Настільна гра Зевс на Канікулах / Zeus on the Loose

2
код: 2407

2-5

8+

15-20
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.


    Олімп – найвищий гірский масив у Греції. У давнину люди вважали, що на вершині живуть боги-олімпійці. Кожен з них відповідав за певну сферу життя, мав своїх прихильників та ворогів. Зевс був верховним богом, володарював над небом, громом і блискавками. Та не всі боги-олімпійці жили на вершині гори. Посейдон надавав перевагу своєму замку на морському дні, а Аїд дуже лиш зрідка покидав царство мертвих.

Тип: математична гра
Видавництво: Стиль Життя
Час гри: від 15 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 8 років
Мова: російська

Ознайомитися з правилами  можна тут

 


   Зевс на канікулах (Zeus on the Loose) – цікава математична гра у світі міфів Стародавньої Греції. Гравці по черзі викладають на стіл карти з числами та піднімаються по сходинам на Олімп. Також у наборі є фігурка Зевса, котра переходить від одного гравця до іншого за певних умов. Переможцем стане той, хто контролюватиме головного бога Олімпу на сотій сходинці. Але не все так просто. Також у грі є карти інших Олімпійських богів. Їх властивості можуть змінити поточну позицію гравців у будь-яку сторону і змінити володаря фігурки Зевса. Отже перед нами гра, в котрій доведеться досить багато і швидко рахувати. Ну і звісно варто тактично мислити. Тому вона з легкістю підвищить математичні та аналітичні навички вашої дитини. І варто згадати, що міфи Стародавньої Греції дуже цікаві та повчальні. Хто знає, може саме «Зевс на канікулах (Zeus on the Loose)» стане поштовхом і хтось з гравців вирішить прочитати Іліаду. 

До складу настільної гри «Зевс на канікулах (Zeus on the Loose)» входить:

 • 60 карт
 • фігурка Зевса
 • правила гри

Купити настільну гру «Зевс на канікулах (Zeus on the Loose)» на російській мові у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Наталья (13-06-2019 | 13:51)

Игра с сюрпризом. Покупала по акции. Подкупила тема греческой мифологии, а оказалась классная игра. Играла с дочкой 12 лет и племяшкой 11 лет, чтобы отвлечь их от телефонов. Проиграли 3 часа и не заметили. Теперь это их любимая игра.
+ 1. Качество на 10.
2. Легкие правила.
3. Усный счет.
4. Возможность в игровой форме выучить греческую мифологию.
- Не обнаружено
Здорово!))

Наталья (14-10-2015 | 15:21)

Хорошая игра, очень веселая и легкая. Качество испонения отличное. Спасибо, что посоветовпли эту игру, мы весело провели время. Будем играть еще.
+ Качество и дизайн
Легкая в понимании правил.
Короткая по времени.
- Часто выгрыш зависит от случая, но это бывает и смешно.
Спасибо за отличный отзыв!


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00