Настільна гра Wendake

1
код: 3797

1-4

14+

60-120
Eng
  • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
    Колись територія Великих Озер Північної Америки належала могутньому племені індіанців гуронів. Самі себе вони називали "вендат", а свою землю - "Вендаке". Насправді це  був навіть не один народ, а величезний союз племен, які проживали на досить великій території. Вони вирощували зерно, полювали в лісах, займалися риболовлею і жили в великих довгих будинках. Але в 17 столітті  основна частина вендатів була знищена занесеною з Європи віспою.

Тип: економічна стратегія
Видавець: Renegade Game Studios
Час гри: 60-120
Кількість гравців: 1-4
ВІк: 14+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут.

 


У грі Wendake автори змогли зберегти безліч фактів історії гуронів, при цьому створивши складну, збалансовану економічну стратегію.

Гравцям належить вибрати одне з племен індіанців і поборотися за переможні бали. Відбуватиметься це серед блакитних озер і зелених лісів Америки. По ігровому полю будуть переміщатися ваші воїни-розвідники в пошуках нових ресурсів, і вже тільки за ними вирушать мисливці і жінки.
У індіанських племен був поділ праці: жінки могли збирати урожай плодів і зерна, а мисливці приносили тушки тварин. У грі Wendake кожен учасник стартує з п'ятьма фігурками працівників кожного з трьох типів.

Крім того гурони торгували між собою і мабуть з прибувшими через велике море білими людьми. Як же ще пояснювати те, що в грі під час дій торгівлі можна заразитися віспою і відправити свої фігурки на переродження в довгий будинок?


Однією з особливостей гри Wendake є планшет гравця. Він складається з дев'яти тайлів дій, розташованих квадратом 3х3. Центральним тайлом завжди стає Священний Вогонь, який дозволяє задіяти будь-яку іншу дію. Крім того у кожного з учасників Wendake опиняється по чотири циліндричних фішки. Одна з них піде на трек черговості ходу, а три інші на тайли дій.
Виставляються ці фішки НЕ відразу, а по одній. Слід також зазначити, що фішки можуть бути розташовані тільки по прямій лінії на планшеті: вертикально, горизонтально або по діагоналі. Таким чином, гравці планують свої дії і можуть передбачати ходи супротивників. В кінці кожного раунду в гравців є можливість придбати покращений тайл замість одного зі старих, розвиваючи економіку свого племені. 


Партія в Wendake триває сім раундів. За цей час гравці просуваються по чотирьом трекам, намагаючись максимально прокачуватися на кожному з них. У грі є своєрідний «захист» від удачі і глобальної стратегії: Переможні бали в кінці партії враховуються тільки з двох треків, на яких ваше плем'я піднялося найменше.
Завдяки різному початковому розташуванню стартових тайлів, можливості їх вдосконалення в майбутньому, а також різним стартовим умовам племен (а їх в грі десять) Wendake може похвалитися пристойною реіграбельністю.
Wendake - це цікаве євро з продуманою тематикою і якісними компонентами, яке сподобається багатьом любителям хороших економічних стратегій.


Комплектация настольной игры «Wendake»:
 - 4 фрагменти ігрового поля
 - 4 маркери балів
 - 4 фрагменти трека балів
 - 71 тайл дій
 - 30 тайлів розвитку
 - 28 жетонів жінок та мисливців
 - 29 дерев'яних фігурок мисливців
 - 20 дерев'яних фігурок каное
 - 100 дерев'яних фігурок ресурсів
 - 17 маркерів дій
 - 20 дисків племен
 - 4 планшети дій
 - 4 тайли підказок
 - 4 маркери священного вогню
 - 5 жетонів обміна
 - жетон Кайюга
 - дерев'яний маркер раундів
 - 54 карти
 - 36 жетонів черепах и бобрів
 - 10 тайлів множення
 - 3 жетони зміни ціни
 - 2 тайли прапорів
 - 4 складених маркери черговості ходу
 - правила гри
 - історична довідка з правилами для одного гравця

Придбати настільну гру «Wendake» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Денис (02-01-2020 | 10:28)

Чи плануєте завозити доповнення?
Доброго дня, Денисе! Найближчим часом не очікуємо.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00