оголошення! Ось уже багато років я веду вас всіх за собою. Ви славно служили мені і Нічній Варті, але я вже старий, і відчуваю, що з кожним днем ​​мені все складніше виконувати обов'язки Лорда-Командувача. Тому я вирішив призначити свого наступника. Ви всі славні і хоробрі мужі! І мені дуже складно вибрати найбільш гідного, однак після довгих ночей роздумів, я прийняв рішення. На південь від стіни лежать великі землі, відомі вам під назвою Дар. Вам належить налагодити там видобуток лісу і руди, забезпечити поставку ресурсів і провізії в Чорний Замок, будувати дороги, селища і фортеці, і звичайно ж захищати стіну від Здичавілих. Таким чином ми не тільки визначимо кращого кандидата на посаду Лорда-Командувача, але також зміцнимо позиції Нічної Варти на Півночі. До справи, Брати, до справи!

Тип: стратегія
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 60
Кiлькiсть гравцiв: 3-4
Вiк: 14+
Мова: англійська


 «Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch» - це нова стратегічна настільна гра, для 3-4 гравців, яка об'єднала в собі популярну настільну гру Колонізатори з не менш популярною фентезійною сагою - «Пісня Льоду і Полум'я».
 


 Багато років тому Старки передали Нічній Варті в безоплатне користування Дар - величезні землі, які лежать на південь від Стіни. За сюжетом гри, Лорд-Командувач Мормонт, готується скласти з себе повноваження командира Чорного Замку, і вирішуючи кого з Братів Варти призначити своїм наступником, відправляє найкращих кандидатів в Дар, щоб ті, організувавши видобуток ресурсів, будівництво доріг і поселень, а також захищаючи стіну від набігів Здичавілих, проявили себе з кращої сторони.
 


  Основна механіка гри багато в чому повторює свою попередницю. Гравцям належить отримувати ресурси кидаючи кубики, зводити дороги, поселення і замки, торгувати між собою, а також наймати нових вартових на захист Стіни. Переможні умови також залишилися колишніми - потрібно заробити 10 очок, а для цього необхідно купувати карти апгрейдів, будувати безперервні дороги і фортеці. Однак тут, розробники гри примудрилися органічно вплести ще кілька чудових механік, які поглибили гру, і зробили її ще більш цікавою. Справа в тому, що кожен хід, кожен з учасників може закликати собі на допомогу одного з відомих персонажів саги. Наприклад Семвела Тарлі, Боуена Марша, першого будівельника Ярвіка, Лорда-Командувача Мормонта і багатьох інших. Всі ці персонажі пропонують гравцям різну допомогу - вигідніший курс обміну ресурсів, миттєве перенесення вже побудованої дороги з одного місця в інше, ітд.
 


 Тим часом в Морозний Іклах збирається військо Здичавілих, яке складається з рядових воїнів, скелелазів і гігантів. Ця армія планує штурмувати Стіну, прорвавшись за яку, можна розграбувати Дар. Кожен раз, коли гравці будують фортеці, армія здичавілих зростає. І єдиний спосіб захистити стіну - це наймати воїнів. Але і це ще не все. Щоб завоювати лояльність вартових на стіні, потрібно витратити деяку кількість ресурсів. Всього в грі є три клани Здичавілих. Як тільки один з кланів відкривається, його армія марширує штурмувати Стіну. Всі гравці займають оборону спільно. І якщо вартових на Стіні більше ніж Здичавілих, Брати Нічної Варти відбивають атаку. В іншому ж випадку, Здичавілі прориваються на південь і грабують Дар. Дуже важливо кожен раз стримувати атаку, адже рейд Здичавілих на ваші землі може залишити вас без таких важливих ресурсів!
 


 Гра закінчується, як тільки хтось з гравців набере 10 очок, або ж після того, як Здичавілі втретє прорвуться за Стіну! В такому випадку переможе той гравець, який командує більшою кількістю воїнів на стіні.
 


  «Гра престолів. Катан: Братство Варти» вийшла просто чудовою. Їй вдалося вдало поєднати перевірену часом механіку з чудовим сеттінгом. І при всьому цьому вона надзвичайно атмосферна. Красиві ілюстрації, нові механіки, глибокий елемент стратегії, все це робить гру чудовим подарунком як любителю цікавих настільних ігор, так і шанувальнику саги «Пісня Льоду і Полум'я».
 


 

До складу настільної гри «A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch» входить:
 – 128 фішок гравців
 – 40 фішок Здичавілих
 – 48 токенів Здичавілих
 – 95 карт ресурсів
 – 27 карт розвитку
 – 11 карт героїв
 – 1 ігрове поле
 – 6 фрагментів рамки
 – 21 тайл місцевості
 – 21 жетон номерів
 – 5 торгових постів
 – 2 кубика
 – 1 12D кубик
 – 4 широкі пластикові фрагменти стіни
 – 2 лотки під карти
 – 1 токен з особливим номером
 – 1 буклет правил
 – 1 довідник по грі

Придбати настільну гру «A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
2549 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: A Game of Thrones. Catan: Brotherhood of the Watch

1. Надія (06-03-2018 | 17:54)

Коли планується у Вас в продажі локалізована версія від HW?
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Надія. Гра вже є в нашому офісі, ще не встигли створити позицію на сайті. Ви можете замовити її зателефонувавши до нашого магазину.