Настільна гра Жадюги / Gold Fever

3    Відео
код: 3849

   Золота лихоманка страшне явище. Щоб добути шматочок дорогоцінного металу люди йшли практично на все. Азарт золотошукачів терзав їх щогодини. А зупинитися, коли, здавалося б, золото буде прямо зараз, було практично неможливо. Так і в грі Жадюги вам доведеться потренувати свою волю і опір цьому азартному почуттю. 

Тип: для компанїі
Видавець: Стиль Жизни
Час гри: 15-20
Кількість гравців: 2-5
Вік: 6+
Язык: російська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тут

   Настільна гра Жадюги (Gold Fever) - це гра на везіння і здатність прогнозувати ситуацію. Щоб виграти гравцям належить знайти п'ять золотих самородків. Добувати ж вони їх будуть «втемну» зі своїх мішечків-шахт.
    На початку партії всі гравці отримують в свої мішечки по п'ять золотих самородків, дванадцять простих каменів (чорного, сірого та білого кольорів), один смарагд і один рубін. У свій хід гравець зобов'язаний витягнути один з каменів. Після чого вирішити, чи тягне він далі і зупиняється на цьому. Головне не витягнути два кубика одного і того ж кольору.

Якщо «золотошукач» закінчує свій хід, а всі витягнуті камінці різнокольорові, він може відправити їх в відбій, а золото залишити собі. Коли ж з мішечка з’явиться другий простий камінь вже існуючого кольору, хід гравця переривається і він зобов'язаний закинути назад в «шахту» все витягнуте в цей раз.


Крім того, в грі є ряд особливостей, пов'язаних з різними каменями:

- Якщо гравець витягнув поспіль два чорних кругляка, то йому сильно не пощастило. Як і в звичайних умовах він зобов'язаний закинути в мішечок все добуте в цей хід золото і каміння. Потім же решта учасників гри можуть витягнути по одному камінчику зі своїх «шахт». Золоті самородки відправляються в їх запас, а ось весь непотріб в мішечок гравцю-невдасі.

- Смарагд. Ця зелена коштовність змусить вас витягнути негайно ще два камені. Якщо вам пощастило і дублів не буде, то сміливо кидайте свій смарагд і витягнуті булижники в «шахту» до іншого гравця. Нехай він їх там сам шукає.

- Знахідка рубіна надає сил всім гравцям. Після цього всі гравці починають витягувати зі своїх мішечків по одному камінчику до тих пір, поки один з них не знайде золото і оголосить про це іншим. Саме він буде щасливчиком з одним додатковим самородком, а іншим же учасникам доведеться знову все скинути в свої «шахти».

Настільна гра Жадюги припаде до вподоби любителям простих веселих азартних ігор для компанії.


 


Комплектація настільної гр «Жадюги»:

  • 95 пластикових каменів
  • 5 тканинних торбинок
  • правила

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Саботер», а також на «Каркассон».

Додати відгук

Анастасия (23-08-2023 | 07:57)


Дуже прикольна гра. Усім моїм друзям подобається в неї грати. На початку гри, кожен гравець, бере собі мішочок та складає певну кількість камінців.
Головне завдання - раніше усіх дістати своє золото. Але трапляються ось такі випадки, коли ти витягуєш червоний камінець, то всі ігроки починають витягувати разом з тобою, і якщо хтось витягне золото, то він повинен перший проголосити цю фразу"золото", тоді він залишає його собі; чи наприклад, ще хтось витягне зелений камінець, то ця людина повинна витягнути відразу 2 камінця, якщо вони різного кольору, то в неї є права скинути іншому гравцю, ці камінці у мішочок.
Можна, навіть грати під чаювання.
+ камінці просто супер
забавна гра
Доброго дня, Анастасіє!
Дякуємо вам за цікавий відгук!
Бажаємо вам завжди витягати з мішечка правильні камінці)

Катерина (23-12-2020 | 23:10)

Игра отличная! Но качество мешочков оставляет желать лучшего... Из пяти мешочков только один был целый, трое пришлось подшивать, а ещё один просто расползся.
+ +Необычная
+Интересная игра для всей семьи от мала до велика
+ Легко научить играть
- -Качество мешочков
- Очень много неточностей в правилах
Катерино, доброго дня.
Бажаємо ва незабутніх і веселих партий в ц чудову гру!
Дякуємо за звернення.

Владислав (20-10-2020 | 20:57)

Доброго дня. Правила на цій сторінці застарілі. Вони були перекладені на російську мову ще з першого оригінального варіанту правил. На сайті Стиль Життя вже є оновлені вдосконалені правила. Дякую
Доброго дня. Дякуємо, що звернули увагу, оновимо :)


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись