Настільна гра Мигцем (UA) / Wink: Nest of Spies (UA)

0    Відео
код: 8115
Настільна гра Мигцем (UA) / Wink: Nest of Spies (UA)
кількість гравців
4-8
вік
8+
час гри
30
мова
оплата частинами

 Карнавал – справжній кошмар для агента. Ось як тут знайти шпигуна, якщо геть усі в масках? Але і шпигунам не так вже і просто. Адже агентів он скільки! Як подати знак спільнику так, щоб ніхто крім нього не помітив? Хіба що Мигцем

Тип: швидка, творча, сімейна
Видавництво: Geekach Games (Україна), Letheia (Франція)
Кiлькiсть гравцiв: від 4 до 8 гравців
Час гри: ~ 30 хвилин
Вiк: від 8 років
Мова: українська, мовонезалежна

Ознайомитися з правилами можна тутМигцем – мафієподібна карткова гра про шпигунів, у якій учасники ставатимуть то шпигунами і шукатимуть свого спільника, стараючись непомітно підморгнути в потрібний момент, то агентами, які стараються зловити шпигунів на гарячому.
 

 

Перебіг гри


 На початку гри учасники отримують по фішці та картці шпигуна певного кольору. Перший гравець (а за ним і решта по черзі за годинниковою стрілкою) розміщує свою фішку на будь-якій карті натовпу за винятком:
  • Карти, номер якої є у вашій руці
  • Карти, яка вже зайнята фішкою іншого гравця

 Розмістивши фішку треба промовити: «Викликаю агента за номером …» (номер залежить від обраної карти). Далі хід переходить до наступного учасника, а вам треба уважно стежити за рештою учасників. Гравець, який має в руках карту з названим номером, повинен протягом раунду якомога непомітніше для інших підморгнути, даючи вам зрозуміти, що саме він є вашим спільником.
 

Шукаємо спільників


 Після того, як всі учасники розмістили свої фішки, починається новий раунд. Але тепер, перш ніж перемістити фішку, можна назвати гравця, якого ви вважаєте своїм спільником. Якщо ви вгадали, ви обоє відкладаєте карти горілиць біля себе (ви з натовпу, спільник з руки). Згодом вони принесуть вам переможні бали. А в разі, якщо ви помилилися, карта, на якій розташована ваша фішка обертається долілиць та більше не бере участі в грі. А справжній, проте не розкритий спільник кладе поруч себе карту долілиць. Наприкінці вона не дасть переможних балів, проте допоможе в разі нічиєї.

Нарешті фішка переміщується на наступну карту і гра продовжується в тому ж темпі.

Викриваємо шпигунів


 О, ледь не забули! Якщо протягом раунду ваше пильне око агента помітило підморгування інших учасників – поспішіть їх викрити! Якщо ви правильно викрили шпигуна, назвавши його номер, ви викладаєте одну з своїх карт контррозвідки та забираєте собі обидві карти з названим номером, потім вони принесуть вам 2 очки. А якщо ви помилилися, ви просто скидаєте свою карту контррозвідки.

Гра завершується якщо в учасників закінчились карти агентів чи карти натовпу, гравці підраховують зароблені очки та визначають переможця.

 Гра Мигцем порадує вас яскравими кольорами та кумедними зображеннями на картах. Правила прості, пояснюються легко, а партії проходитимуть швидко та весело. Вона чудово підійде для активної компанії та принесе багато сміху та веселощів.
Комплектація настільної гри «Мигцем (UA)»:

  • 72 карти агентiв:
    • 2 набори по 36 карт з рiзними зворотами
  • 32 карти контррозвiдки
  • 8 рiзнокольорових карт шпигунiв
  • 8 рiзнокольорових фiшок шпигунiв
  • правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
595грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись